Зводити репортерів каналу 1+1 в Полтву

Автор Stinger, 03.06.2015 14:42:36

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Stinger

Мені вчора дзвонили з каналу 1+1, їм треба зняти рекламний сюжет про західну Україну, зокрема диковинки Львова, але не тільки попсові, а й нетуристичні, проект цей фінансується Коломойським, тому до справи підходять серйозно, треба бажаючі поводити їх по колектору Полтви, бо я сам не впевнений що зможу.

Indigo

було б ше непогано їм показати Цитадель
і музей "Тюрма на Лонцького" (Хоча останнє це так собі - можливо вже не дивина).

фішка Цитаделі в тому, шо вона
а) стара
б) цікаво склалось з вежами: тут тобі і готель з панорамою, і книгосховище, і доступна вежа і .та шо ніби будується але для елетропідстанції (виправіть якшо помиляюсь)
в) тут був концтабір!!(згадок про це аж одна, але є уривок одного фільму на ютубі в якому за совка на Цитаделі якраз зняли фільм з уривком про тамтешній концтабір)
г) офіси, тенісний корт, автопарковка, поле для стрільби з лука - дивне поєднання
д) при великому бажанні можна спуститись в підземелля доступної розбомбленої вежі або ж навпаки - гвинтовими сходами наверх
е) як не дивно, це одна з локацій в самому центрі Міста яке не надто туристичне.

Bottlehunter

Якщо готові компенсувати витрати часу, можу їм показати кузькіну мать
Най жиє Гуцулія!

Stinger

як би вони компенсували в матеріальному еквіваленті, то я би і сам за любки повів, а так мені якось влом ;D

Le-i-3o

А природні диковинки львівщини їх не цікавлять? Я готовий показати свої обєкти і приєднатись до сюжету в будь якому форматі.
Він копав, і ти копай!!!

Roy

Сань, в чім проблема, дай телефон, поговорю з ними, заодно ціну скажу. Ні-ні, так-так. Всьо просто.
Натяк на Коломойського не спроста ж ;D
Ще ICTV просилось. Масована атака))
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Скажіть тільки щоб вхід не дуже палили на відео  :)
До речі, той вхід, що навпроти Стрийського базару спочив під тротуарною плиткою кілька місяців тому.
Най жиє Гуцулія!

Roy

То походу через посередника все, через якогось львівського локального ескурсовода, який захтів слави полтвоексплорера за наш рахунок.
Тому імхо пропоную фтопку.
Якщо подібне, то напряму все.
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

вони вийшли на мене через екскурсовода, якому я колись давав свій номер, він в тому не приймає участь)

Roy

Цитата: stinger від 03.06.2015 17:44:46
вони вийшли на мене через екскурсовода, якому я колись давав свій номер, він в тому не приймає участь)

Міша з ним говорив, то ескурсовод)
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

ясно, ну то нехай вкусить себе за ср@ку, і прайс за послуги треба виставити ;D

Олесь

О, а я думаю чому то такий рух, виділили їм кошти. До мене вчора дзвонили з Zik журналісти, номер дістали через знайомих. І також з Ictv телефонували. Вони з Франківська вертаються в наші краї, хочуть зазняти матеріал про замки (Старе Село можливо Гербуртів). В Гербуртів я б поїхав, а в Старе Село наврядче. Завтра мають відзвонити.
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Le-i-3o

Так, говорив з паном, він сказав що на разі його цікавить тільки полтва, бо гнув йому про свої природні місця, а потім може і знадоблятся якісь інші обєкти, направду розмова була не з приємних, хоть сам був вельми вічливий. Пан сказав що якщо їх зацікавить(тобто 1+1) то він зі мною звяжется, і кинув трубку не попрощавшись. Якось вельми по хамські зі мною говорив.
Він копав, і ти копай!!!

Stinger

Цитата: Le-i-3o від 03.06.2015 22:01:14
Так, говорив з паном, він сказав що на разі його цікавить тільки полтва, бо гнув йому про свої природні місця, а потім може і знадоблятся якісь інші обєкти, направду розмова була не з приємних, хоть сам був вельми вічливий. Пан сказав що якщо їх зацікавить(тобто 1+1) то він зі мною звяжется, і кинув трубку не попрощавшись. Якось вельми по хамські зі мною говорив.

Та, такий мудакуватий тіп, він мені з ходу пробував шось хамити, але я швидко його заткнув, а то виявляється якійсь екскурсовод, короч шліть їх лісом, бо ще Полтву нам загадять  >:(

300 Гості, 0 Користувачів