На Близницю за 1 день +ночі в поїзді

Автор Le-i-3o, 16.10.2015 12:51:38

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Le-i-3o

Друзі шукаю компанію для цікавої афери, якби найшлися бажаючі провернути наступну ідею про дату вже б домовились поки все капітально снігом не занесло.

Отож я б хотів відвідати Гору Близницю і потратити на це 1 день і дві ночі.
План схема така, В пятницю вечером виїхати на Солотвино тим клятим Солотвинським потягом, звідти на Автобусі заїхати в Кваси і піднятись на Близницю і того дня ж спуститись в  Кваси. Фізично це можливо по часу. І В Квасах сісти на Раховоза і в неділю зранку бути ви Львові.

Чи має бажання хтось таке провернути? І тоді вже б по наявності бажаючих домовились би про дату.
Він копав, і ти копай!!!

ІНТРОВЕРТ 997

Я міг би скласти компанію , але тільки знаючи бюджет ( транспорт )
П.С. А так афера чудова , пане Овшин  8) ...
Тут могла бути ваша реклама...

Romchick

А ти чьо, тіпа спортсмєн? Як на мене, то реально зробити і на Раховоз встигнути. Але з Квасів то є куди топтати. Майже всю дорогу прийдеться бігти не оглядаючись. Ще й світловий день короткий. Прийдеться спускатися в темряві. Я б вже краще з Драгобрата йшов. (звичайно +витрати на УАЗіка). А взагалі на Близниці варто весною йти. Боюсь, що зараз там униле болото і туман.

Alter

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

:-)

як швидко йти/бігти? Спорядження так розумію небагато - шмотки на собі + перекус?
Я ото зараз кинувся роверка і почав бігати, наразі важко, але вже почав ногу вперед виставляти)))
Декольтем своїм мене манила.

Le-i-3o

Всім привіт! Вибачайте що довго не відписув був в реальному загрузі.

Отож:

Щодо методу добирання, чи то я щось не додивився чи той автобус зняли але з Солотвино після потяга на Кваси на ранок не добратись, тому залишаєтся 2 варіанти добирання туди:

1) Раховоз у Пятницю в обід зі Львова і в квасах Або чекати до коли почне сіріти або плюнути на всьо, виключити страх до диких тварин і попхнути зразу по прибутті. Варіант може бути не зовсім комфортний тим хо не зможе відпроситись з роботи, але мені особисто підходить.

2) Трьома електричками через коломию якось протягом ночі і на ранок будем десь на 10 у квасах, мені мають скинути точний графік такого добирання.

По даті мені найкомфортніше 14 листопада субота, по довготривалому прогнозу погоди там малоб бути гарно в той час + до 14 листопада кожен зможе повирішувати справи що мати цей день вільним. Але звісно Ваші пропозиції колеги :)

Далі по запитаннях

Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 16.10.2015 21:28:29
Я міг би скласти компанію , але тільки знаючи бюджет ( транспорт )
П.С. А так афера чудова , пане Овшин  8) ...
З Інтровертом все обговорили в тел режимі, квитки на потяг десь в районі 80 грн. Тобі певно буде дешевше по студаку.

Цитата: Romchick від 16.10.2015 22:51:26
А ти чьо, тіпа спортсмєн? Як на мене, то реально зробити і на Раховоз встигнути. Але з Квасів то є куди топтати. Майже всю дорогу прийдеться бігти не оглядаючись. Ще й світловий день короткий. Прийдеться спускатися в темряві. Я б вже краще з Драгобрата йшов. (звичайно +витрати на УАЗіка). А взагалі на Близниці варто весною йти. Боюсь, що зараз там униле болото і туман.
Та не зовсім спортсмен) Болото мене не лякає) Весною там був то безподобно, але зараз в мене якась нехватка гір тому просто хочу. Єдине що може зіпсувати поїздку погода.

Цитата: :-) від 22.10.2015 00:15:52
як швидко йти/бігти? Спорядження так розумію небагато - шмотки на собі + перекус?
Я ото зараз кинувся роверка і почав бігати, наразі важко, але вже почав ногу вперед виставляти)))
ТАк все вірно хавка і одяг на собі, Я не думаю що будемо бігти аж так неймовірно в сторону на верх, в низ можливо поспішим. То було би дуже Файно вже нарешті з тобою Смайл в живо познайомитись ато певнім ти єдиний з форуму залишився кому я руку не тиснув)

ТО тепер Чекаю Ваших коментарів по даті і який медод добирання Вам видаєтся більш Романтичним.
Він копав, і ти копай!!!

:-)

Йшов би вночі, фари до того часу певне порихтую.
Декольтем своїм мене манила.

Roy

Цитуватиз тобою Смайл в живо познайомитись ато певнім ти єдиний з форуму залишився кому я руку не тиснув)
Тільки не наливай йому.  ;D
Meine Ehre heißt Treue

Le-i-3o

Цитата: Roy від 22.10.2015 13:27:25
Цитуватиз тобою Смайл в живо познайомитись ато певнім ти єдиний з форуму залишився кому я руку не тиснув)
Тільки не наливай йому.  ;D
А може є якісь шанси тебе заманити в цю поїздку, наприклад в мене зараз мяско вялится, має смачне вийти Руфус вже знімав пробу з попереднього) може підтвердити якість)
Він копав, і ти копай!!!

