Голосування за кращий звіт

Автор Bottlehunter, 16.11.2015 10:57:39

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

maxiWELL

Цитата: :-) від 18.11.2015 14:53:56
А де про поїзди звіт? Він мені сподобався.
Не думав, що когось зацікавить. Тема ж не розкрита.

На конкурс спеціально не писав. Бо не знав як завантажити фотки. Так що і про палац культури і станцію написав саме завдяки конкурсу.
І зараз взагалі ніякого алкоголю не вживаю. Може як знову влаштуюсь на роботу, то почну пити. ;D
Срака байрака!

Bottlehunter

Цитата: Roy від 19.11.2015 21:52:53
Ромко, я ту солонину сам собі купую і їм.
Мені головне щоб не я писав, а були послідовники, які б теж любили ту справу та хотіли викладати гарний матеріал. От що.
Це найкраща втіха для старожила))).

Ха-ха, дитяча відмазка типу "чого в мене нема, того мені не треба".

Цитата: Roy від 19.11.2015 21:52:53
Один з дієвих способів залучити нову аудиторію до сайту, це на даний момент соцмережі.

А от і ніфіга. Я трохи більше двох років розробляю інтернет-аплікації (не сайти на Джумлі, а щось по типу отакого: www.justanswer.com), то трохи в темі шарю. Давайте розберемося, що означав би розвиток для Експлорера.
1. Більше нових людей заходить на сайт
2. Більшим стає абсолютне значення "одного відсотка", який наповнює ресурс контентом
3. Більше нового контенту
4. Сайт стає популярнішим, на нього посилаються інші інтернет-ресурси та друковані видання
5. Експлорер самоокупається, тобто на хостинг заробляє собі сам
6. Див. пункт 1

Частка переходів із соцмереж зазвичай складає не більше 10% всієї аудиторії. Але навіть щоб досягти такого рівня, треба грамотно оперувати соцмережами - це ціла наука. Одним Фейсбуком тут не відбудешся, треба ще Твітер, G+, VK і т.д. Пости мають відбуватися в певні години та дні, для максимальних переходів. Цільова аудиторія також має величезне значення. На жаль, в нас нема ніякої притомної аналітики, щоб я свої слова проілюстрував.

Левову частку відвідувачів займають переходи по прямій рекламі (що для нас не підходить) і SEO трафік, тобто ситуація, коли через унікальний контент пошукові системи ставлять нас в пошуку високо. Отже, потрібні нові звіти)

Моя точка зору:
Для подальшого розвитку треба суміщати всі доступні способи: соцмережі, статті на сайтах зі схожою тематикою, конкурси на сайті, співпраця зі ЗМІ, влаштування зустрічей учасників, постійне наповнення новим контентом. Інакше нічого якісно нового не буде. 
Най жиє Гуцулія!

Roy

Цитата: Bottlehunter від 20.11.2015 10:25:30

Частка переходів із соцмереж зазвичай складає не більше 10% всієї аудиторії. Але навіть щоб досягти такого рівня, треба грамотно оперувати соцмережами - це ціла наука. Одним Фейсбуком тут не відбудешся, треба ще Твітер, G+, VK і т.д. Пости мають відбуватися в певні години та дні, для максимальних переходів. Цільова аудиторія також має величезне значення. На жаль, в нас нема ніякої притомної аналітики, щоб я свої слова проілюстрував.

Левову частку відвідувачів займають переходи по прямій рекламі (що для нас не підходить) і SEO трафік, тобто ситуація, коли через унікальний контент пошукові системи ставлять нас в пошуку високо. Отже, потрібні нові звіти)

Моя точка зору:
Для подальшого розвитку треба суміщати всі доступні способи: соцмережі, статті на сайтах зі схожою тематикою, конкурси на сайті, співпраця зі ЗМІ, влаштування зустрічей учасників, постійне наповнення новим контентом. Інакше нічого якісно нового не буде.

Цілком погоджуюся. Ти ж уявляєш, скільки на це потрібно витрачати часу? І бажано не одній людині. Щоб грамотно оптимізувати процес.
Це треба окремо обговорювати.
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Та власне, то і маю на увазі
Най жиє Гуцулія!

Le-i-3o

Може колись влаштувати якусь прес конференцію презентацію для преси :). Чи то я щось непотрібне і не реальне сказанув?
Він копав, і ти копай!!!

Indigo

Цитата: Le-i-3o від 20.11.2015 11:45:48
Може колись влаштувати якусь прес конференцію презентацію для преси :). Чи то я щось непотрібне і не реальне сказанув?
цілком реальне! якшо зробити гарну картинку, то клюнуть норм. і бажано якийсь нестандартний інфопривід

Roy

Нас преса й так читає і добре знає)
Прекрасний фотобанк і легкодоступний матеріал  :)
Meine Ehre heißt Treue

Fozi

А чому б, для початку, не оживити групу в VK? Щоб були нормальні пости, заливати частинки звітів з посиланням на сайт і тд? Те саме зробити з мордошаріками, тьфу facebook'ом. Думаю, це б підняло кількість користувачів і переглядів.
Edge of a Revolution!!!

