Калієва селітра

Автор Fry, 01.07.2015 16:08:41

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Fry

Панове піротехніки і не тільки, можливо хтось знає, де у Львові можна купити калієву селітру по кілограмах ?
Вже тривалий час шукаю і все безрезультатно. У магазині лише аміачна і інколи натрієва.
Знайшов декількох продавців, але всі вони продають від 50 кг. Ще є можливіссть купляти харчову на ринку, але вона тоді золотою робиться.
Варіант готувати самому - відпадає, надто вже мороки з тим.

ІНТРОВЕРТ 997

Епіцентр сад-город там є пачками по 2 кіло порошкової ( мають бути бо не давно купував , можу поглянути )
Тут могла бути ваша реклама...

Fozi

Ну або на Городоцькій в садовому центрі глянь. І як варіант, "Садовий центр" на Південному, я там брав.
Edge of a Revolution!!!

Fry

Цитата: Fozi від 01.07.2015 16:42:19
Ну або на Городоцькій в садовому центрі глянь. І як варіант, "Садовий центр" на Південному, я там брав.
Хммм, мені там намагалися втюхати натрієву під виглядом калієвої)

MadLife

Має бути в магазині *Сфера 7* недалеко від Метро. Але ціни там також не дешеві.
Життя - це подорож

Fozi

Цитата: Fry від 01.07.2015 16:58:24
Цитата: Fozi від 01.07.2015 16:42:19
Ну або на Городоцькій в садовому центрі глянь. І як варіант, "Садовий центр" на Південному, я там брав.
Хммм, мені там намагалися втюхати натрієву під виглядом калієвої)
пхахха наївні)) Нам нормальну дали, ще десь мала лежати... Всю просто не використали.
Edge of a Revolution!!!

Fry

А на рахунок алюмінівої пудри, десь можна придбати декілька кілограм по доступній ціні ?

Electri4king

Цитата: Fry від 02.07.2015 01:23:11
А на рахунок алюмінівої пудри, десь можна придбати декілька кілограм по доступній ціні ?

можу продати кілограмчик) в мене ціла пивна бочка її (розуміється невелика)
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Stinger

є в нас на старому Сихові, на бетонному заводі маленька конторка, там є все і по доступним цінам від кілограма вагою, ми там з Роєм Трилон-Б брали якось, дуже раджу ;)

manhattan

чую десь бомбане)

Soulstorm

Якщо комусь не шкода пальців і грошей, пишіть в пп, можу продати ще дещо круте)

Fry

Цитата: stinger від 02.07.2015 22:00:30
є в нас на старому Сихові, на бетонному заводі маленька конторка, там є все і по доступним цінам від кілограма вагою, ми там з Роєм Трилон-Б брали якось, дуже раджу ;)
А доки при купівлі потрібні ?

Stinger

Цитата: Fry від 02.07.2015 22:42:09
Цитата: stinger від 02.07.2015 22:00:30
є в нас на старому Сихові, на бетонному заводі маленька конторка, там є все і по доступним цінам від кілограма вагою, ми там з Роєм Трилон-Б брали якось, дуже раджу ;)
А доки при купівлі потрібні ?

якщо купляєш не прекурсори, то не потрібно

353 Гості, 0 Користувачів