Голосування за кращий звіт

Автор Bottlehunter, 16.11.2015 10:57:39

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

Bottlehunter

Настав час визначити переможця. Голосування припиняється о 12 годині дня четверга (19.11)

Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

Нагадую, що залишився всього один день, щоб проголосувати.
Най жиє Гуцулія!

:-)

Декольтем своїм мене манила.

Bottlehunter

Цитата: :-) від 18.11.2015 14:21:21
Як галасавать?

Зверху в цій темі є голосування. Вибираєш один зі звітів, тиснеш на єдину кнопку внизу. Все просто.
Най жиє Гуцулія!

:-)

Цитата: Bottlehunter від 18.11.2015 14:36:53
Цитата: :-) від 18.11.2015 14:21:21
Як галасавать?

Зверху в цій темі є голосування. Вибираєш один зі звітів, тиснеш на єдину кнопку внизу. Все просто.
Тоді ще не було.
А де про поїзди звіт? Він мені сподобався.
Декольтем своїм мене манила.

Bottlehunter

Звіт про поїзди чудовий. Але за умовами конкурсу, в нього включаються тільки звіти, опубліковані до 15 жовтня сего року.
Най жиє Гуцулія!

:-)

Цитата: Bottlehunter від 18.11.2015 15:14:19
Звіт про поїзди чудовий. Але за умовами конкурсу, в нього включаються тільки звіти, опубліковані до 15 жовтня сего року.
Еее, всьо прапала.
Якось загалом відчуття мілкуватості порівняно із зазвичайними звітами років так кілька тому. Як ото конкурс ессе серед учнів старшої школи, коли за вечір пишеться і думка наче глибока має бути на багато сторінок, а вкластися треба в 3-4. Можливо мало було часу? Чи вже все проексплорено? Нікуди не схотілося поїхати по тому.

Може мало п'ют? ::)
Декольтем своїм мене манила.

Bottlehunter

А ти чого руки вмиваєш? Ти теж колись писав чудові психотропні звіти. Показав би молодьожі як треба)

Най жиє Гуцулія!

Indigo

станом на 12:07 маємо такі результати
Я думаю можемо привітати Xaolas, White Love, Driver з перемогою!

Bottlehunter

Дякую за допомогу)
Вітаємо наших переможців! Перше місце розділили між собою Xaolas та White Love. Оскільки пива вони не п'ють, то отримують поповнення рахунку мобільного телефону, по 50 грн кожен. Містер Драйвер також отримує поповнення рахунку на 25 грн. Напишіть мені в приват свої номери, будь ласка.

Якщо чесно, я думав, що буде більше учасників. Як думаєте, зчим це пов'язано?
Най жиє Гуцулія!

Indigo

Цитата: Bottlehunter від 19.11.2015 12:48:44

Якщо чесно, я думав, що буде більше учасників. Як думаєте, зчим це пов'язано?
нема за шо.

Я трохи здивувався з к-ті голосів. 21, Карл!!
що ж до учасників,то самому трохи дивно. ше не зібрався з думками шоб собі відповісти на це питання.
та й я сам порівняно недавно дописую на Форум.
Вагоміше дізнатись думки "батьків-засновників"

Roy

А я анітрохи не дивуюся :)

Бо експлорер віддавна був більш інформаційним ресурсом (можна сказати спершу блогом кількох людей), тобто левова частка користувачів знаходила його з метою пошуку інформації, а частина випадкові гості, малий відсоток який тут затримувався. Для того щоб пити чай ввечері та читати, або коротати час на нудній роботі.
Я ж теж так свого часу знайшов його. І навіть гадки не мав, що буду сюди писати. :)
Звісно, що не кожен з читачів буде мати бажання сюди дописувати, ба навіть більше - писати повноцінні звіти з характерних об'єктів. На то є блоги, соцмережі, де автор повноцінно розкривається і матиме більше читачів.
І варто незабувати про специфіку ресурсу.

А в нас вже так історично склалося, утворився невеликий кістячок форуму, можна сказати фанатів-старожилів, які пишуть. І саме  їхні звіти є основою, та поживною речовиною для читачів, і якщо пощастить, то і для майбутніх дописувачів.

Люди чекають на звіт з ЧЗВ (Руфус, Друся, Студент, привіт:)! ;D

Тому, теми на кшталт "голосування за кращий звіт", "кращий автор", тощо , на мою думку не тема для нашого поважного ресурсу.
Найкраща допомога  та підживка для ресурсу - це якісні звіти. І планування вилазок, походів. Причому від старожилів))
Meine Ehre heißt Treue

Student

Ти ж знаєшь "чукча не писатель, чукча читатель". Принаймі не виодить в мене писати - тож чекайте поки Друся з Руфіком напишуть.

Bottlehunter

Цитата: Roy від 19.11.2015 13:40:20
Тому, теми на кшталт "голосування за кращий звіт", "кращий автор", тощо , на мою думку не тема для нашого поважного ресурсу.
Найкраща допомога  та підживка для ресурсу - це якісні звіти. І планування вилазок, походів. Причому від старожилів))

Поважного, ага. Я аж взоржав) Описуючи свої походеньки, поважним не станеш.
Чим більше людей пише, тим краще, як на мене. Жоден ресурс в світі не опирається на консерватизм. Свіжий контент і свіжі точки зору - ось те, що робить сайт популярним. Тому треба, щоб всі посильно брали в цьому участь.
Най жиє Гуцулія!

