Йдемо дивитися зорепад/Спонтанна зустріч Експлорера, 12.08

Автор Bottlehunter, 11.08.2015 22:11:39

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Цитата з інтернетів:

ЦитуватиВ ніч з 12 на 13 серпня в нічному небі можна буде спостерігати рідкісної краси явище - метеорний потік Персеїд. Близько 20:40 наша планета максимально наблизиться до шлейфу, який залишає за собою комета Свіфта-Таттла.

Пилові частинки, які залишає після себе болід, зовсім крихітні, але потрапляючи в атмосферу Землі згорають, осяваючи небо яскравими розчерками.

Пік зорепаду доведеться на північ. В цей час на Землю зі швидкістю 60 кілометрів на секунду будуть падати до 60 метеорів в годину.

З цієї нагоди збираємося завтра, 12 серпня, орієнтовно на 22:00 біля недобудов, що на Тракті Глинянському (місце на карті), щоб піднятися на дах недобудованої дев'ятиповерхівки, подивитися на зорепад та гарно провести час.

Чому саме там?
Маємо надію, що буде менше світла від міста, відповідно краще буде видно зірки. Крім того, залізти разом на що-небудь закинуте - непоганий спосіб провести час, на думку багатьох форумчан.

Де зустрічаємося та як добиратися?
На вул. Тракт Глинянський їдуть маршрутки №№ 23, 29 та 217А. Виходити треба біля зупинки "Кладовище", а далі ще трохи пройти пішкарусом. Назад, хто без авта, будемо кооперуватися на таксо. Ровер та ноги теж ніхтоне відміняв. Здибаємся орієнтовно на 10 вечора, піднімаємося на дах та мостимо собі гніздечко))) Погода має бути люкс, напрочуд тепло та безхмарно.

Що з собою брати?
Ліхтарики, каремати, фотоапарати, чай і каву в термосах, канапки і пляцки, закарпатське вино, газові пальники, щоб зварити бульби і мамалигу, і таке інше. Можна ще біноклі чи стаціонарні телескопи.


Скільки часу ми там будемо?
Хто скільки захоче, можна там же і заночувати. Я буду біля 12 вертатися додому, бо зранку на роботу  :(

Десь людей з п'ятнадцять сьогодні підтвердило, що точно будуть завтра. Виглядає на спонтанний Експлорер-фестиваль і я дуже з того тішуся :D Відпишіться, будь ласка, нижче хто буде і до зустрічі на даху!



Най жиє Гуцулія!

Indigo


Lesyk

Ото значить Ботлхантеру сказав шо в місті світлове забруднення і наврядше ми шось з центрового даху побачимо - а тут цілий мініфест організувався!

Мене буде двоє  :)

Stinger

можна було ще далі піти, на висотку львівхімсільмаша :) я до вас не приєднаюся, буду десь на кайзері спостерігати

ІНТРОВЕРТ 997

В ніч з 11 на 12 серпня бачив 2 спалахи  ;D певно перші камінці прилетіли...
П.С. То коли все таки зустріч  ?
Тут могла бути ваша реклама...

Bottlehunter

Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 12.08.2015 11:33:22
П.С. То коли все таки зустріч  ?

Ану почитай текст в першому пості, що там написано?
Най жиє Гуцулія!

ІНТРОВЕРТ 997

В тексті з інтернету ( пише 12-13 серпня відбудеться подія ) ти писав 11 серпня  ( вчора ) тож я ( читав ) , але не розумію ...
Цитата: Bottlehunter від 11.08.2015 22:11:39
Цитата з інтернетів:

ЦитуватиВ ніч з 12 на 13 серпня в нічному небі можна буде спостерігати рідкісної краси явище - метеорний потік Персеїд. Близько 20:40 наша планета максимально наблизиться до шлейфу, який залишає за собою комета Свіфта-Таттла.

Пилові частинки, які залишає після себе болід, зовсім крихітні, але потрапляючи в атмосферу Землі згорають, осяваючи небо яскравими розчерками.

