Військова частина у селі Арламова Воля (обговорення)

Автор DeZer, 17.03.2015 20:16:01

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

DeZer


manhattan

це випадково не та секретна підземна частина ?)

DeZer


dneese

я служив у цій частині з 2003 по 2004 рік, люди живуть у ДОСах, це бувші працівникі частини, підземні ями це цистерни та резервуари вони є але навряд чи з мазутом, бункер точно є і має бути у відмінному спарвному стані але може бути закритий на замок, я за ним сам доглядав, закинуті тількі були якісь окопи з бетону. я служив там солдатом пожежником, можу сказати що розумію того  діда бо на території там нема нічого цікавого, хіба що резервуари де зберігалося концентрат ракетного паливо меланж, яке дуже шкідливе і виділяє дуже шкідливі пари, коли  навіть при кількох незначних вдохах призводять до серьозних непоправних наслідків для організму!! Тривале перебування в хмарі меланжу без костюма хімічного захисту - гарантований летальний результат! Такі самі резервуари меланжу в Радехові це були споріднені частини. У 2004му році ці алюмінієві резервуари легально порізали і вивезли на переплавку і лишилися одні забетоновані бункера без цистерн але все одно шкідливі, деякі місцеві люди у спекотну погоду бачуть зелену хмарку яка піднімається з тих резервуарів.

431 Гості, 0 Користувачів