Санаторій «Арніка» коло Сколе, недіючий

Автор Golem, 28.04.2020 14:12:43

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Присвячується Maxiwell чиїми звітами я надихнувся і теж вирішив дослідити якийсь санаторій.

Головний корпус санаторію


Допоміжна будівля праворуч


У вересні 2019 року він ще працював. Тумбочки були забиті продовольством а люди поправляли коло них своє здоров'я. На перший погляд і зараз ніби все ціле. Є прохідна з воротами, адмінка зі склопакетами. Але це лише на перший погляд....

Ну що, ми мабуть останні хто йде цими сходинками перед демонтажем


Головний вхід Санаторію


Вивіска якась радянська


Через дебелу диру в паркані ми(Руфус, Le-i-Zoo і Маряна) заїхали Джимміком прямо на територію санаторію і гордо запаркувалися коло головного корпусу. Потім довго та нудно сушили рюкзаки від пролитої кави і аж тоді зібралися всередину. Цей наш хитрий тактичний маневр дав достатньо часу сторожу аби прокинутися і кудись сховатися. Принаймні з нами спілкуватися він не захотів, а ми його і не сильно шукали. Напевно побоявся заразитися від нас коронавірусом. Але сторож тут є. 😉

Прохідна за дверима


Коридор 1 поверху. Вагонка і лінолеум


Ну що, чудове місце для сніданку дослідника? ;)


За прилавком прохідної


В коптьорці три пралки. До речі крайня ліва - ще досі стоїть в батьків. Їй же скоро 20 років.


Видно що хтось звідси щойно зїхав. Але ніхто толком в барахлі ще не порпався


Я б це не лишив! :)


Нудно і нецікаво як для бувалих дослідників


Всі двері санаторію відкриті навстіж, частину вікон повибивав «п'яний» вітер. Але стан, як для абандону, просто ідеальний. Побутові речі, мебля, постіль, алюмінієві двері - на місці. Є пральні машинки, лампочки і навіть келішки лишилися! Але все старе, майже совкове. Судячи з усього останні кілька років санаторій вбивали і нічого в нього не вкладали. А потім комусь продали. Новий власник розчистив територію від зарослів кущів, напевно планував щось будувати. До кризи...

Коридор другого поверху


Батутна


Ще коридори. Корпус тут реально великий


В кожному номері відносно сучасний санвузол


Сообразім на трьох? ;)


Вид з балкону номера


А сам балкон спільний. Напевно крадіжки з номерів та підглядання були нормою


Корпус санаторію від вікна до вікна


Йдемо де посвітліше


Далеко не всі готелі в Карпатах мають такі чудові краєвиди з вікон


Тут напевно жив персонал. Бо електричний щиток в номері. Якщо хтось бушує - вимикали світло


А дорослі що? Самі виберуться?


Кабінет директора


В шафі був схований і червоний прапор також. Ми його фоткати не стали, бридко


Все було по науці!


По простому "Якщо від криниці чути гноївкою то..." :)


Вересень 2019 року тут ще були люди. Не діти, бо типово шашличний набір. Але і не вандали бо...


Приїхали сюди в нових джинсах :) Теж 2019 рік


Ми обійшли лише двадцять відсотків території. Не тому що ми ліниві, а тому що хочемо дати й іншим можливість тут полазити та бути першими. Ми не ходили в ліве крило, в їдальню, в котельню та в інші прилеглі споруди. В нас по плану була ще Ямельниця, а цей санаторій – так, просто розвідка. Хоча і дуже успішна 😊

Ну ви напевно вже зрозуміли що зараз буде


Залаз на горище стрімкий і незручний.


Напевно тому тут і не було багато мотлоху


Йдемо де центру будівлі. Видно що даху капець. Отже за пару років все тут зігниє


Ну і наступна зупинка туристичного маршруту Дослідника.


Якраз навпроти заводу пластмас.


На мою думку поки карантин – там нічого не робитиметься. Все так і стоятиме ніби його щойно покинули. Максимум вітер і дощ потроху гноїтиме корпуси. А далі залежить від глибини кризи. Може заморозитися надовго, або навпаки – розквітнути. Тому не пропустіть целочку поки безхозна 😉

Вже мене зачекалися поки клеїв наклейку


Пакуємося і поїхали далі!


В цю будівлю ми не ходили. Буду вдячний за звіт!


Адмінка при в'їзді на територію. Пустує ;)


Вже сідаючи в авто ми помітили сторожа. Він був далеко і швидко сховався. Та й прутень з ним. Ми ж по суті нічого поганого тут не робили. Міг би нам і браму відкрити, заробив би на недільне пиво.

Приємно шо об'єкти не тільки зникають, а я з'являються нові. Просто треба активно лазити і шукати. До наступної вилазки сюди!
Дігери всіх країн єднайтеся!

219 Гості, 0 Користувачів