Куплю б/у спорядження

Автор ІНТРОВЕРТ 997, 05.03.2015 09:34:14

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

ІНТРОВЕРТ 997

Поки цікавить б/у рюкзак від 45 до 65 літрів + гермомішок ( потім уточню розміри ) з водостійких матеріалів ( кордура з пропиткою )
Рюкзак ліпше дойтер , неве , тотал командер інші . Бюджет  :-\ від 250 до 400 кнедликів ( гривень ) залежно від стану , за гермомішок окрема оплата ...
Тут могла бути ваша реклама...

ІНТРОВЕРТ 997

Тема ще дійсна .
П.С. Хоч скажіть що пропоную замало...
Тут могла бути ваша реклама...

Roy

Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 06.03.2015 16:06:46
Тема ще дійсна .
П.С. Хоч скажіть що пропоную замало...

Ну за Дойтер, навіть б/у думаю трохи мало  :)
Meine Ehre heißt Treue

MadLife

Я от не можу нормальний дойтер за 2000-2500 знайти, тому думаю 400 грн. буде трошки маловато ;)
Життя - це подорож

ІНТРОВЕРТ 997

Так написано інші теж підійдуть ( лиш би сумлінного виробника ) більше 500 грн збирати 2 місяці ( степендія ) :'(
Тут могла бути ваша реклама...

ІНТРОВЕРТ 997

Пишу щоби прочитали ті ,що не читали..
Тут могла бути ваша реклама...

Le-i-3o

Привіт, уточни про гермомішок, для чого він тобі параметри які потрібно і якісь вподобання, може щось тобі підшукаю.
Він копав, і ти копай!!!

ІНТРОВЕРТ 997

Гермоміх потребую для запасу речей плюс сплющення спальника ( кокон) ліпше літрів на 25 ( принципово поздовжні стяжки)
Тут могла бути ваша реклама...

ІНТРОВЕРТ 997

Хто ,що скаже про такий рюкзак фірми Плецак (польська)  http://lvov.lv.olx.ua/uk/obyavlenie/ryukzak-turistichniy-65l-ID9IHhB.html#b0cf030f31
П.С. Все таки хотілось би щось Українське .
Тут могла бути ваша реклама...

Alter

Контора ColorLife робить досить хороші рюкзаки. Попередній (35л) мені 6 років щоденної експлуатації відслужив, плюс вилазки, гори, таке всяке. Ото взяв собі другий тої ж контори. Тому і рекомендую.

http://kharkov.prom.ua/p48586999-ryukzak-turisticheskij-color.html

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

ІНТРОВЕРТ 997

Де ві Львові можна знайти людські бахіли бо вони дуже піднімають прохідність експлоревців .
Тут могла бути ваша реклама...

Alter

Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 30.03.2015 21:49:02
Де ві Львові можна знайти людські бахіли бо вони дуже піднімають прохідність експлорівців .

На Краківському вже всі розібрали? Місяць назад ще бачив.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Drusja

Доречі, хто знає по скільки зараз на краківському Л1 ?
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

MadLife

Не хотів створювати нову тему, тому пишу тут:
Можливо хтось продає туристичний рюкзак від 50л. Бажано Татонка, Дойтер, або шось приблизно такої якості. Бюджет: бажано в районі 2000 грн. Або можливо хтось знаю, що можна купити непогане за таку суму. Зараз придивляюсь до Терра Інкогніта, можливо хтось знає, наскільки вони зараз якісні?
Життя - це подорож

236 Гості, 0 Користувачів