Костел Святої Трійці (с.Соколівка).

Автор Олесь, 10.05.2015 19:32:49

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Олесь

Добираючись до с.Соколівка з с.Давидів (де відвідав бункер зв'язку) сів на маршрутку, що йшла лише до с.Бібрка. Не сів, впресувався. Стою біля водія і чую, як він розмовляє по телефону:
-Підібрав пасажира, їде до Соколівки чи Ходорківці, десь в той район. Доганяй, я почекаю. - водій.
Думаю, 9 травня всі насторожені, а я вже привик, що на мене постійно викликають або погранку, або наряд міліції. Тай дістаю фотоапарат, щоб зазнимкувати цю знаменну подію і помістити в колекцію моїх затримань. Через 10хв. водій зупиняє маршрутку, віддає мені здачу з половини дорога і каже:
-Виходь, тебе ззаді чекає машина.
Я виходжу з фотоапаратом в одній руці, здачею в іншій. І розчаровано бачу маршрутку Львів-Соколівка...
Бувають же добрі люди - викликав іншу маршрутку яка наздогнала і почекала на мене. Велике спасибі водіям обох маршруток. Оскільки час - найбільша цінність, а я в цей день, ще мав відвідати замок в Старому Селі (перезняти матеріал раз уже по дорозі). А також заглянути на військовий аеродром. Де мене і завернули за 80м. від МИ-8.


Розписи Каспрома Вілжинського.






Ось цей об'єкт, заради якого я відвідав цей аеродром. Він розміщений в 1км. від аеродрому (супутникове фото дуже нагадало мені склади інженерних військ). Його я теж відвідав.  :P
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Олесь

Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Bottlehunter

Сьогодні побували в костелі, я Христина і наймолодший експлорер Галичини - Любко  :)

Перехняблену вежу костела добре видно з траси. Доступ вільний, та всередині нічого цікавого й нема: цегла та сміття, залишки розписів, провалене перекриття. Місце варте відвідин, коли проїжджаєш повз дорогою зі Львова до Франківська, а спеціально пертися сюди варто тільки якщо ви дуже сильно любите всілякі закинуті костелики і поставили собі за мету відвідати їх всі.

Трохи історії з castles.com.ua

Місце на мапі

Кілька фото:



Цегла переважно без клейм, але траплялася отака, з двома лініями замість клейма:




















Най жиє Гуцулія!

Олесь

По дорозі заглянув.
Відреставрували дах над дзвіницею.
KODAK-Digital-Still-Camera" border="0

KODAK-Digital-Still-Camera" border="0

Усе решта в такому ж знищеному стані, як і багато років тому. Лише в одній із оборонних башт раніше був курник. Тепер вона пустує.
KODAK-Digital-Still-Camera" border="0

KODAK-Digital-Still-Camera" border="0

KODAK-Digital-Still-Camera" border="0

KODAK-Digital-Still-Camera" border="0

Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

237 Гості, 0 Користувачів