Лощина, шукаємо замурований вхід в інший бункер

Автор RIDER, 12.09.2009 18:41:34

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

zelja


YserL


Stinger

Погода кака, тай в мене не виходить...

oleksa

народ думайте логічно,якщо є інше приміщення то над ним мають бути хоч які ознаки(вентиляція чищось подівбне) нижче до військових сумніваюсь чи щось є а от десь біля ліфту(тобто в районі під футбольним полем...)  ???
так - так сказав кулемет.потім всі мовчали.

Stinger

Судячи з розповідей сам бункер знаходиться під військовою частиною зв'язку, яка поруч з торпедо, там і вхід. теж схиляюся до думки про Е0, або вхід був вище по сходах, десь на сходовій клітині, звідси і привід в воюків зрізати ті сходи, щоб не лазили... імхо.

zelja

хз не знаю нарахунок тих сходів біля Е0 там ше не піднімався

VeNick

Цитата: stinger від 13.10.2009 16:58:27
Судячи з розповідей сам бункер знаходиться під військовою частиною зв'язку, яка поруч з торпедо, там і вхід. теж схиляюся до думки про Е0, або вхід був вище по сходах, десь на сходовій клітині, звідси і привід в воюків зрізати ті сходи, щоб не лазили... імхо.

по сходах я колись спускався, нас кільки я пам`ятаю там нічого не було окрім якогось бака в кімнаті посередині сходів
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Fenriz

і шо хтось ходив?) якшо шось сплануєте, то мені пузвоніть) я б теж погрюкав яку стінку)

Romchick

Коли ми з Зелею ходили шукати вхід нижні поверхи з Е0, то на тих сходах була деревлєна драбинка, шоб можна було підніматися вверх.

explorer

Цитата: stinger від 13.10.2009 16:58:27
Судячи з розповідей сам бункер знаходиться під військовою частиною зв'язку, яка поруч з торпедо, там і вхід. теж схиляюся до думки про Е0, або вхід був вище по сходах, десь на сходовій клітині, звідси і привід в воюків зрізати ті сходи, щоб не лазили... імхо.
по сходах ходив не раз, ніц там нема окрім бака з водою

Sergolev

Біля Лошини є вийскова частина, Туда точно мае бути прохид!! Бункери охороняються !! Перевіренно!!
А на рахунок виходу V12 - Так він виходить (виходив) перд великою тополею, поруч з гаражем і забором війскової частини. Якшо звернути увагу , зимою там витаюе сніг ..

zelja


Sergolev

Дуже --Дуже вибачаюся, я мав на увази V11
З першою можл. кіну фото ..

Lacerta

А як туди можна потрапити? Я маю на увазі якось так, щоб мене хтось зводив, а взагалі знайомі мені кажуть, що зараз типум повністю все затоплене і там небезпечно ???
А як на мене якщо там води по щиколотки то нічого там небезпечного нема!

zelja

ахахаха  затоплено  
там все сухо і ніякої небезпеки нема  

VeNick

УКРЗАЛІЗНИЦЯ

inkognito

плануйте на неділю. чи в суботу після нашого "флеш-мобу"  :)
Resistance is futile

Lacerta

Сонечки!я в цю неділю хочу додому в Житомир поїхать давайте виберем інший день. Будьласка

Nicholass

Відвідав я вашу Лощину вчора)

Якщо там і є гейт за іншим бункером, у чому я дуже сумніваюся, то 'оо добряче замурували.

Під генштабом має бути бункер, взагалі, ал не думаю, що він вз'язанний з Лощиною. Остання - для зв'язківців будувалася (я усе правильно розумію?) а генштаб це більш "високий" рівень та на мою думку - інші горизонти злягання.


Чесно кажучі ніколи нічого не чув про бункери, що гейтуються. Єдине - кабелями зв'язку. Але вони непролазні
Немає правди на землі, вона уся під землею

:-)

Почитав тут про інструменти для виявлення. З власного досвіду скажу, що ультразвук для таких речей, даруйте, але сосе. Ним можна труби "світити" і то на глибину до 5 см в бетоні практично. Мав нагоду в цьому переконатися, потім повзав з кувалдою і грюкав по підлозі. Так і знайшли, досить швидко. Якщо цегла, то ультразвук заженеться.

Тобто як висновок - треба кувалда. І 2-є чоловік - один лупить, другий слухає.
Якщо там в 1 цеглу стінка, то ще можна працювати невеликою на 1.5-2 кг:

Досить зручна річ, легко нею оперувати. ~30-40 ударів за хвилину.
Якщо в 1.5-2 цегли, то треба 3-5 кг, з довжелезною ручкою:

Особливо незручна річ в обмеженому просторі ~8-10 ударів за хвилину.

Якщо хтось зорганізує кувалду, з радістю приєднаюся. 8)

Щодо давачів - там  звичайні промислові кінцевики (підвищена вологість їм пофіг аби самі контакти не заливало), хоча не думаю, що на смикання дверей вони спрацювали б. Напевне додатково поставлені ті ж кінцевики на ручки/штурвали. Залежно який там чутливий орган (коліщатко, щуп і т.д.) змінюється і поріг чутливості.
Декольтем своїм мене манила.

298 Гості, 0 Користувачів