Звичаї, або ДЕБІЛИ+звичаї.

Автор YserL, 08.04.2010 11:36:40

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

yar-79

А я люблю вручну, я ж дитя 90-х...

toya

Цитуватия з дівчиною та друзями зібрався на пікнік за брюховичами в ліс піти. до брюх ще якось доїхав, бо було рано і всі  бики ще спали. потім, під"їхали знайомі, теж ніби без ексцесів (бачили  центрі банди по 20-30 чмоловік з 5л бутлями і відрами) от вже зібралися йти до лісу, йдемо по дорозі, і тут 6-8 машин бібікаючи під"їжжають до нас (думали весілля) але під"їхали і зупинились, закривши прохід. з них з кожної по 5 уродів з пляшками... короче облили як має бути, дівчину до нитки, хоч і пробував собою накрити, відбиватися немав змоги, бо суки заливали в очі воду, вдалось лише декількох копнути... отаке. та і цеглу в вікно не кинеш, бо потім в кращому випадку засудять, а в гіршому стадо воно є стадо, і там вже тільки тупі інстинкти, чого би й гіршого на кшталт розправи не було. отакий от вийшов пікнік!
після бійки кулаками не машуть, але машини то ж класно - вона номери має і знайти її легко. Цікаво що було б якби заяву в міліцію накатати - 15 діб сумніваюсь, але нерви б попсували їм мєнти добряче.

YserL

Від кожного із постраждалих по заяві у міліцію, такого змісту:
ЦитуватиТакого числа о такій годині, група осіб у кількості 30 осіб, які пересувалася на 6 машинах номерні знаки ВС0000АС, ВС0001АС, ВС0002АС, ВС0003АС, ВС0004АС, ВС0005АС було принижина чест і гідність із замахом на здоровя. Було завдано фізичних і моральних травм, завдано матеріальної шкоди на суму 1200 грн.
Варто було зняти побої, це б класифікувалося як розбійних замах. Також можна було б потоплений телефон приєднати до справи, і розвести хлопців на солідні гроші. Якщо стається якесь чп, першим чином записувати номери машин. В крайньому разі можна ОБЛИТИ машину бензином, і покласти коробку сірників на капот, після цього відбивається охота у бидла до подвигів.

toya

бензин і розбій - не думаю що б вийшло, але подати заяву я б мабуть спробував. якщо є машина і вагон свідків - все простіше

Akella

Цитата: yar-79 від 09.04.2010 03:10:39
А я люблю вручну, я ж дитя 90-х...

аналогічно,ібо любу зброю можна обернути проти її ж власника окрім інтелекту та кулаків
Akell me nice!

MqM

звичаї+ дибіли краще не придумаш назвати... бо воно так завжди виходе коли дикуна вчиш культурі а воно з нову
за своє...

озброїтися ломіками... фігачити по чутливим місцям?
тоді дибілів менше точно стало!...

тут так всі пішуть щоб зробили якби побачили ...дехто пише що навіть і бачив і що? то все писанина...а на справі 90% на то забють щоб не мати проблем...
якби зібратися товпою...замість води чорна фарба (на вибір...можна різнокольоровою) і обливати їх нею...
було досить креативно!) таке різнокольорове місто!)))


Chuhaystur

Цитуватитак що якщо хтось когось ідентифікує, я з ним піду морду бити, щоб на другий рік з хати навіть не вилізло потенційне зло. по  нормальному до таких вже не дійде...
- сумний, але залізобетонний факт.(з попередньонапруженою арматурою :))
Курча...ну дуже мене все *отаке достає...достає, шо ми, як остання бикота смітимо в СВОМУ місті.ну чому, ну чому немає усвідомлення, шо твоє місто - твій дім? Чому свідомість мислення обмежується своїми чотирьма стінами?
А те, шо ми обговорюємо в цій темі - для мене взагалі зразок розвинутого дебілізму і кретинізму.соббака! ми навіть свої традиції перетворили у зло.
Ми слухаєм музику, в якій нема музики, як такої...дешева попса, шорпотреб, загорнутий в хуйо.. дешеву оболонку... Ми пишемо по стінах наших будинків (Ооо! ні! це ж бо крутоо...це ж мистецтво!...але якшо якогось із таких митців запитати шось про основи перспективи, чи компоновки...наврят він дасть відповідь...)
Мало хто з моїх знайомих читає хочаб по три книжки в рік (шкільну прораму невраховую...) короч :-\

П.С. перепрошую, же зафлудив і понаписував тут всякого, але..назбиралось. І, як казалось у старому фільмі *Мне за дєржаву абідна* >:(
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

MqM

Цитата: Chuhaystur від 10.04.2010 22:15:00
Цитуватитак що якщо хтось когось ідентифікує, я з ним піду морду бити, щоб на другий рік з хати навіть не вилізло потенційне зло. по  нормальному до таких вже не дійде...
- сумний, але залізобетонний факт.(з попередньонапруженою арматурою :))
Курча...ну дуже мене все *отаке достає...достає, шо ми, як остання бикота смітимо в СВОМУ місті.ну чому, ну чому немає усвідомлення, шо твоє місто - твій дім? Чому свідомість мислення обмежується своїми чотирьма стінами?
А те, шо ми обговорюємо в цій темі - для мене взагалі зразок розвинутого дебілізму і кретинізму.соббака! ми навіть свої традиції перетворили у зло.
Ми слухаєм музику, в якій нема музики, як такої...дешева попса, шорпотреб, загорнутий в хуйо.. дешеву оболонку... Ми пишемо по стінах наших будинків (Ооо! ні! це ж бо крутоо...це ж мистецтво!...але якшо якогось із таких митців запитати шось про основи перспективи, чи компоновки...наврят він дасть відповідь...)
Мало хто з моїх знайомих читає хочаб по три книжки в рік (шкільну прораму невраховую...) короч :-\

П.С. перепрошую, же зафлудив і понаписував тут всякого, але..назбиралось. І, як казалось у старому фільмі *Мне за дєржаву абідна* >:(
+1  ти всьо правильно написав)
немає розуміння що таке власність громади тому так відносяться до загального майна (
я завжди забираю за собою сміття...хоч то і незручно буває ідеш, немає смітника...але то культурно...

розвиток на рівні голубів...а чим займається така дибільна молодь, стиль її життя мало чим відрізняється від голубів: пожерти, поспати, погуляти, порозмножуватися...
в нас впали цінності життя і моралі...
це видно як популяризуються шкідливі привички...і модність бандитизму...

і після цього вони дивуються що до них ставляться як до бидла коли вони самі підтверджуть це:
поставлять нові дитячі майдпнчики, обовязко тре все поламати!
що не зробиш для суспільноо використовування то в основному нищать...це як підтвердження владі...
що процес моральної деградації продовжується (успішно!)


Golem

Йоу! Пропоную припинити дискусію. Сам колись обливау дівчєт водоу. Правда не так дико, але обливау. Думаю не тільки я. Правда забив після 12 років, але тим не менше. Багато людей  і в старості далі своїх 12 рокіу не виростают. Тим не менше свої ф-ції в суспільстві виконують.

Справа в тім шо треба любити свою неньку такою - як вона є, і памятати шо ми не з марса сюди прилетіли і також є її синами. І шо ці люди можуть бути через 2 або три звязки  нашими знайомими. Я їх не оправдовую. Це все, звісно, дич. Але давайте не будемо їх судити, не наша це справа. Адже за кожним, якшо гарно подумати, можна багато чого нарити. То шо ми підросли і зрозуміли свої помилки а вони - ні, тільки плюс нам. Але далеко не виправдання їх засудженню.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Bottlehunter

Після кількох поспіль років, коли на Обливаний понеділок в місті робилося казна-що, міська рада та активісти, схоже, знайшли вихід із ситуації. Мені це подобається. Якщо коротко, то на Площі Ринок буде облаштована спеціальна ділянка, де бажаючі зможуть обливатися скільки хтіти. Там можна буде набрати води, обсушитися і навіть взяти си гумову шапочку. Поза межами "мокрої" зони, обливальників будуть карати. Місто буде патрулюватися загонами самооборони і міліцією.

