Саботаж. Надписи "Експлорер" Фіолетовою фарбою

Автор Golem, 16.09.2009 17:45:41

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem



"Група" SUB CREW - відомі своїми недоречними написами. Аналогічні є в Бомбіку на Чорновола Мені шкода, дехто може подумати шо наш форум має до цього неподобства якесь відношення. Маю банку фарби. Чорної. Хто туда йтиме - з задоволенням позичу шоб замалював цю ганьбу.

За це Stigmato & Ji-may, учасники групи, мають пожиттєвий бан. cdromchyk під підозрою.

Ji-may - Ігор Мартович ICQ 387775083 e-mail: mailpoint@list.ru Профіль Користувача
Stigmato Артур Смірнов ICQ 560633723 e-mail: Stigmato@meta.ua 1988р

Обоє є в контакті.

Народ, давайте жити дружно по відношенню одне до одного і навколишніх обєктів!

Якшо хтось має якісь виходи на цих людей - поговоріть з ними і поясніть шо так не робиться. Вже як паплюжите обєкти - то принаймні своїм іменем. Експлорерівці такою фігнею не страдають.

ПС. Фото Ромчика
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

Правильно нехер херньою страдати
порозписують обєкти під назвою форуму якісь штріхи
інші люди підуть і побачуть ті написи і подумають погано про наший форум...

inkognito

Resistance is futile

RoMeL

а може то вони не від зла так зробили... просто кольору не було іншого, хотіли як краще..., треба їм надати слово на оправдання :(
Fruere vita, dum vivis

inkognito

так, мають покаятись! перед кворумом експлореру - то як мінімум!
Resistance is futile

Dexter

Голем скинь мені розміщення того бомбіка.дай балончик і я завтраж піду замалюю=)))

Golem

До Ромеля: та ні, то відомі шкідники. Ше спілкувавсі з ними в асьці як Експлореру не було. Ну і питання не в кольорі фарби, а в самому виконанні напису дитячим почерком на пів стіни. В стилі "Димом від сірника". Це харить всіх, хто лазить по лощині і так не робиться.

Та й зрештою небезпечний сам прецедент. Мені, наприклад, будучи в лощині, соромно буде комусь казати що я з експлорера, поки той напис там є. Ну і нема гарантії, шо вони не почнуть його писати на більш цінних стінах як ото Єзуїтський костел чи винних погребах на ВЗ.
Дігери всіх країн єднайтеся!

388 Гості, 0 Користувачів