Неділя, пошуки пивниць на горі Гарай

Автор Roy, 28.05.2015 20:58:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Wolff

Дякую за наводку.
..завжди відстрілюю по 2 обойми .. -та  ви куме якийсь маньяк ;D

MadLife

якшо ніхто не проти, то я б хотів взяти з собою ше одну людину
Життя - це подорож

Олесь

Цитата: Wolff від 30.05.2015 21:52:06
Дякую за наводку.
..завжди відстрілюю по 2 обойми .. -та  ви куме якийсь маньяк ;D
Авжеж, вже більше 1000 відстріляв  ;D
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Bottlehunter

Цитата: Олесь від 30.05.2015 22:58:10
Якщо довго ніде не їду, йду в підвал (де за мішень служать двері, в них вже доволі багато наскрізних дір). Чути до 5 поверху і на всі сусідні підїзди. Ніхто нічого проти не має.

А якщо хтось хворий і ти його турбуєш чи маленька дитина спить? Чи головне відстрілятися, а на думку інших не зважаєш?
Най жиє Гуцулія!

Soulstorm

Вагався, чи їхати, чи не їхати, але після сраного спойлера вже ніц не хочу. Не гоже так робити.

Олесь

Стріляю серед тижня як усі на роботі.Раз на 4 місяці після закупівлі нових патронів .Кожна партія має інші характеристики.Перевіряю на дверях,щоб знати яку пружину ставити.З сусідами в нормальних відносинах ,сказалиб якби що.
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Олесь

Кажете неварто було рушати в ті ліси,я планував побувати там ще 2 місяці тому.Був час тож рушив.Вам скинув ,щоб не блукали надаремно,ліс такий собі.А до того пня треба мати інструмент і бажання,мені інструменту забракло.
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Stinger

Чувак, та ти задовбав вже понтуватися своїми цацками і пукалками, ні кому це не цікаво, пиши по темі і по факту! А тепер по темі: я не їду, Рой так само -1

dragonfly635

Цитата: stinger від 31.05.2015 00:34:33
Чувак, та ти задовбав вже понтуватися своїми цацками і пукалками, ні кому це не цікаво, пиши по темі і по факту! А тепер по темі: я не їду, Рой так само -1
Як корифеї "відвалились", то я мабуть теж пас. Друзя із Цезарем теж не вийшли на зв"язок, то мабуть іншим разом зберемось більшою командою.

Олесь

Перепрошую,моя помилка.Я вважав,що в такій виправі важливо добратись туди ,де ніхто не був десяток років,мати інструмент,знати місце,знати звідки гарний краєвид.А про суть спілкування спільних виправ,таємничість неподумав.
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Stinger

Вилазка переноситься на тиждень вперед через погодні умови і малу кількість учасників, хотілось би бачити побільше легендарних особистостей нашого форуму ;)

Drusja

Блін, я ж писав в оп, що їду. Даремно курча зранку підірвався.

P.S. Пропоную вліпити бан.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Drusja

Ми з Інтровертом поіхали, приєднуйтесь.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

DeZer

Цитата: stinger від 31.05.2015 02:33:25
Вилазка переноситься на тиждень вперед
шось не виходить мені поїхати - в цю суботу був зайнятий, і в наступну (6-06) також є справи :-\

Roy

Цитата: Drusja від 31.05.2015 08:41:34
Ми з Інтровертом поіхали, приєднуйтесь.
Супер! Чекаю звіту!
Meine Ehre heißt Treue

Driver

Чи можна до того дерева(заваленого) доїхати машиною?
Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Drusja

"Склепіння"  ;D
Як казав один комік на ім'я азіров "беріте лапаті і ідіте капаті"
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

ІНТРОВЕРТ 997

Чесно кажучи навіть без СПОЙЛЕРА  від Олеся ( чувак так не робиться , можна було з орієнтувати на вхід , а тоді долучити решту до звіту ) ми ( Друся +1 і я ) находилися до посиніння , хоча добре провели час ... До пивниці хіба з екскаватором.
Тут могла бути ваша реклама...

ІНТРОВЕРТ 997

Тут могла бути ваша реклама...

231 Гості, 0 Користувачів