Реставрація/апгрейт велосипада ЗИФ 1В

Автор YserL, 10.05.2015 13:47:27

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

Привіз із села велосипед ЗИФ 1В післявоєнних років, орієнтовно 50х.
На ній їздив дідусь, тато, і я.
Номер рами 059754:

Кріплення заднього колеса:


Відрізняється кріплення гальм:

Заднє перо знімається:

Оригінальна зірочка 48 зубців, знос шалений, але на оригінальному зношеному ланцюгу ще їхала:

Терерішній метал мякий:


Передня і задні втулки були із спринцівкою під змаску, у задній втульці задня зірочка прикручувалася гайкою, так і не зміг відкрутити.
Натяжка ланцюга виставлялася 2 гвинтами, які натягували оську до заду, оскільки в експлуатації виявилися поганими, закручував сильніше заднє колесо. Бажник був зігнитий, оригінальні ободи теж.

Думаю що далі робити:
1. Запчастини до України(Велика зірочка, ланцюг, педалі+осі)
2. Планетарку, каретка під квадрат + обвязка. Такий собі апгрейт або крокодиловодство.

Також потрібно сантиметр зварки над чашкою каретки, піскоструйка + порошкова покраска.

Цікавить де у Львові можна:
1. Якісна піскоструйка
2. Невеличка зварка
3. Порошкова покараска
4. Де оптимальні ціна|якість на запчастини?

Рама вже була оброблена ортофосфатною кислотою років з 10 тому.


Caesar

Зараз вирішив відновити старий ХВЗ. Виникли подібні проблеми. Місця де хромоване покриття на шатунах знищене, просто відполірував до блиску. А так окрім фарбування і заміни коліс, потрібно поміняти усі розхідники . 

Почитавши купу форумів і відгуків ,зупинився на порошковому фарбуванні в Техмал-Львів орієнтовна ціна усіх процедур 300 грн за вел, це з усіма підготовчими роботами.

І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Roy

Маю "Україну" кінця шістдесятих років, червоного кольору, на якій їздив мій дідусь. Теж подумую щоб дати друге життя роверкові  :)
Meine Ehre heißt Treue

YserL


Dexter


Roy

Цитата: Dexter від 12.05.2015 09:19:31
А хто з них наш друг YserL ?

Оскільки фото старовинне, то я думаю шо там Тато Юри)
Meine Ehre heißt Treue

YserL

Цитата: Roy від 12.05.2015 09:22:57
Цитата: Dexter від 12.05.2015 09:19:31
А хто з них наш друг YserL ?

Оскільки фото старовинне, то я думаю шо там Тато Юри)
Розпитав тата, це не він і ровер не його)))
Це сусідський ровер, теж ЗИФ, але інший.

YserL

Заварив тріщину аргоном. Варив хлопець з http://elements-team.com/

Також завіз на малювання на ТехМал.
Дамав помалювати RAL 2004, але в них немає в наявності.
Вирішив чорним матовим. Руль срібним.

Ніхто не знає, де можна у Львові зробити хромування?

Alter

ЦитуватиНіхто не знає, де можна у Львові зробити хромування?

Пару років назад на авіаремонтному таке робили.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

YserL

Сьогодні заїхав на торпедо. Купив:
1. Ланцюг retez Velo ISO081-1 12,7x3.3 1/2"x1/8", 95 грн, оригінал. Вага 348 г. 112 "зубів". Були "копія" в такій самій упаковці за 60 грн, найдешевший 30 грн. І китай за 75 грн.

2. Камера, 28x1.75-1.95, 45 грн, на камері маркування 28x1.95, тиснення TTM281751952125-02

3. Підшибник, без 1 кульки, мені правда треба було тільки 1 кулька, 5 грн

4. Захист камери від спиць, 10 грн.


Планував взяти шатуни з передньої зіркою, є чиста китайчина за 90-95 грн.
Я якшо вирізати на лазерній/плазмовій порізці зірочку з циркулярної пилки, і прикрутити до оригінальної?


Сподобався магазин велосвіт, 17 павілйон. Вибір великий і приємні продавці.
Контакти: 097-699-03-51 093-798-72-03 050-670-72-55

Stinger

а чим тебе не влаштовує оригінальна передня зірка? вона в досить гарному стані, почистити добре , змастити підшипники в педалі і буде як нова, ти краще нову втулку постав на пром підшипниках, то буде ліпше служити

:-)

Почитай розід Крокодиловодство на Харків-Туристі. там того багато. Наразі не маю як лінкувати.
Декольтем своїм мене манила.

YserL

Цитата: stinger від 19.07.2015 03:42:51
а чим тебе не влаштовує оригінальна передня зірка? вона в досить гарному стані, почистити добре , змастити підшипники в педалі і буде як нова, ти краще нову втулку постав на пром підшипниках, то буде ліпше служити

Знизу фото де прикладується основне зусилля (вся вага тіла на одну педаль під горбок  :) ) зїджені шипи. В результаті новий ланцюг скидується.

Андрій74

Скажи будь-ласка що тобі треба хромувати.У Львові є хромування гальванічне,знаходиться на конвеєрному заводі(якість не дуже),і є хромування напиленням(відповідно висока якість),така технологія тільки на авіазаводі.
Най го качка копне...

YserL

Цитата: Андрій74 від 20.07.2015 15:02:52
Скажи будь-ласка що тобі треба хромувати.У Львові є хромування гальванічне,знаходиться на конвеєрному заводі(якість не дуже),і є хромування напиленням(відповідно висока якість),така технологія тільки на авіазаводі.
Металеву бляжку над перами перами переднього колеса, тяги каретки (якщо нових не знайду), стіка руля, кріплення руля, стіка сідла. Складу список.

Caesar

Скинь фото рами? Як виглядає чорний мат? І яка вартість робіт вийшла?
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

YserL

Цитата: Цезар від 24.07.2015 23:57:37
Скинь фото рами? Як виглядає чорний мат? І яка вартість робіт вийшла?
Наступного тижня має бути. В пон заїду зміню колір.
Думаю над зеленим кольором, якщо не сподобається то буде чорний глянець.
По ціні казали біля 300 грн.
Я так думаю вони зазбирують замовленн і за раз всі роблять.

Stinger

а де ти будеш порошкову покраску робити?

YserL

Цитата: stinger від 25.07.2015 14:52:26
а де ти будеш порошкову покраску робити?
Техмал
Пристай Микола
2419217
0504358229
0986623948
tehmal@i.ua

307 Гості, 0 Користувачів