Автор Тема: Метро у Львові вже є?  (Прочитано 35451 раз)

1 гість дивиться цю тему.

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 496
    • Перегляд профілю
Re: Метро у Львові вже є?
« Відповідь #20 : 21.11.2009 13:54:13 »
Дуже дивно, обл рада, готель жорж, палац Потоцьких, сбу, податкова майже на одній дузі розміщені... Стільки ресурсів витрачено, і просто забетонували вхід біля Потоцьких...
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • Стать: Чоловіча
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #21 : 21.11.2009 14:51:24 »
тим не меньше, факт є фактом - залишки метро є, але попасти туди unreal...як би не було прикро
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Nick_c3

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 66
    • Перегляд профілю
« Відповідь #22 : 21.11.2009 15:23:11 »
Та у Львові не мало бути ніякого метро з контактними рельсами. Мав бути метротрам - просто звичайні трамваї мали частину свого маршруту їхати під землею.
Типу так, так і так
Розшарити F VK G+

Akella

• Досвідчений
  • *
  • Рейтинг -33
    • Перегляд профілю
« Відповідь #23 : 21.11.2009 16:04:43 »
Дуже дивно, обл рада, готель жорж, палац Потоцьких, сбу, податкова майже на одній дузі розміщені... Стільки ресурсів витрачено, і просто забетонували вхід біля Потоцьких...
я навіть не дивуюсь,у нас майже все так через задницю робиться,нажаль(((((
Розшарити F VK G+
Akell me nice!

Fenriz

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 65
    • Перегляд профілю
« Відповідь #24 : 21.11.2009 16:53:10 »
Та у Львові не мало бути ніякого метро з контактними рельсами. Мав бути метротрам - просто звичайні трамваї мали частину свого маршруту їхати під землею.
Типу так, так і так

як мало бути красіво.. ех .
ми того явноза своє життя не дочекаємось(((
Розшарити F VK G+

Stinger

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 548
    • Перегляд профілю
« Відповідь #25 : 23.11.2009 03:04:35 »
і все ж таки я не розумію, якщо змогли побудувати таку значну річ я південно-західний колектор, то чому не змогли побудувати таку скромну шнягу як тунель для трамвая? ідіотизм влади, та хамське їхнє розкрадання грошей... а будувати гілку можливо було не саме під палацом Потоцьких, а десь поруч в стороні, адже якщо тунель буде проходити на відстані 20 метрів від фундаменту палаца, то ніц йому з того не буде, до того ж там глибина мала бути велика, полтва ж не просідає, хоч над нею будинки де інде стоять... а от виграш в швидкості такого трамвая порівняно зі звичайним (відсутність пробок) була б значною... до речі десь читав що під вул Коперніка, біля 9-ї школи, під землею проходить велика природна печера, і туди можна потрапити через колодязь в воротах біля палацу Сапегів. Туди можна потрапити та дослідити, знаю в кого ключ... :)
Розшарити F VK G+

Stinger

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 548
    • Перегляд профілю
Розшарити F VK G+

Nick_c3

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 66
    • Перегляд профілю
« Відповідь #27 : 23.11.2009 06:57:19 »
stinger, будеш збиратись лізти на коперніка - пиши, приєднаюсь)
Розшарити F VK G+

Akella

• Досвідчений
  • *
  • Рейтинг -33
    • Перегляд профілю
Розшарити F VK G+
Akell me nice!

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 887
  • Ein План, ein Звіт, ein Форум
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
« Відповідь #29 : 23.11.2009 07:59:48 »
до речі десь читав що під вул Коперніка, біля 9-ї школи, під землею проходить велика природна печера, і туди можна потрапити через колодязь в воротах біля палацу Сапегів. Туди можна потрапити та дослідити, знаю в кого ключ... :)

Напевно тут
Вхід там зараз закритий досить добротними і новими дверми, вікна - шторами жалюзями.
Розшарити F VK G+
курча

RIDER

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 1
    • Перегляд профілю
« Відповідь #30 : 23.11.2009 19:11:29 »
Читая каждый раз форум, всё больше и больше убеждаюсь что для того что бы исследовать львовкие подземелья нужно устройство сканирующее пустоты. Тогда много вещей стали бы сразу понятными!
Розшарити F VK G+

Akella

• Досвідчений
  • *
  • Рейтинг -33
    • Перегляд профілю
« Відповідь #31 : 23.11.2009 19:18:28 »
де б його взяти,точніше-взяти де-то не проблема,проблема - за які фінанси.
Розшарити F VK G+
Akell me nice!

