Археологічні знахідки на Четових Скелях

Автор inkognito, 15.09.2009 21:23:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

    Почалось нинька усе із того, шо зазвонив сьогодні по обіді Ярослав Yar-79 із пропозицією вибратись на Четові скелі та промацати їх тру-металошукачем. Оскільки часу було мало, тому прошу вибачити колєги шо тему у Планах не створював - єдиного кого знайшов - YserL'a. А отож був Yar-79, YserL та я. Швидко заїхали у Лисиничі, за церквов завернули наліво, залиши машину та піднялись наверх.

   Були озброєні супер-мега-металошукачем Garrett GTI 2500 PRO, ціна на сайті. Усі були на скелях і усі знають як то усе виглядає. Скажу, більше - велику частину знахідок ми знайшли або на дорозі або у траві на матрацних місцях де усі бухають.

  Отож, список знайденого:
  1) купу кришечок від совітської горівки (і не тільки);
  2) те саме від пива;
  3) 3 свинцеві картечні кулі часу першої світової;
  4) 8 стріляних гільз калібру 7,62 часу виготовлення від 1888 по 1917 р.р, маркування коло капсуля IW, III(або Ш) + переплетені букви С та R, III(або Ш)  + латинська буква "бета", V + австрійський герб;
5) гільза від Парабелума 9 мм. 1942 р.;
6) невідома гільза, пістолетна калібр 7,62, напис КFN;
7) гудзик радянсько-солдатський періоду ВВВ;
10) 10 копійкой 1953 року;
11) 1 німецький пфенінг 1979 року;
12) значок старий нагрудний "Львів" (із серпом та молотом);
13) 5 патронів калібру 7.62 (від карабіну, з тупими свинцевими кулями у обоймі), пракчитно ідеальний стан (усередині порох сухий);
14) і увага, прямо на спуску знайшов Yar-79 3 австрійський Крейцери (одна монета) 1812 року.

Фото буде далі, прохання зачекати.


Resistance is futile

Golem

Скажу чесно - я вражений. Скептик по натурі я б ніколи і подумати не міг, що шось корисне може бути і в нас під ногами. Завжди вважав що усе вже давно знайдено і до мене. По плюсу обом за

- Приклад
- Знахідки

Побільше б таких людей і у Львові стане значно менше загадок.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Dexter

Ухххх прікольно і від мене плюс всім=)))
тільки мене наступного разу беріть я копати люблю в пригоді буду=)
Цитата: Golem від 15.09.2009 22:10:24
Скажу чесно - я вражений. Скептик по натурі я б ніколи і подумати не міг, що шось корисне може бути і в нас під ногами. Завжди вважав що усе вже давно знайдено і до мене. По плюсу обом за

- Приклад
- Знахідки

Побільше б таких людей і у Львові стане значно менше загадок.

а чого двом?Їх ж троє було=)

Golem

Точно! Ше Юзера забув. Дякую шо підмітиу!
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

    Дякую колєги. Не забувайте про YserL'a! Зачекайте но, на фото коли Ярослав усе це гарно відчистить і гарно у макро перефоткає. По його словах (а він спец у тому) там ще ніхто не рив "як має бути"(або рив давно і слідів незалишилось). Із непоказаного на фото, мушу сказати шо була купа осколків свинцевих від снарядів, гільзи від них, шрапнель тощо - проте ніц із того у доброму стані не збереглось, так шо просто мусіли викидувати.
   Судячи із кількості гільз (та часу їх виготовлення) жорстокі бої там тривали як у Першу, та і Другу Світові. Багацько чого ше можна знайти, тому виникла думка стати там табором на два дні коли у всіх зірки зійдуться і все гарно перевірити.
Resistance is futile

Dexter

Цитата: inkognito від 15.09.2009 22:31:13
    Дякую колєги. Не забувайте про YserL'a! Зачекайте но, на фото коли Ярослав усе це гарно відчистить і гарно у макро перефоткає. По його словах (а він спец у тому) там ще ніхто не рив "як має бути"(або рив давно і слідів незалишилось). Із непоказаного на фото, мушу сказати шо була купа осколків свинцевих від снарядів, гільзи від них, шрапнель тощо - проте ніц із того у доброму стані не збереглось, так шо просто мусіли викидувати.
    Судячи із кількості гільз (та часу їх виготовлення) жорстокі бої там тривали як у Першу, та і Другу Світові. Багацько чого ше можна знайти, тому виникла думка стати там табором на два дні коли у всіх зірки зійдуться і все гарно перевірити.
Зроби тему в планах думаю так лекше буде підібрати зручний час для всіх=)
Особисто я за от тільки на яких вихідних=)))

inkognito

    ну усе залежить від Yar-79, коли він матиме можливість зібрати тут людей із тру-металошукачами. Як зможе - так і буде тема у планах!
Resistance is futile

Romchick

Я вражений від побаченого!! Ніколи б не подумав! Просто супер!!!!

RoMeL

Цікаво, а якщо на Високому Замку з таким тру-металошукачем походити, щось знайдеться? :P
Fruere vita, dum vivis

zelja

Я думаю шось точно буде  ;)

inkognito

  Думаю знайдеться, але ось що? На Четових Скелях валились нехило, по кількості пустих гільз видно було нам. А на ВЗ - ХЗ, але сходити звісно при наявності часу однозначно треба.
Resistance is futile

yar-79

Таки покопалися непогано... Знаю одну місцину в Карпатах, де буде набагато цікавіше ніж навіть на Четових скелях, хоча й вони не розкрили нам всіх своїх таємниць- я, наприклад, в цьому просто впевнений, там лежить ще багато цікавого! На ВЗ будуть купи сміття, а я так не люблю ті бробки. Хоча в дитинстві бачив де вели розкопки археологи, там має обов"язково щось бути по козаччині! А ще непогано було би біля Арпади прозондувати, думаю знахідки приємно б  здивували!

inkognito

 Однозначно на Арпаді багато чого знайдеться, сумнів нема!
Resistance is futile

299 Гості, 0 Користувачів