Коливання - Резонанс будинку. Львів, Сихів, Чукаріна.1

Автор Roy, 14.07.2015 10:18:00

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Знайдено на фейсбуці.
"В будинку де я живу, кожен вечір відбувається резонанс, будинок коливається (Долучаю відео). Кожну ніч біля 00,00 годин панельний 9-ти поверховий будинок починає розгойдуватись і так відбувається до 6,00-7,00 усі не закріплені речі починають гойдатись, люстра, вода у вазі, флешка що весить на стіні на шнурку, та і на відчуття дуже моторошно, чую як часами потріскує бетон.
Боюся найстрашнішого що від тих коливань може обвалитись будинок (Відео за посиланнями нижче).
порадьте будь ласка хто знає чим цьому зарадити, на гарячій лінії міста забили на це!"













Хто що про це скаже? Цікаво.
Meine Ehre heißt Treue

YserL

Сейсмодатчик встановити б. Цікаво чого тільки в ночі. Цікаво б спитаии сусідів останього поверху.

Roy

Коментарі з фб:

ЦитуватиРостислав Гунько Така історія: на одній міцній геологічній лінзі збудували школу і потужний вентилятор для теплової станції, чи щось подібне на неї. І от в певний період часу школа починала тремтіти. Час вібрацій співпадав із часом вмикання насоса. Кумедним в цій історії є те, що відстань між школою та насосом становила 15-20км. Основа для фундаментів школи та насоса під землею була зєднана тонким шаром ( до 2 м висотою) однорідної твердої породи по якій і передавались вібрації.

ЦитуватиАндрій Зазуляк Коливання відбуваються через роботу Хімічного заводу, який вночі вмикає свої компресори. Цю проблему вже досліджували років 10 тому, коли почав зсуватись будинок по вул. Хуторівка 30-32. Тоді було реалізовано ряд технічних та організаційних рішень, які цю проблему усунули (принаймі для цих будинків). Вам пропоную звернутись у міську раду ( департамент містобудування), у міжвідомчу комісію при Сихівській райадміністрації та в інспекцію з техногенної безпеки.
Meine Ehre heißt Treue

Fry

Цікаво, які коливання на 9 поверсі. Думаю, що за декілька років будинок розстріскається весь і политять перекриття.
Можна було б почепити 2 Ардуіно з датчиками, один у підвал, а другий на стрих і зняти значення, думаю у 8 доларів можна вкластить.

STALKER

Читав я той пост. Там навіть хтось львівське метро згадав :) А взагалі ті панельки то карткові будиночки грубо кажучи. Мені колись розказували що ті бетони скріплювали між собою арматурою-себто заварювали ту арматуру одна до другої від чого утворювалися вже готові коробки з яких і складався будинок. Причому та арматура була схожа чуть чи не на якісь тонкі дротики. Типу виглядало стьомно.

:-)

Цитата: STALKER від 14.07.2015 12:19:59
Мені колись розказували що ті бетони скріплювали між собою арматурою-себто заварювали ту арматуру одна до другої від чого утворювалися вже готові коробки з яких і складався будинок. Причому та арматура була схожа чуть чи не на якісь тонкі дротики. Типу виглядало стьомно.
Пане дохтур, давайте арматурою займуться інженєра. ок? ;D
Декольтем своїм мене манила.

Bottlehunter

Так займалися вже. Хріново вийшло, як бачиш)
Най жиє Гуцулія!

explorer

 На Сихові то вже було. Постив там, запощу і тут:

Цитувати
Необхідність проведення обстежень будинків № 30, 32 по вул. Хуторівка
в м. Львові для встановлення параметрів та причин підвищених сейсмічних
коливань, що спостерігалися в них, була спричинена скаргами мешканців на
те, що протягом кількох років уїхніх квартирах постійно спостерігається вібра-
ція підлоги та стін, погойдуються висячі предмети (занавіски, люстри тощо).
Внаслідок тривалих додаткових навантажень коливного характеру можуть
відбуватися деструктивні зміни в будівельних конструкціях та грунтах в ос-
нові будівель, що здатні спричинити аварійні ситуації або навіть руйнування,
тому були підстави вважати, що коливання можуть бути небезпечними. У
зв'язку із цим необхідно було отримати об'єктивні дані щодо характеру коли-
вань на ґрунті в основі будинку та на різних його поверхах, що потрібно для
перевірки надійності будинків. Ці дані необхідні були також для вирішення
питання про можливу небезпеку вказаних коливань для здоров'я мешканців.
На основі одержаних результатів локалізовано джерело вібрації – ком-
пресорна станція на розташованому неподалік хімічному заводі. За реко-
мендацією був проведений ремонт систем амортизації обладнання, після
якого вібрація у житлових будинках припинилася.

www.geology.com.ua/wp-content/uploads/2014/09/38_Verbickyi.pdf

Андрій74

Цікаво,і де в даному випадку шукати джерело коливань?
Най го качка копне...

Stinger

цікаво, в мене мама деякий час жила на чукаріна 11, там де реліквія, але нічого такого не відбувалось, можливо джерело треба шукати біля будинку десь, або в підвалі, або в новобудовах поблизу, і пройтись вночі, десь в 3-4 годині послухати шум на районі, такі джерела техногенного шуму вночі дуже добре чути, в центрі вночі добре чути як на підзамче поїзди їздять

Андрій74

Для таких коливань,це має бути щось потужне...Я колись бачив у Львові, розїжжав чобіток з написом фірми яка заміряла шум і вібрацію .Можливо варто звернутись до такої приватної фірми.
Най го качка копне...

Stinger

з техногенних об"єктів наближених до цього будинку, на вікімапії можна знайти такі об"єкти: Торговий комплекс Шувар, бойлерна (біля футбольного поля), і школа-гімназія з власним басейном, теоретично на цих трьох об"єктах мають бути насоси чи компресори

Андрій74

При таких розкладах,там би мав не один будинок трястись.Можливо помилка в будівництві
Най го качка копне...

Roy

Там в коментах говорилося про якийсь хімзавод. Про який такий завод мова?
Meine Ehre heißt Treue

explorer

Цитата: Roy від 15.07.2015 19:46:37
Там в коментах говорилося про якийсь хімзавод. Про який такий завод мова?
http://wikimapia.org/#lang=en&lat=49.802514&lon=24.040897&z=16&m=b&show=/6550880/Chemical-plant&search=lviv
Основні продукти заводу як-раз стиснені гази.
http://lhz.com.ua/

273 Гості, 0 Користувачів