Розділ (Палац Жевуських-Лянцкоронських + печера) (Обговорення)

Автор Drusja, 06.02.2015 15:29:41

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Drusja

>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Андрій74

Чи спілкувались ви з охоронцем палацу? Яке майбутне у палаца?
Най го качка копне...

Drusja

Спілкувались трохи. Майбутнє наразі невідоме, добре що хоч є кому наглядати за тим всім.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Indigo

додам від себе трохи:
ше коли ми штурмували різні приміщення палацу, я і не тільки я, натрапляли на такі кімнати, які були замурованими з середини. туди можна було потрапити лише з вулиці, в одну таку я й заліз, де знайшов оригінальну пляшку місцевого пивзаводу.
ше залазив на верх санаторного корпусу - там можна було глянути на кінозал зверху - з будки оператора. там я й знайшов раритетний календар. Реєстр авдіокасет та відеокасет датований початком 2000их, тобто ще десь до 2005-2006 тут крутили кіно.

Roy

Гарно пройшлися, шкода шо з вами не зміг поїхати. Але, дивлячись гарні звіти, можна вже й не жаліти.  :) (+)

Приміщення з мега-рослинністю виглядає епічно.
Meine Ehre heißt Treue

DeZer

Нелегал, а що там було в ямі біля басейну? І чи можна заруфити дах на новому корпусі?

Декілька фото з обробкою -












Indigo

в ямі біля басейну-фонтану (того шо в дворі, неподалік собак) нічого особливого. хіба один слоник, якась труба, краник. та яма швидше всього технічна, під насос фонтану.

дах на снаторії МОЖНА заруфити - це нескладно. я, Ботлхантер, Серхіо - ми вилазили на верхній поверх - потрапляли в кімнатку де сидів кіношник - "крутив" кіно для пацієнтів санаторію. над входом в ту кімнатку є драбина в нормальному стані - по ній я ліз на дах, але по самому даху не лазив - нічого цікавого. він в доброму стані.

302 Гості, 0 Користувачів