Вилазка на Кортумову гору

Автор Ума, 14.09.2015 10:48:17

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Ума

якшо може хтось має бажання на днях (на тижні) прошвирнутись по території колишнього Янівського концтабору, зголошуйтесь. Хочу пофотографувати споруди для роботи, а самій якось моторошно. Дякую на перед

Dexter

Цитата: Ума від 14.09.2015 10:48:17
якшо може хтось має бажання на днях (на тижні) прошвирнутись по території колишнього Янівського концтабору, зголошуйтесь. Хочу пофотографувати споруди для роботи, а самій якось моторошно. Дякую на перед



Тему в Плани , народ сам по собі зголоситься, я також не проти туди прогулятися, але все залежить від дати і погоди  :)

Roy

Теж не проти при нагоді там прогулятися. Є кілька місцин, де треба навідатись.
Meine Ehre heißt Treue

Electri4king

Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

STALKER

поки що +. було би зручно від середи

ІНТРОВЕРТ 997

Ліпше з п"ятниці , сам хочу там полазити ...
Тут могла бути ваша реклама...

Indigo

мені теж цікаво. Певно єдина гора в Місті яку я ше не підкорив

Ума

о, супер, давайте плануємо на пятницю-суботу. Кому як краще?

Bottlehunter

Думаю, автору ідеї краще самому визначити день та час вилазки. Як показує практика, обговорення "кому коли краще" зазвичай ні до чого доброго не призводять  :)
Най жиє Гуцулія!

ІНТРОВЕРТ 997

Тут могла бути ваша реклама...

Stinger


Dexter

Якщо неділя, то +2 (і якщо прогноз не збудеться)  :-\
Плюс хочеться сосисок на вогнику)

Коля 85

+1) Поки погода-Можна і вогень,і сосиски до пива
Все міняється...А стільки хочеться зберегти...І-повернути...

Ума

шось мене тут заглючило, начиталась про ті концтабори львівські і потім ше пару днів стояли вони перед очима. Вже трохи відійшла, і чесно кажучи не дуже хочу в те все повертатись знову. Вибачте за такі слабкі чи чутливі елементи у ваших рядах. Обрвязково прийду на якусь іншу подію, або може і приєднаюсь до вас в недію. Бачу ви вже маєте плани з сосиками. перепрошую за таку ситуацію.

Caesar

Погода не льотна, в мене навіть пес на вулицю виходити не хоче.
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

YserL

Цитата: Цезар від 20.09.2015 10:19:15
Погода не льотна, в мене навіть пес на вулицю виходити не хоче.
Не бери з собою пса  :) Йди сам  :)

156 Гості, 0 Користувачів