Підземна річка, Ужгород

Автор Bottlehunter, 20.04.2015 23:23:04

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Знайомі з Ужгорода розповіли, що під їхнім містом також є підземна річка і щоб ми, львів'яни, дуже носа не задирали. Зацікавився, почав гуглити.

Виявилося, що річка Малий Уж, притока Ужа текла містом до 30-х років минулого століття. Після цього, через бруд і регулярні підтоплення міста, річку закували в приблизно кілометровий колектор зі стальних труб на заклепках. Як я зрозумів, річка протікає під сучасною вулицями Підградською та Фединця і впадає в Уж десь в районі площі Пушкіна.

Хтось щось чув про цю річку?




Най жиє Гуцулія!

Roy

Річка-річкою, а три корчми я вже побачив!  ;D

Шкода, що в нас ще не має філіалу там, як скажімо в Станиславові))
Meine Ehre heißt Treue

mitncik

Цитата: Roy від 20.04.2015 23:46:10Шкода, що в нас ще не має філіалу

А що то така велика проблема зібратися і з'їздити туди?) Не думаю, що знайти річку буде важко, десь вона мусить витікати. А там піти зверху по її приблизному руслу і дьоргати лючки. Я б з'їздив

Roy

Цитата: Xaolas від 21.04.2015 14:37:56
Цитата: Roy від 20.04.2015 23:46:10Шкода, що в нас ще не має філіалу

А що то така велика проблема зібратися і з'їздити туди?) Не думаю, що знайти річку буде важко, десь вона мусить витікати. А там піти зверху по її приблизному руслу і дьоргати лючки. Я б з'їздив
+1
Meine Ehre heißt Treue

Roy

Хм. На старій карті зображено як на мене не річку, а лише стару притоку ріки Уж. Цілком можливо, що в неї "інсталювали" колектор для дощових чи побутових стоків.
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Цитата: Roy від 21.04.2015 21:00:33
Хм. На старій карті зображено як на мене не річку, а лише стару притоку ріки Уж. Цілком можливо, що в неї "інсталювали" колектор для дощових чи побутових стоків.

Якщо троха почитаєш Гугле, то там пише, що таки річка. Ще й така немаленька. Комунальники і зараз нарікають на Малий Уж, котрий з-під землі руйнує вулиці.

Не думаю, що притоку важко буде знайти. Приблизне місце ми знаємо, сам Уж доста мілкий, особливо коли нема дощів.
Най жиє Гуцулія!

mitncik

Ну то коли стартуємо? Мені в принципі все рівно, я в будь-який час можу

MadLife

Я б також хотів приєднатись, якщо ніхто не проти.
Життя - це подорож

Bottlehunter

Я навряд чи зможу поїхати найближчим часом  :(
Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

Знайшов на фейсбукови ще одну стару фотографію, на якій зображене місце, де Малий Уж впадає в Уж. Додам до цієї теми, може і сучасні фотографії невдовзі з'являться  ;)

Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter



Ось гарне відео місцевого каналу:

Най жиє Гуцулія!

193 Гості, 0 Користувачів