Чорнобиль на 2 дні.

Автор Student, 29.08.2015 13:33:28

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Student

Дата поїздки - 17-18 жовтня.
Виїзд 16,10 в п`ятницю вечір. Для цього буду купувати білети до Кийова десь в середині вересня.
Приїзд 19.10 в понеділок з ранку, там на жаль тільки получається два потяги, на які нас буде влаштовувати час - 143 або 91.
Вартість близько 3500грн.
Як поїхати.
Для цього потрібно до 15 вересня передати на паб 100 Рентген гроші та копію паспорта.
Або вже йти на бар, брати анкету, заповнювати, пити пиво та розраховувати на міс Фортуну. В такому разі я поверну гроші, які було здано попередньо.
Остання можливість поїхати - це здати гроші до 5 жовтня, але тут немає ніякої гарантії, що будемо їхати разом в одному потягу, бо на той час буде куплено білети на всіх, хто здав гроші попередньо, але  у Києві потрібно бути пе пізніше 7,45 ранку 17,10 - автобус виїжає, нікого чекати не будемо - програма напружена.
Чому 5 жовтня? - 5 жовтня я скидаю всі паспорти на оформлення пропусків у Зону, відповідно після цього вже ніц не зміниш.
Програма.
1. Повне дослідження Чорнобиль-2.
2. Заїзд на станцію та Прип`ять.
3. Завод Юпітер.
За додатковою інформацією в лічку.

ІНТРОВЕРТ 997

То анкета безкоштовна ? І де паб шукати  ::) ?
Тут могла бути ваша реклама...

Student

Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 29.08.2015 15:30:40
То анкета безкоштовна ? І де паб шукати  ::) ?
Дорошенка, 50. Львів.

manhattan

нелегалом цікавіше і безплатно)

Roy

Цитата: manhattan від 29.08.2015 21:08:54
нелегалом цікавіше і безплатно)
Ага і безпечніше  :)

Нічого не безплатно. Хіба добиратися туди автостопом, ночувати як Грігорій Соколов і харчуватися підніжним кормом.))
Meine Ehre heißt Treue

Roy

До речі, як на рахунок 5-6 черги?
Місце ІМХО круте по всіх параметрах.
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Цитата: Roy від 29.08.2015 23:21:36
До речі, як на рахунок 5-6 черги?
Місце ІМХО круте по всіх параметрах.

Туди не дуже хочуть пускати. Антон був аж один раз, після чого його банально гнали із погрозами.
Resistance is futile

maxiWELL

Цитата: Roy від 29.08.2015 23:09:02
Нічого не безплатно. Хіба добиратися туди автостопом, ночувати як Грігорій Соколов і харчуватися підніжним кормом.))
Але ж окрім транспортних витрат є прибуток? Ніхто ж не знає скільки коштують послуги з супроводу. Рентабельність навряд чи нульова.

Минулого року розцінки були гуманніші. Здається, на один день 682 грн.. На два — 1200 чи 1500.

Може наступного року, на 30-річчя аварії, буде «аукціон небаченої щедрості»?

Цитата: manhattan від 29.08.2015 21:08:54
нелегалом цікавіше і безплатно)
Є ще варіант «напівлегально» — с перепустками, але без офіційної екскурсії.
Срака байрака!

Student

Цитата: maxiWELL від 02.09.2015 10:16:50

Але ж окрім транспортних витрат є прибуток? Ніхто ж не знає скільки коштують послуги з супроводу. Рентабельність навряд чи нульова.

Минулого року розцінки були гуманніші. Здається, на один день 682 грн.. На два — 1200 чи 1500.

Може наступного року, на 30-річчя аварії, буде «аукціон небаченої щедрості»?


Є ще варіант «напівлегально» — с перепустками, але без офіційної екскурсії.
Відповідаю для всіх.
1. Чужі гроші рахувати погано вкрай.
Тому пропоную тобі організувати поїздку на 10-15 чоловік у зону з харчуванням на Чорнобильський станції (обіди) для того, щоб не виїжати у 30-ку не губити час, з повним оглядом Чорнобиль-2 (під охороною), ну і звичайно з проїздом і у Зоні так само (чи ти пропонуєшь Зону протопати пішки?) - і я заплачу гроші тобі, а не якимось дідькам, які мають надприбутки.
2. На 30-річчя планую так само аукціон, але саме такої поїздки як зараз вже не буде, принаймі якщо не збереться знов таки 15 однодумців, що за ці гроші і у цей момент достатньо тяжко, а так оглядова екскурсія з розіграшом поїздки планується.
3. Якщо тобі видали перепустку у 30-ку, а якщо видали в 10-ку, то людина яка займалася пропусками несе пряму відповідальність за тебе. Так от коли тебе зловлять на Чорнобилі-2, то не тільки тобі буде прикро, а й так само відповідальній за тебе особі. Нагадую для всіх, що 10 кілометрова зона це є режимний об`єкт.
Щодо ціни - так, звичайно, поїздка минулого року була дешевша, але й навіть і потяги були дешевше, і харчування. Не, ну звичайно, що з суми 3500 можно витягнути 600грн за проїзд туди-назад в купейному вагоні та й їхати автостопом, в такому разі я написав, що в суботу, 17-го жовтня автобус від`їжа від південого терміналу вокзалу м.Київ о 7,45, нікого чекати не будемо, так як я очікую, що поїдемо гуртом як завжди весело.
ПС. різницю між заплаченими грошами та витраченими згідно кошторису звичайно поверну.

