Лощина, шукаємо замурований вхід в інший бункер

Автор RIDER, 12.09.2009 18:41:34

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

RIDER

я умею разговаривать на украинском в совершенстве вот только писать не умею. да на компьютере нет украинской раскладки.
прошу прощения и спасибо за понимание.

вот ещё вспомнил.мне отец говорил что к бункеру лощина есть подземный ход от генерального штаба! он ведь там не подалёку.
и ещё он говорил что там бункер далеко не один...
он когда то служил во львове в бывшем седьмом полку который на стрийской, и по долгу службы ему приходилось там бывать (имеется ввиду в генштабе)... так вот там это всё и узнал от служивших тогда там солдат и офицеров...
так что думаю что проэкт лощина может таить ещё что то новое и интересное...
а  быть может это и сказки...
но посмотрев со спутника на территорию прилегающую к лощине я увидел что сам бункер занимает там лишь маленькую частичку...
что же там ещё есть..??!!!!!


а про то что не отзывался на форумах и на вылазки это потому что боялся что примите меня как чужака и погоните.
да и сайт в интернете я обнаружил только за 4 дня до отъезда.
но надеюсь что когда приеду след раз во львов (планирую на след год) то обязательно встретимся познакоммся пообщаемся и вылезем куда нито полазить...
сппасибо  ребят  за то что нормально ко мне отнеслись, не смотря на то что я москаль...=)))
(но на одну третью я украинец и я горжусь тем что во мне есть хоть не много крови такого велиго народа как украинцев!)
by RIDER

Golem

+ чувак!

Я от задумався. А що як і справді раптом нігде інакше як в самій Лощині захований вхід в наступні бункери? Просто з метою конспірації його замурували і побілили, шоб він був схожий на всі інші кімнати?

Як цю версію можна перевірити? Кількома шляхами:

Перший - знайти такий самий обєкт(в союзі рідко будували шось унікальне, переважно подібні обєкти були розкидані по всій країні) і порівняти.
Другий - аналітично визначити найбільш ймовірні варіанти продовження і просто їх провірити. З високою ймовірністю температура стіни за якою є якісь бункери буде відрізнятися від решти. Наприклад на ній буде ну дуже багато води, або не буде взагалі. Якшо виникне така потреба, можу змайструвати досить чутливий термометр. Або банально віддовбати ломом кусок штукатурки.
Дігери всіх країн єднайтеся!

RIDER

вот если бы достать приборчик который ультразвуком сканирует стены...
и просканировать пустоты.

вот все кто был в лощине наверняка обращали внимание на комнатку в которой рассыпано очень много изоляторов.и какие то отсеки на которых когда то была натянута сетка.
там снизу есть какойто типа сток слив сброс незнаю как это обозвать у кого есть фотки посмотрите там снизу.
так вот я посветил туда фонариком и походу там была комната но не карте не будучи там я её не нашел...

вообще эта херня с изоляторами мне напомнила какую то клетку где держали каких то животных и через этот сток насыпали им корм...=)))
это всего лишь бред моей головы.

и ребята никто не задумывался над тем что в бункере есть лифт но нет его выхода на поверхность.
да может быть он засыпан, но я не думаю что где то на верху могло быть видно не вооруженным глазом верхнюю щахту лифта так как это всё таки военный стратегичесский объект на случай бомбордировки...а вдруг разведка с воздуха.
кароче шахту сверху я искал но так и не нашел...

да и к тому же должна быть комнатка где были электро моторы тянущие лифт...не солдаты же его поднимали.=))))
вот моё мнение...
by RIDER

YserL

Цитата: RIDER від 12.09.2009 19:23:31
вот если бы достать приборчик который ультразвуком сканирует стены...
и просканировать пустоты.
Класно мати такий пристрій, але  не думаю що він візьме. Шар білива, шар смоли, гіпс армований арматурою і сіткою, смола, повітряний прошарок, смола, цегла.

За ізолятори вже версій висувалися: плазмений фільтр, труба веде в  вентиляційну, ліфт зверху є, і вся обвязка для нього також.

Єдине де щось може бути це кімната E0 і точка виходу V11 котра ймовірно розміщена на територі ВЧ. Хто має досить точний GPS - давайте поставимо точки на всі входи і вирахуємо V11 точно.

