Автор Тема: Сховище тролейбусне  (Прочитано 2544 рази)

1 гість дивиться цю тему.

Soulstorm

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 298
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Сховище тролейбусне
« : 07.11.2015 18:56:02 »
Їхав в тролейбусі і так усєрдно думав, куда б то сходити щось дігнути, що аж заснув. Прокинувся навіть не на кінцевій, а майже в депо. Проблему вирішено. Прочухався трошки, найшов в торбі ліхтарика і можна лізти. Металеві двері відриті, парадово запрошують всередину. Але такі ті двері парадові, шо прийшлось їх троха за собою прикрити, щоб не привертати зайвої уваги персоналу, який якраз приймав тролейбуси, що їхали на ночівлю. Але одразу виявилось, що треба було діставати не ліхтарика з торби, а телепортатора, бо не такий той вхід гостинний, як здавалось.
Отже, трошки стрьомних процедур з щосекундним скануванням місцевості навколо себе на предмет всього, що може домахатись, і ось я потрапляю всередину. І шо перше мене дивує, так це те, що сховище сухесеньке, на відміну від того, яким воно було станом на рік назад, приблизно, тоді все було залите нижче коліна водою і в страшному стані. Перші двері захисні і випуклі:

Далі поворот на 90 градусів і ще одна герма. Такої конструкції я ще не зустрічав у Львові:

Після ще одного повороту на тих самих 90 градусів, потрапляю в основне приміщення. Воно не надто велике, власне тому, що це окремостояче сховище, загальною площею 145 метрів квадратових.

Навпроти бачу пляму світла, перелякався. А то відкриті ворота на двір. Так, ворота. Так в сховищі розміром з велику аудиторію. При чому не просто ворота. а пара гермоворіт нормальна така. Але щось фотка вийшла тільки одна і тільки одної герми, але там ззаду ще одна така сама)

Ну і наповнення сховище захвату не викливає, проте, там чисто і стоять нові електрощитки:

Залишки фільтрів до вентиляції, герераторина ручному приводі мали бути, проте, генератори заховались від мене:

Новий унітаз. Видно, серйозно взялись за сховище. Правда, якась скотина вже надбила його.

Також завезли нові лавки. Ну і залишились більш-менш живі шафки:

На цьому все, вилізаю, на скору руку закриваю сховище і додому ;)
Обговорення туво:
http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,7259.msg47389.html#new
Розшарити F VK G+

White Love

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 59
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
Re: Сховище тролейбусне
« Відповідь #1 : 07.11.2015 23:50:50 »
І трохи фоток того, яким ми побачили  сховище рік назад.

Розшарити F VK G+