Чи варто брати спальник за 450 грн?

Автор YserL, 20.08.2015 12:30:20

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

Натрапив на спальники по 450 грн з німеччини на 2 градуси комфорт:
ADVENTURIDGE



Продаються на Кривоноса 6.

Варто купляти?

Wolff


YserL

STALKER відпишися по враженнях від Campus Light Bag 200 EAN 5038025179734
верх нейлон, всередині Полістер P4, наповнювач Holowfibre 1*200 G/M2, розмір 230x80x50 cm


Цитувати?piw?r typu mumia. Mo?liwo?? ??czenia ?piwor?w posiadaj?cych zamek z lewej i z prawej strony
* zakres temperatur +3 do +9 st.
* waga: 1,20 kg
* gramatura 200g/m2
* rozmiar 230x80cm
* worek kompresyjny
* wype?nienie Hollowfibre – antyalergiczny typ poliestru. Budowa w??kienek sprawia, i? konstrukcja zostaje zachowana. Budowa spiralnych kanalik?w, tworzy silikon, kt?ry jest ekstremalnie mi?kki. Dzi?ki czemu bardzo ?atwe jest kompresowanie i redukowanie rozmiar?w pakowania. Hollowfibre zapewnia termiczne w?a?ciwo?ci podczas u?ytkowania.
Горгани 1079 грн

STALKER

Мені той спальник наразі файний. Досить теплий. Літній варіант. Дійсно-коштує 1079 грн. Я думаю, щоб точно знати чи вартує брати ті дешевші спальники якогось із них таки треба купити і потестити.

ІНТРОВЕРТ 997

Строк повернення не споживчих товарів складає 14 днів , для тестування достатньо (правда треба вміти юзати так ,щоб виглядав не розпакованим )  .
П.С. Або заведи собі пса , мій мені приніс спальник .
Тут могла бути ваша реклама...

STALKER

Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 27.07.2016 15:59:29
Строк повернення не споживчих товарів складає 14 днів , для тестування достатньо (правда треба вміти юзати так ,щоб виглядав не розпакованим )  .
П.С. Або заведи собі пса , мій мені приніс спальник .
Інтроверт ти ше забув сказати шо пес потім пропав.))

ІНТРОВЕРТ 997

Але спальник лишився  ;D . Фірма його Coleman ніби знята з виробництва модель , зимовий , мінімальна допустима температура -11 ,  вказана температура комфорту + 7 чи 10 градусів ( хоча і вища цілком комфортно   ;) ) правда важить 1,8 кг і з"їдає 2,5 л торби і для мене задовгий ( десь під ріст Romchika або Dezera словом 2,3 метра  )
П.С. Як пес пропав ліпше не знати деяким людям ...
Тут могла бути ваша реклама...

294 Гості, 0 Користувачів