Indigo

Цитата: Bottlehunter від 19.11.2015 14:08:46
Свіжий контент і свіжі точки зору - ось те, що робить сайт популярним. Тому треба, щоб всі посильно брали в цьому участь.
Підтримую. Я встиг пропрацювати/стажуватись на 4 різних сайти (включаючи традиційні ЗМІ й прес-служби) і зрозумів шо форма нерідко важливіша за зміст.
Свіжість контенту=ексклюзивність=трафік.
Саме тому тому ЗМІ вигадують різні форми подачі одної і тої ж інфи.

Driver

Вітаю переможців! Я б хотів переформатувати то поповнення в то холодне пиво яким Модератор нас і підбадьорив порухатись біля клавіатури, бо пиво в компанії дослідників смакує не аби як  ;D Рой ти ж також хотів солонинку від автора!? Чому не показав майстер клас.
Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Driver

Я вважаю потрібно зробити ще один такий конкурс звітів протяжністю до 1 січня щоб на свята було що почитати і поклацати на клавішу голосування, може появиться більше бажаючих і ті хто не встиг також шось закинуть. А неактивність форуму може  перевищити тільки його загадковість  ;D Zolton  ;D
Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Андрій74

Цілком пітримую,і погоджуюсь з Driverom,треба продовжити конкурс+всяка пітримка для початківців,новачків.Враження складається що всі +++++++ мають тільки досвідчені explorery.
Най го качка копне...

DeZer

White Love, з тебе барбариска  ;).

Roy

Цитата: Bottlehunter від 19.11.2015 14:08:46
Поважного, ага. Я аж взоржав) Описуючи свої походеньки, поважним не станеш.
Чим більше людей пише, тим краще, як на мене. Жоден ресурс в світі не опирається на консерватизм. Свіжий контент і свіжі точки зору - ось те, що робить сайт популярним. Тому треба, щоб всі посильно брали в цьому участь.

Трохи правда, трохи ні, але надовго ця ідея з голосуванням ситуації з зі звітами та активністю загалом, суттєво не змінить. За свіжий контент та свіжу точку я вже писав вище, пивом ти новогого дописувача не сильно заманиш, чи ше якимись смачними лєгумінами.)) Хіба таку забаву щомісяця організовувати. І гоупро у фіналі))


А для життя форуму, мало бути більше флуду і довільних тем. Ми ж в свою чергу, зробили ставку на якість матеріалу, інформативність, що як наслідок відбило бажання "писати" іншим користувачам. Обмежили, так сказать коло.


Цитата: Driver від 19.11.2015 18:13:36
Вітаю переможців! Я б хотів переформатувати то поповнення в то холодне пиво яким Модератор нас і підбадьорив порухатись біля клавіатури, бо пиво в компанії дослідників смакує не аби як  ;D Рой ти ж також хотів солонинку від автора!? Чому не показав майстер клас.
Ромко, я ту солонину сам собі купую і їм.
Мені головне щоб не я писав, а були послідовники, які б теж любили ту справу та хотіли викладати гарний матеріал. От що.
Це найкраща втіха для старожила))).

Цитата: Нелегал від 19.11.2015 17:11:11
Підтримую. Я встиг пропрацювати/стажуватись на 4 різних сайти (включаючи традиційні ЗМІ й прес-служби) і зрозумів шо форма нерідко важливіша за зміст.
Свіжість контенту=ексклюзивність=трафік.
Саме тому тому ЗМІ вигадують різні форми подачі одної і тої ж інфи.
Не варто порівнювати наш сайт до новинних каналів, де вміють з пука мухи розвивати історію, щоб всі це бачили і перепощували.
В нас все по іншому. Саме важливіший зміст а не форма. До того ж, цей інструмент не буде працювати на тлі форуму.  В нас ще читач може відпочити від нав'язливого контенту))


Цитата: Андрій74 від 19.11.2015 18:39:57
+всяка пітримка для початківців,новачків.Враження складається що всі +++++++ мають тільки досвідчені explorery.
Підтримку? Ти або хочеш писати, або ні. Підтримка завжди є у новачків, є правила користування та ОП завжди прихильної адміністрації.


Насправді, я не бачу нічого поганого в тому, що відбувається зараз з форумом. Взагалі, це очевидне явище.
Форум, активний кістяк якого показало наше голосування - 21 особа. 21 одна особа Карл!  ;D, - якій не байдужий цей сайт. Плюс ще з десяток осіб, саме така кількість займається наповненням контенту на даний час.

Один з дієвих способів залучити нову аудиторію до сайту, це на даний момент соцмережі. Група у фейсбук, будь ласка. Головне нею займатись, бо повинні бути щоденні публікації, для успішного розвитку сторінки.
Бо коли буде нова аудиторія, тоді й конкурси можна проводити, а не щоб серед старожилів)) Логічно, правда?

П.С. Переможців і учасників рясно привітав плюсиками)) Шоб Ви були здорові  :-*

Ото всьо, шо ми отут пишемо, сподіваюсь додасть стимулу.  ;)
Meine Ehre heißt Treue

271 Гості, 0 Користувачів