ПЕРЕНЕСІТЬ ОСТАНІ ПОВІДОМЛЕННЯ В ЛОЩИНУ

Dexter

Цитата: RIDER від 12.09.2009 19:23:31
и ребята никто не задумывался над тем что в бункере есть лифт но нет его выхода на поверхность.
да может быть он засыпан, но я не думаю что где то на верху могло быть видно не вооруженным глазом верхнюю щахту лифта так как это всё таки военный стратегичесский объект на случай бомбордировки...а вдруг разведка с воздуха.
кароче шахту сверху я искал но так и не нашел...
Там є вихід з ліфтової камери просто він гарно заріс травою і її подібним.я сам декілька раз лазив по ліфтовій шахті в верх (там з самого вершечку стоїть ліфт в туфтовому стані і коридорчик який веде до вихода прикритого бетоною плитою)

inkognito

+ RIDER'у. Молодець! За 4 дні можна багато чого встигнути ще. Завтра вилазка на очисні споруди Полтви - приєднуйся!
Resistance is futile

Fenriz

пропоную взяти "зачотного ломика" і пройтися по лощині по кутових стіночках та коридорчиках... досвід довбання є, огого, обовязково брати з собою пана Зелю ;)

explorer

Цитата: RIDER від 12.09.2009 19:23:31
и ребята никто не задумывался над тем что в бункере есть лифт но нет его выхода на поверхность.
да может быть он засыпан, но я не думаю что где то на верху могло быть видно не вооруженным глазом верхнюю щахту лифта так как это всё таки военный стратегичесский объект на случай бомбордировки...а вдруг разведка с воздуха.
кароче шахту сверху я искал но так и не нашел...

да и к тому же должна быть комнатка где были электро моторы тянущие лифт...не солдаты же его поднимали.=))))
вот моё мнение...
by RIDER

ліфт зверху, поряд закритий холмик - машинне.


Stinger

Народ! мені стало достаменно відомо з двох окремих незалежних джерел, тобто знайомих, що в лощині є замурований хід в інщі, ще діючі підземеля, в одного знайомого навіть мама там працювала на складі, і розповідала що вояки замурували нах той хід, бо там були двері, а так як на той час вже лощіну закинули, то туди постійно лазила всяка шантропа та дёргала ті двері, від цього там страцьовували якісь датчіки, що охорону викликали. Потім як замурували то і заштукатурили як слід, щоб ні хто не колупав... хто що думає про то?

deadmeat

А де саме той замурований прохід ти не в курсі?
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

inkognito

   таа, хтілось би більше інформації. А якщо, цитую від цього там страцьовували якісь датчіки - то і від нас вони однозначно спрацюють.
Resistance is futile

Golem

Якшо подумати логічно - вхід має бути із коридору, бічні кімнатки відкидаємо. Напрошується E0, C0 і кімнатка коло ліфта. Остання на стіні містить електричний щит - відпадає. С0 - покрита плиткою. Теж відпадає. Лишається одна єдина кімната E0. Вона ж і найближча до сторони військових. Хто шо думає з цього приводу? Думаю перевірити легко.
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

ПС: Е0 я зромчиком вже перевіряли ніц інтересного по всім параметрам бетон
тільки 2 інтересних питання
- для чого в центрі кімнати в стелі є труба (присвітивши кінця ми не побачили) ???
- і звідки в тій кімнаті стільки болота чи то фіг знає шо (чи іржа чи глина) ???

YserL

Була вилазка. Можна перевірити - взяти перфоратор із довгим сверлом і брати проби. Перфоратор на батарейкаї. якщо пощастись спрацюють датчики. Друга версія що вхід був на сходах біля Е0. Вище на рівні вч.

zelja

1 з перфуратором забий
2 можна просто взати бахіли якийсь металевий інструмент і перевірити :)

Golem

Думаю достатньо просто відбити штукатурку ломиком.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

Цитувати- для чого в центрі кімнати в стелі є труба (присвітивши кінця ми не побачили) Не зрозуміло
- і звідки в тій кімнаті стільки болота чи то фіг знає шо (чи іржа чи глина) Не зрозуміло

1) фіг його знає - може душова була колись?
2) затекло через ту саму трубу в стелі.
Resistance is futile

zelja

1) то є труба діаметром см 20 до душовоюї ніякого відношення не має
2) теж варіант

inkognito

можливо, то була конкретно велика душова :) ?
Resistance is futile

Fenriz


287 Гості, 0 Користувачів