Залізнорудна шахта + Кривий Ріг

Автор Roy, 26.09.2015 21:12:45

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Тут Stitch ідейку підкинула - http://ua.igotoworld.com/ua/news/378_puteshestvie-v-nedra-zemli-predlagaet-krivoy-rog.htm

В чому полягає ідея? - спуститись в залізорудну шахту на глибину 1500м на 5 годин, поексплорити один з найбільших індустріальних центрів України.
Звісно, що офіційно. На жаль, чи на щастя, не знаю, кому як краще.  :)

Пропоную час для мандрівки останні числа жовтня, або початковий гЛистопад) Виділити на це вихідні.

Думайте товариство, я вже загорівся ідеєю.

Meine Ehre heißt Treue

ІНТРОВЕРТ 997

"Вартість екскурсій близько 450 гривень. " Всього лиш. Може за сотню мене хтось в торбі туди занесе :P  .
Тут могла бути ваша реклама...

Bottlehunter

То прекрасно, ящитаю!
Там ще є отакаво екскурсія: http://ua.igotoworld.com/ua/tour/1002_zalizne-serce-ukrayini.htm

Хтось дізнавася деталі?
Най жиє Гуцулія!

Stitch

нам потрібно буде 4 дні - добирання туди трішки кепське. А місцевий мені оповів, що туди ліпше весна-літо, бо навколо буде все гарніше виглядати, тбм, не так депресивно :) до того ж між шахтами є порядний клапоть дороги, де машини не проходять. думайте панове!

Roy

По моєму, коли сіро-депресивно там, в цьому вся краса індастріалу проявлятиметься. Так аж ухххх!

На рахунок сполучення. Є лише один поїзд, Львів - Запоріжжя (120). Курсує щоденно.
Відправляється зі Львова о 15:32 та прибуває в 09:40 ранку наступного дня. Назад, цей ж поїзд, відправлення в 18:02 - прибуття у Львів о 12:27.

Отже, якщо їхати лише заради шахти, то можна виїхати в п'ятницю, наступний день суботи присвячувати андерграунду і в той самий вечір назад, щоб в неділю бути в обід у Львові.
Або, лишатися на ночівлю, додавши ще + неділю для експлору. Тобто, маємо два варіанти, 3 або 4 дні.

Пропоную такі числа  виїздки - 6, 7, 8, 9 листопада.
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Цікаво, буду пильнував за темою.
Resistance is futile

Bottlehunter

Якщо виїжджати 6 листопада, то ми з Христиною їдемо.

Тільки добре було б перед тим як планувати зв'язатися з екскурсоводами і розпитати чи раді вони нас будуть бачити в тих числах) Може статися таке, що організатори туру наш форум не читають)
Най жиє Гуцулія!

Roy

Та звісно, деталі повідомлю.
Meine Ehre heißt Treue

Roy

А тепер детально.
Екскурсії в шахту у вихідні дні не проводять, лише будні. Таким чином, виїжджати зі Львова треба в четвер, щоб попасти туди в п'ятницю.
Далі. Скуск в шахту проводиться при групі від 10 чоловік. Це можемо бути ми, або, при меншості нас, ще якийсь крайній народ, який на цю дату зголоситься. Актуальні дати - 4,5,6,7 листопада.
І ще одне, ціна 450 гривень, вже не актуальна. Мені обіцяли передзвонити, та повідомити остаточну вартість та інші деталі.
Meine Ehre heißt Treue

Roy

Передзонили мені, повідомили що ціна 1450грн. (!) з особи на цей момент, і що наразі організатори ведуть перемовини з адміністрацією шахт про зменшення вартості. Де ціна на сайті, 450, а де тут...
Через тиждень мені передзвонять.
Такі справи.

Спробую звязатись напряму з адміністрацією шахти.
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Ніфіга собі така ціна. Нам на двох до 5К винесе, разом з дорогою, проживанням, хавчиком і сувенірами (якщо в Кривому Розі існують сувенірні крамнички, звичайно  ;))
Якщо не зменшиться суттєво, то я мабуть почекаю до весни, коли ремонти пороблю.
Най жиє Гуцулія!

Roy

Цитата: Bottlehunter від 01.10.2015 20:57:21
Ніфіга собі така ціна. Нам на двох до 5К винесе, разом з дорогою, проживанням, хавчиком і сувенірами (якщо в Кривому Розі існують сувенірні крамнички, звичайно  ;))
Якщо не зменшиться суттєво, то я мабуть почекаю до весни, коли ремонти пороблю.
Однозначно, в кожному разі є тиждень в запасі, з цей час вирішимо.
Meine Ehre heißt Treue

MadLife

Якшо буде не дуже висока ціна, то я б тоже хотів поїхати.
Життя - це подорож

Drusja

Пройшло вже трохи більше тижня, що від організаторів - є якісь новини?
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Roy

Товариство, маю хороші новини.
Можливо організувати екскурсію в шахту, а також в цей день і на  один з епічних кар'єрів, з трансфером. Таким чином, вкладаємось в 1 день, без потреби ночівлі. Ввечері поїздом назад.
Вартість 1000 грн. з особи. Це ціна при умові, якщо нас назбирається 8 осіб.
Ідеальний день відвідин - кінець робочого тижня, а саме п'ятниця.

Потрібно підтвердження особи і вирішуємо, коли їдемо.
Meine Ehre heißt Treue

linuxoid

Попередньо +1. Залежить від роботи.

Bottlehunter

Ми з Христиною теж би поїхали.
Най жиє Гуцулія!

Drusja

Я і Женя теж попередньо + на 90%
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

inkognito

Но і куди без нас )))  2 х + Проте ще багато чого треба уточнити: зокрема мене цікавить дата унд час, бо для нас це все може кардинальним шляхом змінити.
Resistance is futile

MadLife

Я б також хотів приєднатися, але цікавить час поїздки.
Життя - це подорож

271 Гості, 0 Користувачів