Сам би не проти піти помокнути і підмочити ближнього   ::) Стаття повністю:

ЦитуватиТрадиційну великодню забаву цього року у Львові вирішили провести у самому серці міста – на площі Ринок. Усі бажаючі обливатись і бути облитим зможуть зробити це в одному місці. Спроби обливати людей поза межами площі Ринок будуть каратися штрафами та загонами Самооборони.
Останні роки у Львові обливаний понеділок перетворився з  веселої традиції на масові неконтрольовані порушення порядку. Все більше мешканців міста бояться виходити на вулицю в цей день. Саме тому цьогоріч Львівська міська рада вирішила подати приклад  того, як розважатись в обливаний понеділок, не порушуючи громадський спокій.

«Ми хочемо зробити обливаний понеділок організованим, дати доступ гостям та мешканцям міста до чистої води і підняти максимально всім настрій від цього дня, бо минулого року були прикрі ситуації, коли одні люди брали участь, а інші – ні, що призводило до конфліктних ситуацій», – пояснив ZAXID.NET начальник управління внутрішньої політики Львівської міськради Андрій Шевців.

Цього року для святкування «Обливаного понеділка» буде об лаштована спеціальна зона на площі Ринок. Вхід для усіх бажаючих буде вільним з чотирьох боків площі, волонтери роздаватимуть шапочки для душу. На площі можна буде придбати водні пістолети і кульки з водою, а для «поповнення запасів» будуть облаштовані  5 точок доступу до води.

«Фонтани працюватимуть, але ми проситимемо, щоб у фонтанах води не черпали. Просимо також не обливати перехожих та гостей міста, які не бажають брати участі у таких розвагах», – сказав Андрій Шевців.

При цьому трамвайна зупинка і літні тераси, розташовані на Ринку, оголошені «сухими  зонами». Працюватимуть також сушки для сушіння волосся та мокрого одягу.

За дотримання громадського порядку стежитимуть представники МВС та самооборони. Патрулюватимуть місто також представники громадських організацій «Народна самооборона», «Варта-1», «Рабів до раю не пускають», «Дорожній контроль» та «Автосотня».

Як зазначив координатор самооборони львівського Євромайдану Валентин Середюк, патрулі будуть стежити за дотриманням порядку, серед іншого, і у Шевченківському гаї.  Середюк сподівається, що цього року традиційна великодня забава пройде без неприємних інцидентів.

Андрій Шевців також наголосив, що єдиним «легітимним місцем» для обливання буде площа Ринок, тому всіх, хто обливатиметься водою поза її межами, патрулі будуть просити пройти на площу.

Прес-секретар ГУ МВС у Львівській області Світлана Добровольська запевнила ZAXID.NET, що у випадку свідомого порушення мешканцями Львова установленого порядку, правопорушники понесуть  адміністративне покарання та будуть змушені заплатити штраф у розмірі від 51-ї до 100 грн.


Взято звідси
Най жиє Гуцулія!

_Tarik_

Боже мій, треба взяти тих придурків і в гівні скупати, ото сміху буде ! Ото зввичаї будуть !
Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

_Tarik_

Цитата: YserL від 09.04.2010 03:02:42
Найоптамальніше облити стадо баранів ТЕРЕН-4М ;) А тоді якщо вони вважатимуть себе правими - гумовими кулями. Правда після першого їм нічого не хотітимиться.
Вода пригодиться їм :D
Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

250 Гості, 0 Користувачів