RIDER

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 1
    • Перегляд профілю
« Відповідь #32 : 23.11.2009 19:30:25 »
да согласен вещь наверняка не дешовая..
самому если клипать то не думаю что получиться совсем адеквватный прибор.
Розшарити F VK G+

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 496
    • Перегляд профілю
« Відповідь #33 : 23.11.2009 19:54:05 »
Вилазив на ті ворота, ніяких входів там немає. Попудіська стаття про метро 43)) а частина може повірити.
Розшарити F VK G+

Stinger

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 548
    • Перегляд профілю
« Відповідь #34 : 23.11.2009 20:41:54 »
Вхід там є, рік тому я туди заходив в ту будку, там було троха накакано, та в мене не було ліхтарика, потім наші друзі (Надя, Андрій та Діма, що з нами їздили в червоноград на ракетні шахти останього разу) повісили туди замок, ключ має Діма, вони розповідали що там хтось добряче розібрав стінку, можно добратися до криниці...
Розшарити F VK G+

zelja

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 291
    • Перегляд профілю
« Відповідь #35 : 23.11.2009 20:43:56 »
тре буде сходити :)
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #36 : 23.11.2009 20:59:19 »
    2 RIDER:

Дякую за пости, нажаль вони троха не корелюють із правилами форуму, а властиво пункту № 1.2 Правил Форуму обов'язкових для усіх. Згадуючи твої минулі дописи, котрі були для нас приємною несподіванкою не можу не зададатись наступними питаннями:

1) я умею разговаривать на украинском в совершенстве вот только писать не умею - ну ніхто не ідеальний, але пробувати треба однозначно. У разі проблем - допоможемо;
     2) да на компьютере нет украинской раскладки. - насправді швидко допоможу, проблема 10 витрачених хвилин у найгіршому разі;

Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Romchick

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 219
    • Перегляд профілю
« Відповідь #37 : 23.11.2009 23:30:43 »
і все ж таки я не розумію, якщо змогли побудувати таку значну річ я південно-західний колектор, то чому не змогли побудувати таку скромну шнягу як тунель для трамвая? ідіотизм влади, та хамське їхнє розкрадання грошей... а будувати гілку можливо було не саме під палацом Потоцьких, а десь поруч в стороні, адже якщо тунель буде проходити на відстані 20 метрів від фундаменту палаца, то ніц йому з того не буде, до того ж там глибина мала бути велика, полтва ж не просідає, хоч над нею будинки де інде стоять... а от виграш в швидкості такого трамвая порівняно зі звичайним (відсутність пробок) була б значною... до речі десь читав що під вул Коперніка, біля 9-ї школи, під землею проходить велика природна печера, і туди можна потрапити через колодязь в воротах біля палацу Сапегів. Туди можна потрапити та дослідити, знаю в кого ключ... :)

І все ж таки... Порівнювати будівництво південно-західного колектора з будівництвом метро це як порівнювати палець з самі знаєте чим. Я вже здається писав про труднощі з метро у Львові, якщо повторюсь, вибачайте.
Так от за СРСР метро будували тільки в тих містах, населення яких перевищувало 1 млн. чол. Хоч Львів тоді до такої цифри не дотягував, вирішено було спорудити підземний трамвай, який мав би трохи розвантажити транспортну систему міста. Будівництво почали з копання ВНТИЛЯЦІЙНОЇ ШАХТИ біля плацу Потоцьких. Через високий рівень грунтових вод пробурили свердловини, з яких відкачували воду. Хто має хоч зелене поняття в геології і механіці грунтів, зрозуміє, що під центрально частиною міста утвориться вододепресійна воронка. Зі зникненням/появою води, зразу міняються механічні властивості грунтів, що і сталося в даному випадку. Грунт під палацом Потоцьких просто не витримував навантаження від будівлі. Через що роботи були припинені і почалися роботи з укріплення грунтів, саме використовувалися різні хімічні методи, наприклад силікатизація - грунт закріплюють рідким сколм, випалювали грунт. Роботи ведуться по сьогоднішній день і фірми які цим займаються заробляють на тому шалені гроші. Але на цьому все не закінчилося. Відомо, що будинки в центрі Львова стоять ндерев'яних палях, які добре працюють в воді, коли її відкачали, палі попросу почали гнити. Чудесним прикладом є будинок в проїзді Крива Липа. Його фундаменти зруйнувалися і в стіні пішла тріщина. Зараз вже зробили йому залізобетонний фундамент, і якщо піоняти голову вверх, то можна побачити залізобетонний пояс на стіні, який "стягує" її.  Ще один факт, який забули врахувати радянські інженери при будівництві трамваю - вібрайію, яка буде діяти на будинки, як землетрус, тим самим руйнувати їх.
Але... метро у Львові реальне!! Його потрібно будувати на великій глибині в твердій материковій породі. І тут виникають нові труднощі: велика глибина і відповідно напірні води(вони же артезіанські). Потрібно вибрати такий горизонт, де б не біло тих вод і де б міг іти прохідницький щит. Ті ж вентшахти можна будувати методом "Стіна в грунті". Чому за союзу так не будували залишається загадкою. Можливо в брєді тої старої карги є якась доля правди (хоча всім ясно до чого зводится стаття). Ну і звичайно зараз все впирається в фінансування. IMHO: Будувати дорогезне метро, коли наша армія не має що їсти, підвіски машин залишаються в ямах на дорогах, а наші науковці масово мігрують за кордон просто нонсенс. Хоча так би хотілося...
Розшарити F VK G+

RIDER

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 1
    • Перегляд профілю
« Відповідь #38 : 24.11.2009 21:48:28 »
добре я буду стратися..
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор