Як боротися з паркуванням на газонах

Автор Bottlehunter, 14.06.2015 12:58:37

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter



Думаю, кожен з нас не раз бачив ситуацію, схожу до тої, що на фото вище. "От країна! Що за люди! Та нам ніколи в Європі не бути", бурчав собі кожен під ніс і йшов заклопотаний далі. Авто залишалося перегороджувати тротуар, топтати газон або заважати рухатись трамваям. Але вихід з ситації є.

Спосіб перший, що вимагає більших затрат часу, - викликати наряд міліції чи ДАІ.

Спосіб другий, дієвий та перевірений громадськими активістами. А ще він застосовується в усіх цивілізованих країнах.


  • Фотографуємо порушення ПДД та записуємо номер авто
  • Скачуємо та заповнюємо Форму про адміністративне порушення, де потрібно вказати номер авто та місце події
  • Роздруковуємо фото,  вкладаємо його разом з фото в конверт і відсилаємо поштою за адресою: Міністерство внутрішніх справ України 01024, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10

Порушника чекає дзвінок з попередженням або штраф.

Джерело
Най жиє Гуцулія!

Driver

Ну а де ж найбільш поширені і доступні методи: цегла в лобовусі, фінкою по колесах, ключами по кузову? Хоча ні ми йдем європейським шляхом тому робимо культурніше: цеглу залишаємо на хустинці для носу, колеса тільки спускаємо, а на кузов можна і попісяти.   ;D
ПееС: Європа не в підручнику географії, а в твоїй голові.
Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Wolff

В сусіда в подвірї був один такий мудрило. Ставив прямо на клумбу. Скільки сварились , писали -не доходило. От і хтось взяв і спустив всі 4 колеса (повикручував ніпеля). Дішло з третього разу.

ІНТРОВЕРТ 997

Тут могла бути ваша реклама...

Bottlehunter

Нє, колеса пробивати - не наш метод. Люди повинні звикнутися з тим, що за свої вчинки треба відповідати. Тобто атвічяти, як кажуть в нас на Сихові.
Най жиє Гуцулія!

Roy

В деяких містах "Еуропи" з таким паркуванням набагато гірше, ніж  в нас  ;D

А так, Стефко правий. Хороший і дієвий культурний метод.

Можливо, зовсім невдовзі в нас буде явище центральної Європи!))) Сподіваюсь, на позитиві, якщо вилікуємось від совка та бидло-поведінки окремих соціальних елементів.
Meine Ehre heißt Treue

Андрій74

Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 14.06.2015 16:28:15
А ще можна бак пробити ... ::)
Назар порча власності карається законом. Тай пошкодження авта проблему  не вирішить.
Най го качка копне...

ІНТРОВЕРТ 997

Т
Цитата: Андрій74 від 14.06.2015 21:36:59
Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 14.06.2015 16:28:15
А ще можна бак пробити ... ::)
Назар порча власності карається законом. Тай пошкодження авта проблему  не вирішить.

То я так ляпнув , а взагалі принципову боротьбу з не добросовісними водіями треба штовхати ( наголошую ) в маси ,хоч і серед експлорівців теж варто ...
Тут могла бути ваша реклама...

YserL

Ще можна запостити
http://autocarma.org/lviv я свого сусіда вніс, вже не ставить
Харять ті що постять в варті1 фото, мудаки.

Андрій74

Цитата: YserL від 15.06.2015 08:12:36
Ще можна запостити
http://autocarma.org/lviv я свого сусіда вніс, вже не ставить
Харять ті що постять в варті1 фото, мудаки.
Yserl я щось не розумію того сайту.Що ті мінуси дають для пересічного порушника.
Най го качка копне...

YserL

Цитата: Андрій74 від 15.06.2015 09:50:32
Цитата: YserL від 15.06.2015 08:12:36
http://autocarma.org/lviv
Yserl я щось не розумію того сайту.Що ті мінуси дають для пересічного порушника.
Видно де живе, працює і тд. Ну й плюс дошка позору.

Андрій74

 Бредова ідея.Мені здається,як би наші евакуатори працювали не лише в центрі,а виїжжали на виклик городян,МОЖЛИВО би був порядок.
Най го качка копне...

Bottlehunter

З'явився інтернет-сервіс для боротьби з незаконним паркуванням. Текст з espreso.tv:

Новий сервіс BadParking ускладнить життя порушникам правил паркування. Раніше цю проблему жваво обговорювали в соцмережах, але на ситуацію це не впливало, адже не завдавало проблем порушникам. Тепер новий сервіс BadParking спростив процедуру відправлення скарги до ДАІ.

Сервіс BadParking.in.ua призначено для створення скарг до Державної автомобільної інспекції України на дії водіїв автомобілів, які, на думку користувача сервісу, порушують Правила дорожнього руху, зокрема, у частині зупинки/стоянки транспортних засобів.

Після публікації фото на сайт сервіс створює форму і надає адресу відділення ДАІ, на яку слід відправити заповнений і роздрукований документ. "Навіть якщо ДАІ не випише штраф, а лише проведе профілактичну бесіду з власником автомобіля, наступного разу він двічі подумає, чи не створює його автівка перешкод для руху або псує газон", - стверджують автори проекту.

Для подання скарги необхідно вказати власні контактні дані: прізвище, ім'я, по батькові, адресу для листування та телефон. ДАІ не розглядатиме скаргу, подану анонімно, тому П.І.Б. заявника є обов'язковими. Адреса для листування потрібна для отримання відповіді від інспектора ДАІ, який розглядатиме скаргу, а телефон може бути використаний інспектором для уточнення деталей справи. Персональні дані заявників будуть використовуватись лише для заповнення форми заявки та в жодному разі не будуть надані стороннім особам чи опубліковані на сайті.

На сайті також працює карта зареєстрованих порушень.
Най жиє Гуцулія!

tyomich123

Я думаю якщо таким пару раз проколять колеса, то потім вже будуть думати

Bottlehunter

Цитата: tyomich123 від 16.05.2017 15:46:27
Я думаю якщо таким пару раз проколять колеса, то потім вже будуть думати

Проколювати колеса - не вихід. Ти не маєш права пошкоджувати чуже майно.
Най жиє Гуцулія!

saturn1993

Ставити біля газону паркувальний стояк який не дозволяє автомобілю заїхати туди

_Tarik_

Цитата: Driver від 14.06.2015 15:08:48
Ну а де ж найбільш поширені і доступні методи: цегла в лобовусі, фінкою по колесах, ключами по кузову? Хоча ні ми йдем європейським шляхом тому робимо культурніше: цеглу залишаємо на хустинці для носу, колеса тільки спускаємо, а на кузов можна і попісяти.   ;D
ПееС: Європа не в підручнику географії, а в твоїй голові.
Ну, я б не радив так робити. Пізніше доведеться відповідати за "цеглу в лобовусі" і тоді платити доведеться більше ніж порушнику.
Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

269 Гості, 0 Користувачів