Високі будівлі , башти , антени , крани.

Автор ІНТРОВЕРТ 997, 29.05.2015 22:55:29

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

ІНТРОВЕРТ 997

Одже на мою суб"єктивну думку форуму бракує звітів про такі об"єкти ( вони є , але...) тому пропоную тимчасово на них зосередитись групі або навіть групам експлорівців ( так безпечніше в деяких випадках ) отже почати можна з башт на перетині вулиці Шевченка 317 і проспекту Автобудівельників і далі ...
П.С. Втулив сюди за порадою адміністрації...
Тут могла бути ваша реклама...

Stinger

ем, а які там башти? ??? якщо ти про Тец, то вона експлуатується і під охороною, пробували туди потрапити вже якось

ІНТРОВЕРТ 997

Тут могла бути ваша реклама...

STALKER

90 труба... фак-парк. дико боянисте місце. Висота десь 120-150 метрів.  Використовується як щогла для антен мобільного звязку.

ІНТРОВЕРТ 997

Отже остання спроба когось залучити , середа 10.06.2015 нічний вело вихід ( скажімо з 22.00 або пізніше  )  вилазимо на одну з новобудов (або на всі  любінська 31 , городоцька 211 , і ще одна біля пам"ятнику Бандері ) , а також крани біля них ...
П.С. Вітається конструктивна критика та інше ... І ще одне мета споглядання нічного Львова та супутні для експлорінгу явища.
Тут могла бути ваша реклама...

Roy

Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 07.06.2015 21:15:00
Отже остання спроба когось залучити , середа 10.06.2015 нічний вело вихід ( скажімо з 22.00 або пізніше  )  вилазимо на одну з новобудов (або на всі  любінська 31 , городоцька 211 , і ще одна біля пам"ятнику Бандері ) , а також крани біля них ...
П.С. Вітається конструктивна критика та інше ... І ще одне мета споглядання нічного Львова та супутні для експлорінгу явища.
Маю такі питання:
1) Яка висота/к-ть поверхів городоцька 211 та любінська 31?
2) Який спосіб проникнення?
Meine Ehre heißt Treue

ІНТРОВЕРТ 997

На обох 10 і більше поверхів  та ,що на любінській має забудовника авалон сіті чи якось так там одразу кілька кранів , на городоцькій бачив один кран , ту , що біля пам"ятника Бандері огляну завтра детальніше . Спосіб проникнення ситуативний , тобто огляд периметру на предмет слабких місць , далі мені дають копняка щоб перелетів огорожу і там уже як вийде ,щоб не збрехати .
П.С. Варто розглянути варіант галюценогенного впливу на охорону .
Тут могла бути ваша реклама...

Roy

Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 07.06.2015 23:01:12
На обох 10 і більше поверхів  та ,що на любінській має забудовника авалон сіті чи якось так там одразу кілька кранів , на городоцькій бачив один кран , ту , що біля пам"ятника Бандері огляну завтра детальніше . Спосіб проникнення ситуативний , тобто огляд периметру на предмет слабких місць , далі мені дають копняка щоб перелетів огорожу і там уже як вийде ,щоб не збрехати .
П.С. Варто розглянути варіант галюценогенного впливу на охорону .
Мене лізти на кран не цікавить. Хотілось б познимкувати краєвиди на Городоцькій, тому варіанти інсталу бажані більш цивільні (штатив там, все таке, не зручно та не спортивно дряпатись з тим всім по парканах).
Meine Ehre heißt Treue

YserL

Крани як і буд майданчик охороняється.

ІНТРОВЕРТ 997

Roy Якщо братимеш штатив ( та інше ) тоді є аргумент для прямої розмови з охороною ...
YserL Багато цікавого охороняється , хтозна , можливо охорона там  привітна хоча б наполовину  від охоронця з Давидова . А в цілому коли це когось зупиняло ...
Був сьогодні біля новобудови ( вона навпроти колишнього овочевого ринку на вул. Героїв УПА ,а не біля пам"ятника Бандері ) зараз стріла крану якраз над дахом звіти має бути добрий вид на костьол та вокзал , однак будівля в стані ( скоро здадуть ) ...
Тут могла бути ваша реклама...

ІНТРОВЕРТ 997

ОТЖЕ якщо вас зацікавила ця тема ( новобудови ) повідомте про це в темі або приходьте 10.06.2015 (завтра ) на городоцьку 211 о 22.00 і пам"ятайте огорожі не перешкода...
Тут могла бути ваша реклама...

Roy

Заалюбки приєднаюсь, проте наразі не можу точно підтвердити свою присутність.
Скинь мені свій моб. в оп.
Meine Ehre heißt Treue

deadmeat_junior

ну то шо там з тими високими будівлями?

deadmeat_junior

до речі городоцька 211 в мене "на районі" тому пишіть/дзвоніть

ІНТРОВЕРТ 997

Цитата: deadmeat243 від 19.06.2015 18:13:47
до речі городоцька 211 в мене "на районі" тому пишіть/дзвоніть
Городооцька 211 єдина піддалася з іншими були нюанси , найкраще туди лізти після 22.00-23.00. Можемо пролізти завтра ввечері якщо маєш час ...
П.С. Є ще одна будова  на шевченка 56 . Там легко пролізти і дати драла , а ще там добре перекрито будку охорони тож можна вилізти і на будівлю і на кран при ній . Ще там є пагорб із загадковими дверима  .
Тут могла бути ваша реклама...

deadmeat_junior

можна! до речі я б пішов якось подивився на той пагорб, теж не раз цікаво було!

Roy

ЦитуватиЩе там є пагорб із загадковими дверима

Ех... Це сховище! є в нас тема (http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,3279.msg20906.html#msg20906)
Meine Ehre heißt Treue

ІНТРОВЕРТ 997

Тоді якщо комусь цікаво можна сьогодні заскочити після 22.00 ось мій номер для всіх кого зацікавило ...0634458625
Тут могла бути ваша реклама...

ІНТРОВЕРТ 997

Вчора були там невеликою компанією  ;D . Охорона вперлась рогом певно спробуємо домовитись офіційно , тобто об"єкт не відпадає ...
Тут могла бути ваша реклама...

289 Гості, 0 Користувачів