Полтва знову

Автор RedShift, 09.04.2015 12:10:10

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

RedShift

Чи намічаеться якась чергова вилазка в "Стікс"?  ;)
Обов'язково повідомте.
Darts matters!

Bottlehunter

Ти у Львові зараз? На Стуса зараз через ремонт дороги доступна Залізна Вода, треба не промахати таку нагоду. Тільки там серйозна течія і ховзького намулу багато, може бути дуже небезпечно.
Най жиє Гуцулія!

RedShift

Цитата: Bottlehunter від 09.04.2015 17:35:06
Ти у Львові зараз? На Стуса зараз через ремонт дороги доступна Залізна Вода, треба не промахати таку нагоду. Тільки там серйозна течія і ховзького намулу багато, може бути дуже небезпечно.
А так щоб без особливого ризику? Я в Черві. Але можу ввечері підтянутися в любий день. Але якщо підете то попередьте заздалегідь, щоб я не випив - бо за руль тоді вже зась!  ;D
Darts matters!

Rufus

ЦитуватиНа Стуса зараз через ремонт дороги доступна Залізна Вода

Натрапив на цікаву новину.
Be friendly to bats!

Bottlehunter

Ага, і фотку в нас взяли) Перепощу текст статті:

ЦитуватиУ Львові колектор на вул. Стуса ремонтуватимуть під землею. Таким чином роботи не заважатимуть прокладанню трамвайної колії на Сихів.

Про це сьогодні, 15 квітня, під час брифінгу повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Ми хочемо будувати колектор на вул. Стуса, враховуючи новітні технології. Спочатку у проекті було передбачено виконувати роботи відкритим способом. Уявіть собі: колектор лежить на глибині 12-13 м. Для ремонту потрібно було б зробити шахту. Якби пройшли дощі, сталась би катастрофа. Тому колектор ремонтуватимуть підземним шляхом, щоб це не заважало прокладанню трамвайної колії», – сказав міський голова.

«Якщо не відремонтуємо колектор, то існує ймовірність того, що він може завалитися. Ми це все прекрасно розуміємо, тому найоптимальніший спосіб ремонту – це підземний», – додав директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза.

Він запевнив, що підземні роботи абсолютно безпечні: «Методологію проведення робіт перевірятиме компанія-інженер, пізніше будуть представлені інструкції».

Береза зазначив, що орієнтовна вартість ремонту колектора – 4,5 млн євро.

«Зараз колектор є дуже похилим і, за словами спеціалістів «Львівводоканалу», повністю зруйнований. Ми хочемо зараз його замінити, щоб він довше прослужив», – зазначив Береза і додав, що роботи планують завершити восени.

Най жиє Гуцулія!

RiveT

Всім форумчанам доброго дня та даруйте, що влажу в чиюсь тему але в основній було вказано по таких речах писати в плани. Отже: я шукаю провідника або групу для походу в Полтву, не в небезпечну її частину (мається на увазі, де не потрібен повний хімзахист). Я буду ще з людиною з іншого міста. Не вважаю себе досвідченим діггером, того потрібна компанія для підстраховки. З нас гарантую пунктуальність, уважне ставлення до походу, необхідне спорядження, підстраховку. Пишіть, питайте, зголошуйтесь в приват повідомлення.

RedShift

Darts matters!

gerasim

і я б рванув за компанію. бахіли є  ;D

ІНТРОВЕРТ 997

Я б теж злазив ...
Тут могла бути ваша реклама...

Driver

Отже, по багатьом заявкам, листам і бандеролям хочу зробити вилазку в Полтву на ранок неділі  8 листопада (правда погода може підкакати підкапати але на то вони і плани). Екіпіровка відповідна до таких вилазок: одяг, бахіли, ляхтаркі (чим побільше, будем випалювати темноту :) ) Місце зустрічі і входу узгодим в приватних повідомленнях. Дописуйте, невстидайтесь!
Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Rams

Супер, давайте !

Soulstorm

Нова вилазка потребуватиме нового залазу, бо той, що на чорновола закрили(

Driver

Думав скористатись тим що біля мосту, але якщо там закрито то повідомте в приват де ще є доступ бо завтра вилазка!
Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Driver

Зустрічаємось завтра на 9:00 під мостом на Чорновола.
Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Bottlehunter

І що, були десь?
Най жиє Гуцулія!

Driver

О так, ми бачили потік  :-X Як не дивно все на місці, і навіть напрямок руху стоків той самий  ;D Інформація про закритий вхід чуть не зірвала вилазку, проблема була в тому що одна людиносила не змогла підняти залізні двері, а нас все таки було четверо  8)  Пройшлися ми десь до повороту на вул. Князя Романа, розвернулись назад та вилазили вже десь на пр. Свободи і це нас дуже порадувало і сподобалось, та й туристи потішились з такої несподіванки  :o Всім + за участь.
Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Driver

Полтва - вона така.









і навіть є гриби







Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

ІНТРОВЕРТ 997

Ті гриби в мене навіть на ногах виросли ;D поки ходили ...
Тут могла бути ваша реклама...

ІНТРОВЕРТ 997

Четверо гавриків відкрили "двері " і походили Львівським Стіксом , щоб поїсти рататуй . Більше в кадрі . Поза кадром залишилось наше "проникнення " двері таки важкі , в парку Франка легші , тому якщо йдете самі беріть ломик ... Участь взяли Driver , Madlife , Rams ( сорі якщо помилився ) і Я . Пройшлися під центром міста
виділи місток "епосу про сплав Полтвою " декілька замурованих спусків до річки , близько чотирнадцяти щурів один з яких засвітився на 40 хвилі після ми пройшли трохи назад і театрально вилізли на поверхню і ще одне був протяг ...

П.С. Дзинькую Сталкеру за прожектор ...
Тут могла бути ваша реклама...

lviv.geek

Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 13.11.2015 19:42:41
Ті гриби в мене навіть на ногах виросли ;D поки ходили ...

Ну в сторону центра я доходил куда и вы, а вот если от центра ( в право по тунелю, там где залаз ), то доходил до кольца Чорновола-Липинського ( там где макдак ), но там тунель подтопленный. Был в той стороне?
Нема чего сказати...

265 Гості, 0 Користувачів