Пік зорепаду доведеться на північ. В цей час на Землю зі швидкістю 60 кілометрів на секунду будуть падати до 60 метеорів в годину.

З цієї нагоди збираємося завтра, 11 серпня, орієнтовно на 22:00 біля недобудов, що на Тракті Глинянському (місце на карті), щоб піднятися на дах недобудованої дев'ятиповерхівки, подивитися на зорепад та гарно провести час.

Чому саме там?
Маємо надію, що буде менше світла від міста, відповідно краще буде видно зірки. Крім того, залізти разом на що-небудь закинуте - непоганий спосіб провести час, на думку багатьох форумчан.

Де зустрічаємося та як добиратися?
На вул. Тракт Глинянський їдуть маршрутки №№ 23, 29 та 217А. Виходити треба біля зупинки "Кладовище", а далі ще трохи пройти пішкарусом. Назад, хто без авта, будемо кооперуватися на таксо. Ровер та ноги теж ніхтоне відміняв. Здибаємся орієнтовно на 10 вечора, піднімаємося на дах та мостимо собі гніздечко))) Погода має бути люкс, напрочуд тепло та безхмарно.

Що з собою брати?
Ліхтарики, каремати, фотоапарати, чай і каву в термосах, канапки і пляцки, закарпатське вино, газові пальники, щоб зварити бульби і мамалигу, і таке інше. Можна ще біноклі чи стаціонарні телескопи.


Скільки часу ми там будемо?
Хто скільки захоче, можна там же і заночувати. Я буду біля 12 вертатися додому, бо зранку на роботу  :(

Десь людей з п'ятнадцять сьогодні підтвердило, що точно будуть завтра. Виглядає на спонтанний Експлорер-фестиваль і я дуже з того тішуся :D Відпишіться, будь ласка, нижче хто буде і до зустрічі на даху!




П.С. Витягніть наших фотографів ( зокрема Роя най зроблять фотки з витримкою , тобто щоб сліди камінців видно було )
Тут могла бути ваша реклама...

Olena_Linda

Я живу там поряд) Можу приєднатись, якщо ви не проти)))

Lesyk

Цитата: Olena_Linda від 12.08.2015 14:06:58
Я живу там поряд) Можу приєднатись, якщо ви не проти)))

Купи мені чупа-чупс і приходь.

Bottlehunter

Та завтикав в тексті, 12 серпня має бути, тобто нині. А вчора було завтра. Неважко ж з тексту здогадатися. Вже виправив.
Най жиє Гуцулія!

Olena_Linda

Цитата: Lesyk від 12.08.2015 14:31:39
Цитата: Olena_Linda від 12.08.2015 14:06:58
Я живу там поряд) Можу приєднатись, якщо ви не проти)))

Купи мені чупа-чупс і приходь.

Ахах) Ну ок.

Тепер питання в тому як я вас там знайду)

DeZer

Штатив позичити можна в когось?

Неохота з рук фотографувати  ::)


Le-i-3o

Компоти, маринади і помідорки те що буду споглядати сьогоднішнім вечором :(  шкода що приєднатись не зможу :(
от вони посміхаются а мені сумно
Він копав, і ти копай!!!

Olena_Linda

Повторю питання) То як мені вас там знайти?)

ІНТРОВЕРТ 997

Ясно сьогодні спробую причвалати  ,  DeZer спитай в Сталкера в нього є ( можу йому подзвонити )
Olena_Linda шукай чорних котів і підозрілих людей або попроси через приватні повідомлення  телефон організатора дійства ...
Тут могла бути ваша реклама...

Bottlehunter

Дякую всім, хто прийшов за теплу компанію. Було направду класно. Не лиш ми одні здогадалися залізти на недобудови, Тракт Глинянський цього вечора переживав неслабий наплив туристів. Навіть співи під гітару були, і ровер на даху. Зірки, прада, трохи мене розчарували. В нас на Прикарпатті в серпні вони зазвичай світять значно яскравіше (в ті рідкісні моменти коли дощ не падає).

Чекаємо на фотки від Насті.
Най жиє Гуцулія!

227 Гості, 0 Користувачів