Шахти біля Нововолинську

Автор MadLife, 11.10.2015 21:58:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

MadLife

Раніше вже була тема про організовану поїздку в Нововолинськ в шахти, але так ніхто туди і не поїхав :( Тому пропоную попробувати все таки добратися туди, але їхати вже не в діючу, а в закинуту шахту. Як мені сказали шахти № 2,3,4,9 вже не працюють і туди можна спокійно залізти. Їхати думаю в перших числах листопада. Є бажаючі приєднатися?
Життя - це подорож

Soulstorm

А вилізти з них спокійно можна? Там може загазованість, ненадійність потолка над головою чи ше шось?

MadLife

Я говорив з тими, хто там лазив, і вони вилізли звідти і навіть ше живі. Це всиляє оптимізм :)
Життя - це подорож

Le-i-3o

Як на мене переляканого то це не надійна ідея без Офіційної підпримки в таке місце спускатись.
Він копав, і ти копай!!!

linuxoid

Цитата: MadLife від 11.10.2015 21:58:06
Раніше вже була тема про організовану поїздку в Нововолинськ в шахти, але так ніхто туди і не поїхав :( Тому пропоную попробувати все таки добратися туди, але їхати вже не в діючу, а в закинуту шахту. Як мені сказали шахти № 2,3,4,9 вже не працюють і туди можна спокійно залізти. Їхати думаю в перших числах листопада. Є бажаючі приєднатися?

Шахти в нашого басейну не мають пасивної вентиляції, тому не раджу туди лізти, якщо вам дороге життя!!! Якщо шатха не вентилюється хоча б декілька днів, там збирається метан і СО2, а вони, як відомо, без кольору і запаху. В заілозорудні, соялні - прошу дуже, але в вугільні  - НІ НОГОЮ!!!

П.С. Якщо таки надумаєте залізти: щиро бажаю отримати пиз..ди від охорони і чергових робітників - хоч живими лишитесь.

ІНТРОВЕРТ 997

Я не проти халявного газу  8) , ляхтарки лампочні візьмемо точно не вдусимось ( біг бада бум )
Тут могла бути ваша реклама...

Indigo


[/quote]

В заілозорудні, соялні - прошу дуже, але в вугільні  - НІ НОГОЮ!!!

П.С. Якщо таки надумаєте залізти: щиро бажаю отримати пиз..ди від охорони і чергових робітників - хоч живими лишитесь.
[/quote]
соляні теж не все так однозначно. торік був на Саліні, там піднявся газ з підводного намулу
я тут http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,6997.msg45000.html#msg45000 про це писав

229 Гості, 0 Користувачів