Відеоекскурсія Львовом 1991 року

Автор Indigo, 24.04.2015 15:43:07

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Indigo

Я довго думав в який розділ-тему дати цей відеошедевр. Тому шоб воно не згубилось, даю окремою темою.
Особисто мене воно ВРАЗИЛО. З перших секунд не розумів з якої сторони вони їдуть в Місто, потім ніби нічо особливого, але як вони проїхали кільце Кульпарківська-Виговського-Великого. словом, ЦЕ ТРЕБА БАЧИТИ.
Автобусні БУДКИ, скромні та прості вивіски великих магазинів, нема реклам, заторів, багато ЛАЗів та бобіків, зупинка гром. транспорту під катедрою, ЯЛИНКИ на клюмбі, нема пам. Кобзарю (ну і хвилі), ДАІшники в шинелях, перехожі в хутряних шапках



YserL


ІНТРОВЕРТ 997

Мене тоді і в планах не було  ;D певно добре , що я того не видів. А перехожі з тих пір змінились.
Тут могла бути ваша реклама...

Bottlehunter

Ужоснах! Я радий що "прості і скромні" часи минули.
Най жиє Гуцулія!

Roy

От як воно буває. Просте незатійливе відео. Лиш, помаринувати в часі і готово.
Колись теж так в моді було знімати весілля, з вікна машини. Оператор сідав біля водія і знімав дорогу від хати до церкви і до ресторану. Нещодавно мав можливість бачити таке відео, датованим 2000-м роком.
Було не менш цікаво переглядати.  :)

Щодо відео. Є маленькі деталі, які досі залишились на своїх місцях. Як наприклад відеокамера на Горького Гнатюка  ;)
Meine Ehre heißt Treue

Driver

Подих свободи - міліція в шоці.

Сподобалась ідея карнавальних трамваїв.

Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Андрій74

Цитата: Нелегал від 24.04.2015 15:43:07
Я довго думав в який розділ-тему дати цей відеошедевр. Тому шоб воно не згубилось, даю окремою темою.
Особисто мене воно ВРАЗИЛО. З перших секунд не розумів з якої сторони вони їдуть в Місто, потім ніби нічо особливого, але як вони проїхали кільце Кульпарківська-Виговського-Великого. словом, ЦЕ ТРЕБА БАЧИТИ.
Автобусні БУДКИ, скромні та прості вивіски великих магазинів, нема реклам, заторів, багато ЛАЗів та бобіків, зупинка гром. транспорту під катедрою, ЯЛИНКИ на клюмбі, нема пам. Кобзарю (ну і хвилі), ДАІшники в шинелях, перехожі в хутряних шапках



Гарне відео.Багато приємних спогадів залишилось в тому житті.
Най го качка копне...

Roy

Дружній проект Полтва ТБ презентував нове відео -
Meine Ehre heißt Treue

Driver

Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

216 Гості, 0 Користувачів