Освітлення вулиць

Автор Андрій74, 19.11.2015 09:22:15

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Андрій74

Зовсім недавно їздив в відрядження в Івано-Франківськ.На одні з вулиць наткнувся на зовсім не звичний ліхтар,мабуть це перший експереминтальний в місті,більше не бачив їх.Цікаво як би ми в себе у Львові почали впроваджувати такі технології ,мабуть це була офігенна економія електроенергії. Наскільки мені відомо за бугром це звичане явище.
Най го качка копне...

Soulstorm

У нас вже є схоже діло. Бачив на кільці Володимира Великого і Княгині Ольги оті бігборди, що міняють зображення, вони також живляться від сонячних панелей.

Андрій74

Я бачив ці бігборди,але там трохи інакша ситуація.Там плотить або клієнт,або власник за світло.Якщо не помиляюсь за освітлення вуличне платить громада,тобість ти,я,і т.д
Най го качка копне...

YserL

Не все однозначно з такими освітлення:
1. Велика вартість капексів - ціна панелі контролера акб
2. Деградація акб - необхіднісь заміни
3. Зимовий період / пасмурні дні.
Виправдано де вартість підключення до мережі дорожче пункту 1.

Андрій74

При такій кількості мінусів ,все таки ця система має один велики плюс,за нею мабутьне.Рано,чи пізно ціна впаде...
Най го качка копне...

Roy

Цитата: Андрій74 від 19.11.2015 11:53:11
При такій кількості мінусів ,все таки ця система має один велики плюс,за нею мабутьне.Рано,чи пізно ціна впаде...

Я думаю, наразі ця штука дає деяким особам добре освоювати бюджетні кошти)))
Meine Ehre heißt Treue

Fozi

Дуже багато подібних є на Волині. Особисто бачив в Володимирі. І їх там багацько так, скоро знову буду в тих краях, тому пофотаю і залию сюди при нагоді.
Edge of a Revolution!!!

Fozi

Ось тільки зараз попав на Волинь. І обіцяне фото.

Edge of a Revolution!!!

Wolff

Як працівник сфери вуличного освітлення  повідомляю - на 2016 р впровадження даної технології не розглядалось ( . Перспективним є розгляд заміни ламп на енергоощадні ( світодіодні).

Андрій74

Фото зроблене в Перемишлі  08.01,міст над річкою Сян.В той день я більше не бачив сонячних батарей.Мабуть полякам ця технологія теж не покішені...
Най го качка копне...

276 Гості, 0 Користувачів