Розбився в дтп Скрябін!!!

Автор yar-79, 02.02.2015 10:10:55

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

yar-79


Roy

Останнє інтерв'ю Кузьми...


Вічна пам'ять...Не віриться..
Meine Ehre heißt Treue

Driver

Кінець Історії   :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ Завершеня  Епохи :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\Людина шо сформувала наше бачення про світ, ТОЙ ПРИКРИЙ СВІТ.                                                                                                                        То є наш останній танець... Кузьма :'(
Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Caesar

Його творчість завжди буде з нами, і він сам через свою музику, книги . Ми пам*ятатимемо !
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Блондинка в кедах

Фото з місця ДТП  :'( 
http://24tv.ua/news/showNews.do?opublikovani_foto_dtp_u_yakiy_zaginuv_kuzma&objectId=538634

Найновіша пісня "Кінець фільму" - фатально якось...

Dima_Bear

Вічна пам'ять. Багатогранна творча особистість((

STALKER

Вічна память! Я ріс на його піснях... Хай спочиває з миром.

Андрій74

Шкода мужика.  :'( Чому талановиті ідуть так рано. Вічна память..
Най го качка копне...

Electri4king

і він з мого міста... я в шоці, досі не віриться в це..
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Alter

Блядство якесь... То Кокер, то Горшок, тепер Кузьма. Не врятував його білий "утюжок"...
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Indigo

я сьогодні Bottlehunter'a зустрів - ми троха пива випили. я згадав шо є отаке моцне відео. тут ше є шматок кліпу Миколай Бородатий


Sunkatalano


Roy

"Таке відчуття, що сьогодні в кожного з нас помер друг.."
Meine Ehre heißt Treue

Indigo







під пам. Шевченкові багато людей прийшло згадати

inkognito

Ось, цитую:

ЦитуватиУсі бажаючі попрощатися із музикантом Андрієм Кузьменком та провести його останню путь зможуть зробити це у Львові. Прощання відбудеться у Преображенській церкві у середу 4 лютого з 16:00 до ранку наступного дня. Про це йдеться на офіційній сторінці гурту "Скрябін" у Facebook.

Може зберемось завтра увечері, година так 18:00-18:30 - та й попрощаємось ?
Resistance is futile

Indigo

отаке раритетне:
Чубай - ведучий. 2000ий рік ::). новий канал тоді ще по-справжньому новий. і Кузьма тоді казав таке:
"Як дочка в мене з"явилася, я дві речі почав відчувати: один страх зе те, шо можна померти передчасно і залишити її без елементарної батьківської підтримки.
а друге..." дивіться самі - з 9:00

Андрій74

Відео насправді бомбезне.Аж мурашки дуть по шкірі,дивлячись інтервью.Наврочив... :-\ :-\ :'(
Най го качка копне...

Indigo

кліп, пісня - для всіх Експлорерів України

Roy

Цитата: inkognito від 03.02.2015 10:59:27
Ось, цитую:

ЦитуватиУсі бажаючі попрощатися із музикантом Андрієм Кузьменком та провести його останню путь зможуть зробити це у Львові. Прощання відбудеться у Преображенській церкві у середу 4 лютого з 16:00 до ранку наступного дня. Про це йдеться на офіційній сторінці гурту "Скрябін" у Facebook.

Може зберемось завтра увечері, година так 18:00-18:30 - та й попрощаємось ?

+1
Meine Ehre heißt Treue

Le-i-3o

Він копав, і ти копай!!!

292 Гості, 0 Користувачів