Roy

Цитата: Le-i-3o від 22.10.2015 14:08:07
Цитата: Roy від 22.10.2015 13:27:25
Цитуватиз тобою Смайл в живо познайомитись ато певнім ти єдиний з форуму залишився кому я руку не тиснув)
Тільки не наливай йому.  ;D
А може є якісь шанси тебе заманити в цю поїздку, наприклад в мене зараз мяско вялится, має смачне вийти Руфус вже знімав пробу з попереднього) може підтвердити якість)

А чому б і ні? :) Головне щоб з погодою вканало, тоді +1.
Meine Ehre heißt Treue

GreenLION

Майте на увазі, що там вже снігу по коліна і морозець зі всіма витікаючими :)
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

Roy

Можливо знайдемо лайтовіший варіант в горах, так щоб без снігів великих та щоб з вершиною? Якщо тс не проти)
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Цитата: Roy від 26.10.2015 17:15:29
Можливо знайдемо лайтовіший варіант в горах, так щоб без снігів великих та щоб з вершиною? Якщо тс не проти)

Чортові скелі може?
Най жиє Гуцулія!

Roy

Цитата: Bottlehunter від 26.10.2015 17:21:11
Цитата: Roy від 26.10.2015 17:15:29
Можливо знайдемо лайтовіший варіант в горах, так щоб без снігів великих та щоб з вершиною? Якщо тс не проти)

Чортові скелі може?

Хо на Четові скелі дуже? Я ні)
Meine Ehre heißt Treue

Le-i-3o

Суть задумки була така щоб побачити "Правильні гори" на Парашку можна і в любі вихідні рванути. Тобто навіть якщо ми за різноманітних обставин не дойдемо до вершини але побачимо Краєвид чорногори то це буде бомба, тимбільше якщо вони вже білі.

По варіантах добирання:
Є три варіанти:
1. типовий Раховозом зі Львова
2. 17:45 електричка Львів-Ходорів, в Ходорові зразу пересадка на Ходорів-Франківськ там будем о 22:40. дизель Івано-Франківськ-Рахів відправляється в 3:00 о 8:00 в Рахові
3. Поїздом Одеса-Чернівці до Коломиї (3:50-7:40) далі пересадка Коломия - Рахів 8:16 - відпралення, 10:30 він у Ворохті

Варіант Номер 2 дозволить на декілька годин зависнути в Франківську, може колеги зможуть Нас побачити. А точніше щось нам показати ;)

По цьому всьому пропоную вибирати Варіант добирання і визначитись до 2 листопада остаточно.
Він копав, і ти копай!!!

Le-i-3o

Привіт! У звязку з складною Метеорологічною ситуацією, яка постійно погіршуєтся, наявністю снігу Та дуже низькою темперетурою повітря, а також не перебільшеною можливістю зустрічі з дикими звірями я змушений прийняти рішення по обмеженню для учасників вилазки.

Нажаль прийнято рішення брати з собою лише перевірених у гірських вилазках людей, ті хто мають досвід + можуть гнати не оглядаючись, щоб не тормозити групу і ми встигли досягнути пункту призначення.

Наразі у Поході Приймають Участь Пятеро Я, Roy, Bottlehunter, Alter, Romchick.

Всіх хто не має такого досвіду прохання вибачете Іншого разу за нормальних погодніх умов обовязково, буду збиратись на Парашку напишу обовязково.
Він копав, і ти копай!!!

Bottlehunter

Квитки назад для зазначених вище осіб вже є (Раховоз, 15 листопада, 00:50 з Квасів, біля 8 ранку у Львові). Чим їхати туди і що з собою брати, вирішимо найближчим часом.
Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

До теми про небезпеку зимових Карпат, навіть на найлегших маршрутах. Ось історія про загибель чотирьох людей під час походу на Близницю:

http://alexey-ap.livejournal.com/10954.html
Най жиє Гуцулія!

ІНТРОВЕРТ 997

В такому випадку , прошу взяти моє електронне око ( китайський аналог гоу-про ) для відео фіксації звіту і небезпечних ділянок , воно не важке і має запасні акумулятори ( разом до 300 грамів ) . На авторські права щодо відео не претендую просто так буде легше змиритися з обломом   :( .
П.С. Техніка безпеки групи і її членів понад усе !
Тут могла бути ваша реклама...

onyx

йой, завжди вважав з Квасів на Близницю одним з найлайтовіших маршрутів, ну впринципі зимою так, снігу в середньому по пояс, карнізи нормальні на хребті надуває яких в непогоду можна не помітити, але зара нічо такого там не має бути. Взагалі за ті 16 годин можна спокійно і на Петрос сходити(як погода буде)

287 Гості, 0 Користувачів