Кременецькі катакомби

Автор MadLife, 23.09.2015 23:24:32

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Цитата: MadLife від 01.10.2015 17:53:54
Я думаю, цікаво було б попробувати знайти ше цю печеру http://www.turystam.in.ua/2012-03-11-08-21-24/125-2012-03-19-06-58-36/2044-2012-03-19-14-09-17.

Судячи з нагугленої інфи, печера мала б бути в урочищі Дівочі скелі, тобто тут: http://wikimapia.org/#lang=uk&lat=50.118108&lon=25.726676&z=16
Там має бути ще кілька менших печерок.
Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

Ну то шо там? Ми кудись їдемо чи я йду в неділю горівку пити?
Най жиє Гуцулія!

ІНТРОВЕРТ 997

Ботлхантер ( пити горівку не рекомендую , лише печаль відстрочиш ) і мене знов кинули з автівкою ,  жигулік за словами знайомого не заведеться вчасно ( йому тупо лінь підняти сраку  і приїхати , хоча йому було обіцяно грошову винагороду )  Словом в мене ідей немає ( ідей при яких буде час по прибутті до Кременця щось експлорити )  Якщо після такого паскудного випадку схочете мене бачити можемо в неділю залізти в Страдчцьку печеру ( близько 40 хв шлях зі Львова )  або полазити десь ві Львові .
П.С. Коли наступного разу буду обіцяти  щось наперед вмастіть ми по яйцях ...
Тут могла бути ваша реклама...

Driver

Дивлячись на вашу переписку я кусав собі локті бажаючи провести теплий осінній день з бандою експлорерів і при цьому відвідати Кременець. В неділю я на роботі, тому читаю мовчки. Але не в обіду Інтроверту відчував шось таке. Тому в ігру вступає Драйвер який вас задрайвить куда треба) Команда 'А' в попередньому складі збирається в неділю на АС 2 о 8  годині. А горівку Стефку будеш пити хіба на вершині однієї з місцевих гір))
Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Driver

Гугл показує 161км. плюс накрутка по району тудим-сюдим так шо приблизно виходить по 150 грн. Тому підтвердіть сьогодні свою участь: Стефко, Цезар, Медлайф, Інтроверт.
Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

ІНТРОВЕРТ 997

Їїїїїїїїїїїїїїїїїїїїїїїїїду і лопатку візьму ;D . Прошу назвати прикмети за якими міг би впізнати автівку і її водія , також прошу почекати до 20 хвилин у випадку запізнення учасників  .
Тут могла бути ваша реклама...

Caesar

2 Driver
Ради, що ти з нами! Ми з Фляшкохантером будем.

2 ІНТРОВЕРТ 997
Прошу не запізнюватись (щей на 20 хв). І для чого тобі лопата? Краще про сухпайок не забудь. 
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

MadLife

Якшо такі справи, то і я їду ;D
Життя - це подорож

Driver

Зустрінемось біля центрального входу АС (між стоянками маршруток). Щодо організаційних питань, шось з собою беремо чи заїдемо в якийсь маркет за провіантом, незабуваєм ліхтарики і гарний настрій.
Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Bottlehunter

Певно же буду. Дуже дякую, що їдеш з нами!

Візьміть, будь ласка, перекус і воду, щоб потім не витрачати намарно часу. Я візьму газовий пальник, Цезар обіцяв зварити фірмову цезарячу каву). Ще беру бахіли, три ліхтарики, аптечку.

Чекати нікого більше 15 хвилин не будемо, бо так пише книжка.

До Інтраверта: дзвони мені у випадку чого зранку.
Най жиє Гуцулія!

Caesar

Були, бачили, пробували. Чекайте звіт від Фляшкохантера.
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Bottlehunter

Цитата: Цезар від 04.10.2015 21:13:00
Чекайте звіт від Фляшкохантера.

Що за падстава, я нічого не обіцяв.

Дякую всім за компанію, а особливо Драйверу за те що виручив з транспортом.
Най жиє Гуцулія!

Caesar

2 Bottlehunter
Ну ок, я можу написати  ;) готуй фото)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Driver

Короче думаю ми доповнимо один одного)
Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

335 Гості, 0 Користувачів