Металошукачі

Автор goom, 04.08.2009 00:16:15

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

"Аська" в районі 300 у.о. і катушка НЕЛ десь 120-130 у.о. Нормальний комплект для початківця.
Meine Ehre heißt Treue

wunaro

привіт
можна купити якись металодетектор за долярів 50-70 ну може бути б/у але шоб шось шукав(монети)

yaroslav21

Цитата: wunaro від 03.04.2012 22:11:55
привіт
можна купити якись металодетектор за долярів 50-70 ну може бути б/у але шоб шось шукав(монети)
Можна купити

T.a.Z.z.Z

Ахахахаха))) ;D ;D ;D

ACE-150 в районі 230-250, нова, може б/у знайдеш за 150, цей ще норм, а решту, це майже те що зверху))
Я собі за 2200 грн ACE-250 взяв, ще не пробував, але по тому що начитався то найкраще для початківця, тому збирай краще ще доляри)
видалено адміністрацією

Stinger

До речі хочу провести експеримент: за допомогою біолокаційних рамок шукати приблизне місце пошуку з певними зазначеними властивостями, а потім там де вкаже шукати вже апаратом :) Цікаво чи вийде, бо засипаний колодязь рамки вказали досить точно ;D

interit3

А чого забанили чувака який пропонував в оренду? Як на мене то доволі цікава пропозиція, я займатись тим регулярно наміру  не маю і відповідно купляти не хочу але разок міг би взяти за 50 грн по городі пройтись.


Bottlehunter

Правилами форуму заборонена реклама без погодження адміністрації.

А почитати правила безплатно, без смс і реєстрації, можна тут: http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,243.0.html
Най жиє Гуцулія!

rast gasser

Цитата: interit3 від 10.09.2013 18:58:06
А чого забанили чувака який пропонував в оренду? Як на мене то доволі цікава пропозиція, я займатись тим регулярно наміру  не маю і відповідно купляти не хочу але разок міг би взяти за 50 грн по городі пройтись.
За разок апарат не зрозуміеш з ним треба багато ходити і на початках копати все.

inkognito

ЦитуватиЗа разок апарат не зрозуміеш з ним треба багато ходити і на початках копати все.
Не тому, а через те (BottleHunter дописав вище), цитую
ЦитуватиПравилами форуму заборонена реклама без погодження адміністрації.
А почитати правила безплатно, без смс і реєстрації, можна тут: https://explorer.lviv.ua/forum/index.php?topic=8856.0
Resistance is futile

Stinger

Зробив для аськи укорочену штангу, для підвального копу та копу на крутих схилах :)






Zaval

stinger, а довжина штанги достатня, щоб катушка не реагувала на блок?

Stinger

Цитата: Zaval від 06.05.2014 20:28:14
stinger, а довжина штанги достатня, щоб катушка не реагувала на блок?

та, абсолютно достатня, можна було ще коротше зробити, але важко кабель укладати по штанзі, а катушка на блок ніяк не реагує

Wolff

Де у Львові можна на 1 - 2 дня взяти на прокат металошукач? А може хто позиче? ( звісно не задарма)

Stinger

На Лесі Українки, магазин Ролада, там і продаж і прокат

241 Гості, 0 Користувачів