Bottlehunter

Цитата: Fozi від 20.11.2015 17:10:18
А чому б, для початку, не оживити групу в VK? Щоб були нормальні пости, заливати частинки звітів з посиланням на сайт і тд? Те саме зробити з мордошаріками, тьфу facebook'ом. Думаю, це б підняло кількість користувачів і переглядів.

Бо нема людиноресурсів. Треба когось, хто б це регулярно робив.

До Ройового коментаря про пресу: Не варто видавати бажане за дійсне. Фотобанк з експлорера паскудний: більшістю неякісні фото в поганому розширені, ніяк не індексовані. Пошук працює жахливо. Єдиний плюс - що можна знайти фото з місць, куди фотографи зазвичай гидують лізти. Матеріал легкодоступний, але користі з нього мало, м'яко кажучи.
Най жиє Гуцулія!

Fozi

Цитата: Bottlehunter від 20.11.2015 17:37:17
Бо нема людиноресурсів. Треба когось, хто б це регулярно робив.
Я можу цим зайнятися, вільний час поки що є. Оформляв парочку груп, тому щось та й вмію.
А чому б, справді не зробити якусь зустріч, в тій самій сотці? Хоча там маловато місця, але все таки популярне місце, та й по тематиці підійде.
Edge of a Revolution!!!

Bottlehunter

Цитата: Fozi від 20.11.2015 17:49:30
А чому б, справді не зробити якусь зустріч, в тій самій сотці? Хоча там маловато місця, але все таки популярне місце, та й по тематиці підійде.

Яку саме зустріч? Щоб обговорити соцмережі?
Най жиє Гуцулія!

Fozi

Цитата: Bottlehunter від 20.11.2015 18:16:36
Цитата: Fozi від 20.11.2015 17:49:30
А чому б, справді не зробити якусь зустріч, в тій самій сотці? Хоча там маловато місця, але все таки популярне місце, та й по тематиці підійде.

Яку саме зустріч? Щоб обговорити соцмережі?
Ні, зробити презентацію якусь. Розповісти про форум, про "explorer" культуру. Показати цікаві звіти, відео\фото матеріал.
Edge of a Revolution!!!

Bottlehunter

Я зараз готую таку презентацію, вона має відбутися в антикафе Камін, що на Крушельницької. Дата ще не визначена, найімовірніше - початок грудня. Як буду щось знати точніше, то напишу на форумі додатково.
Правда це не для преси, а типу для всіх цікавих.
Най жиє Гуцулія!

mitncik

А тим часом в сусідній країні сьогодні в першому читанні було прийнято законопроект про кримінальну відповідальність за діггерство, штраф 500к рублів і 2 роки тюрми

Перші посадки:
ссилка

maxiWELL

Xaolas випередив з коментарем. Головне не перестаратися. Чим менше знають — тим спокійніше лазиться.
Срака байрака!

mitncik

Цитата: maxiWELL від 21.11.2015 10:52:49
Xaolas випередив з коментарем. Головне не перестаратися. Чим менше знають — тим спокійніше лазиться.
Ну, насправді, там самі діггери постаралися собі репутацію таку зробити. Дуже багато людей було які лазили щоб щось вкрасти ітп. Тому в принципі якщо вести адекватну лінію, типу ми тут дивимось на старе, закинуте, не охороняєме то може і заканає. Без згадування, що іноді щось приходиться робити не дуже дозволене :)

Alter

ЦитуватиНапомним, группа диггеров, пытавшихся проникнуть под землей в Кремль, была задержана сотрудниками ФСО и группой немедленного реагирования полиции  23 апреля 2015 года

Вони або відморожені на всю голову, щоби лізти під Кремль, або лижі не їдуть. Показовий процес, ібо нєфіг під путінським унітазом шастати.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

mitncik

Цитата: Alter від 21.11.2015 12:41:58
ЦитуватиНапомним, группа диггеров, пытавшихся проникнуть под землей в Кремль, была задержана сотрудниками ФСО и группой немедленного реагирования полиции  23 апреля 2015 года

Вони або відморожені на всю голову, щоби лізти під Кремль, або лижі не їдуть. Показовий процес, ібо нєфіг під путінським унітазом шастати.
Ну, поперше, дуже самонадіяно думати, що "під путінській унітаз" можна залізти. І "підземелля кремля" це журналістський брєд для нагнітання.

84 Гості, 0 Користувачів