На Близницю за 1 день +ночі в поїзді

Автор Le-i-3o, 16.10.2015 12:51:38

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

deadmeat_junior

хлопці +1
але можна ще спробувати чорногору пройтися від притулка до притулка

Le-i-3o

Привіт! Наразі нас назбиралось така компанія:
Я+2, Roy, Bottlehunter, Alter, Romchick., deadmeat_junior, MadLife + в Франківську до нас Приєднаєтся onyx. І того 10 чоловік.

То направду круто що нас зібралось так багато!

Тепер по добиранню: Грубокажучи нам потрібно о 3 ночі сісти на Дизель Івано-Франківськ - Рахів.

Маємо 2 варіанти добирання до Франківська:

1)Експрес Львів-Чернівці який виїжає зі львова 19:05 і 20:49 в Франківську. Вартість Варіанту 120 грн. згідно з сайту бронювання квитків.
2)17:45 електричка Львів-Ходорів, в Ходорові зразу пересадка на Ходорів-Франківськ там будемо о 22:40

Той хто хоче випробувати новий Експрес і поїхати ним групуйтеся в купку і беріть білети. Може хтось зголосится Відповідати за цю частину групи і її добирання.
Я Особисто планую їхати Електричками, тому ті хто за електровози відписуємся мені. Час збору на приміському вокзалі 13 листопада подам додатково.

І ледве не забув Rufus наразі шукає варіанти як поїхати з нами.
Він копав, і ти копай!!!

Bottlehunter

То люкс. Я збираюся їхати чернівецьким поїздом, по часу інакше не виходить. Квиток планую купляти завтра на сайті Укрзалізниці.

Можна було б ще подивитися, чи на Блаблакарі нема поїздок в підходящий час.
Най жиє Гуцулія!

Le-i-3o

Колеги з ХСК Атлантида прямо зараз на Горганах ідуть в напрямку Братківської і будуть переходити на Свидовець, погода дуже гарна і їм гарно видно Свидовець, кажуть що там тільки найвищі вершини білі. Опис ситуації на Свидовці в частині яка нас цікавить подадуть в неділю. Звісно що до нашого приїзду все може кардинально помінятись ;)
Він копав, і ти копай!!!

Bottlehunter

Взяв квиток на 30 місце 702-го поїзда зі Львіва до Станіславова. Якби хто теж ним надумав їхати, вибирайте місця поруч  ;)
Най жиє Гуцулія!

Romchick

Погода по прогнозах має бути гидотна. Дощ, вітер, болото. Можливо, варто перенести до сприятливіших часів?

Le-i-3o

Цитата: Romchick від 11.11.2015 11:37:12
Погода по прогнозах має бути гидотна. Дощ, вітер, болото. Можливо, варто перенести до сприятливіших часів?

Так погода прескверна трошки має бути, але тож карпати там на прогноз розраховувати) Пропоную переносити поїздку тільки лише у випадку анонсованого концерту Джастіна Бібера на Свидовці.

Електричка на Ходорів відправляєтся 17:45 з приміського, пропоную максимум до 17:30 всім хто їде електричкою зібратись на Приміському Вокзалі.
Він копав, і ти копай!!!

Bottlehunter

Най жиє Гуцулія!

Roy

Цитата: Romchick від 11.11.2015 11:37:12
Погода по прогнозах має бути гидотна. Дощ, вітер, болото. Можливо, варто перенести до сприятливіших часів?

Банально, більше спирту взяти)))
Meine Ehre heißt Treue

Le-i-3o

Цитата: Roy від 11.11.2015 13:25:45
Цитата: Romchick від 11.11.2015 11:37:12
Погода по прогнозах має бути гидотна. Дощ, вітер, болото. Можливо, варто перенести до сприятливіших часів?

Банально, більше спирту взяти)))
А ти що будеш брати ;D? Тиж по вищесказаному вже не виступаєш ;D
Він копав, і ти копай!!!

Romchick

Ну то як ви їдете, то шо я не пацан? Сяду в електричку на станції Сихів.

Bottlehunter

Цитата: Romchick від 11.11.2015 14:35:04
Сяду в електричку на станції Сихів.

Сядеш ти там в п'ятницю ввечері, аякже.
Най жиє Гуцулія!

Romchick

Цитата: Bottlehunter від 11.11.2015 14:49:21
Цитата: Romchick від 11.11.2015 14:35:04
Сяду в електричку на станції Сихів.

Сядеш ти там в п'ятницю ввечері, аякже.

Ат судьби не убіжиш...
Прийдеться стояти. Вже так колись звідти їхав. Зате за 5 грн без білета і в тамбурі з дуже колоритним народом.

Bottlehunter

По провіанту: пропоную закупитися в Франківську. Я візьму манішку і пальник, щоб зварити якоїсь гречки на обід. Але боюся, що тої посуди буде мало.
Най жиє Гуцулія!

Drusja

Я можу взяти ще свій банячок\казанок.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

deadmeat_junior

я можу взяти ще свою минашку, але пропоную солодким затаритися у Львові :)

Le-i-3o

Теж візьму посудину з собою.

До слова на майбутнє За таким маршру як ми їдемо можна покоряти і Говерлу і Петрос. З Лазещини на Говерлу без речей 4,5 годин в одну сторону на Петрос 5,5 в одну сторону. Це дизель прибуває в лазещину десь о 7 годині приблизно. Такщо на майбутнє можна планувати і такі поїздки за більшого світлового дня ;).

Щодо Зустрічі завтра на Приміському 17:30 не пізнеше усі маємо стояти вже з квитками перед потягом. Якщо я буду там швидше візьму білети на всіх.

Також варто кожному запастись світлом щоб по настанню темряви напомацки не лазити.
Він копав, і ти копай!!!

Drusja

Я теж їду 702-м потягом, так що здибимось вже у Франику.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Roy

Котелок брати ще, чи вже доста?
Meine Ehre heißt Treue

Le-i-3o

Цитата: Roy від 12.11.2015 16:40:13
Котелок брати ще, чи вже доста?
Візьми мою термочашку, в тел режимі нагадаю ще. ;) і гострий ніж для мяса, жиб тоненькими скибка ти міг його настругати ;D
Він копав, і ти копай!!!

400 Гості, 0 Користувачів