maxiWELL

Ну, я нікому свої погляди не нав'язую і не відмовляю. Та й справа не лише в грошах. Дома за таку поїздку приб'ють. Та й від «Чорнобилю-2» лишились тільки антени і голі стіни. Років 10 тому у ЧЗВ було що дивитись, а після розпилу та пожеж там пустка — по фото і відеоблогам видно, що стан — «руїна».
Срака байрака!

Student

У зв`язку з тим, що я їду у відпуску остаточно вирішити для себе про поїздку можно до вечора сьогодні. Бо білети туди я вже взяв, їх 8, всі зайняті, а на зворотній шлях буду брати завтра, тож хто ще бажає їхати разом - приєднуємося. В любому випадку ще можна встигнути буде подати доки та гроші до 4 жовтня, але вже їхати разом назад вже всьо...
Ну правда ще можна встигнути випити 25 бокалів пива та й поїхати на халяву і разом зі всіма, але то вже міс Фортуна.

Student

Якщо кому стало на думку поїхати з нами, то ми їдемо 16,10 50-м потягом у 3 вагоні та повертаємось 18,10 143-м потягом у 17 вагоні.
Пишу це тому, що з завтра мене не буде на зв`язку та небуде можливості отримувати пошту.
Всі питання щодо поїздки крім білетів (їх вже тре купляти самостійно - нагадую, що тре бути у суботу 17 жовтня в 7,30 на южному терміналі київського вокзалу) можно буде вирішити з Nastyona -ю, або на барі до 4 жовтня - саме тоді вона буде подавати паспорта на дозвола, пропуски та страхування.

Student

Всім привіт.
Поїздка відбулась.  Поїздка вдалась на 120%, були на горі на дузі (сам особисто заліз на саму гору), просто піпец, нагорі на 5-му блоці, полазили підземеллям ч2, Прип`яті, були на Юпітері. Короче БІМБА.
Вражень багато, маю надію, що звіт хтось напише.
І далі плани.
Або 12-13 березня, або середина травня (з 14,03 по 2,05 Піст - меня там небуде що робити) я маю надію на новий заїзд.
Ну і як завжди розіграшу бути, тому кому не по кішені - прошу до бару на розіграш.

Le-i-3o

Мої вітання заслужені плюси організатору ;)
Він копав, і ти копай!!!

Student

Всім привіт.
Отже вчора шановне товариство вирішило, що тре їхати 12-13 березня.
Отже питання до головного Сталкера я вже сьогодні запитав, маю надію, що все буде гуд.
План простий.
1. Ч2 - хто не був - має великий шанс там побувати, хто вже був - дослідження території
2. Юпітер.
3. 3 черга.
Ну і як завжди маємо можливість підібрати ще об`єкти у Зоні.
Орієнтовна вартість буде близько 4 тис грн, так шо у всіх є шанс зібрати гроші до весни, ну або альтернативним шляхом - через "Сотку". планую починати розіграш з 1 січня. Група буде не більше 15 людей, з урахуванням мене з родиною, то 3 вигравших - мість не так багато.

inkognito

Resistance is futile

Student

Отже.
Поїздка буде 11-12 березня.
Для тих хто хоче їхати разом - гроші закидуються до 1 лютого - саме тоді буду купувати білети на бажаючих\вигравших.
Для тих хто буде добиратися до Кийова окремо - тре бути у п`ятницю 11 березня в 7,15 на южному терміналі ЖД вокзалу м. Київ.
Про гроші.
Бюджет приблизно 4000грн.
Туда входить проживання у "Десятці", харчування, проїзд зі Львова та назад, саме екскурсія включаючи ніштяки минулої поїздки плюс нові.
Про поїздку на халяву.
У 100 Рентгенах розіграш розпочнеться з 1 січня, правила стандартні, саме жеребкування відбудеться 28 або 29 лютого. Поїде на халяву 3 людини.
Всього збираюсь зібрати не більше як 15 чоловік.
Нагадую, що можливість поїхати буде тільки особам, яки досягли на момент 1 березня 18 повних років.
Всі додаткові питання особисто або у лічку.
Всіх з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!!!

inkognito

Resistance is futile

Student

Всім добрий вечір.
Ітак. Їдемо 10,03 вечором, 99 потягом,12 вагоном, 23,16 відправлення, 7,24 прибуття.
Назад повертаємось 12,03 143 потягом, 20 вагоном 21,10 відправлення, 6,42 прибуття.
На саму ескурсію є принаймі 1 місце, якщо хтось бажає, то або сам бере білети на потяги, щоб їхати разом, або бути у Києві у п`ятницю, 11 березня на 7,30 на південному теміналі залізничного вокзалу.
Нагадую всім про паспорти з собою.

293 Гості, 0 Користувачів