Металошукачі

Автор goom, 04.08.2009 00:16:15

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

yar-79

Zaval, майже весь гільзач там Лебель і трішечки Манліхера і трьохи.

Zaval

Так, дійсно,  не догледів. Біля гудзика ще дві кулі від лебеля. нещодавно в Брюховичах попали на місце, де було дуже багато куль від лебеля, ймовірно, колега вийшов на місце, звідки ті кулі відстрілювали.

toya

Монетки - чудові знахідки ! А вони якось конвертуються в сучасні гроші ? І наскільки легко і реально таке знайти. Адже монети по лісах думаю не лежать, а і місті не покопаєш. Як знаходите місця розкопок (якщо не таємниця) ?

Zaval

Крейцери на сьогодня коштують копійкі. Польські злоті теж. Пражські гроші більш менш нормально.
Всі монети, що на фотках, знайдені в лісах. Знайти  в лісі монети тяжко, треба багато ходити, багато викопати сміття - кришек від горілки (в них сигнали як в монет). Люди завжди ходили через ліси і інколи губили монети і не тільки.

yar-79

Zaval, т о не з Брюхів, до того ж всі гільзи не стріляні і кулі теж, десь обоз перекинувся, до того ж вони PK, так що гудзик не випадково Польський. Сохран набагато кращій ніж в Брюхах, бо навіть чорний лак зберігся.

Stinger

зробив собі такий станок для ювелірної обточки зі старого харда і диска від болгари ;D














та виточив на ньому такі шайби для дизактивації Маузерів та ТТ на молоток інерційний


Oracl1906

Не хочу щоб це виглядало як реклама але я купив металошукач тут http://metaln.ucoz.ua/index/0-8 и не шкодую. Є селекція по металах, дискримінатор, одним словом для початківця якраз то що треба.

yar-79

2 Oracl1906 пріколола катушка, з нею, напевно, тільки по рівному полю ходити в суху і теплу погоду:))

atlas1975

 :) та чо, - хай спершу попробує як "звенить" від мокрої трави, - сам зробить висновок...

Oracl1906

Ті фото з сайту мабуть застаріли бо апарат який я придбав має катушку намотану на оргскло або полістирол і залиту якимось прозорим клейом можливо епоксидка, я навіть пробував шукати на річці у мілкій воді і нічого працює катушка геметична.

taras1

народ як будете йти на розкоп,візьміть мене на екскурсію(буду на халяву рити) ;D

atlas1975

Цитата: Oracl1906 від 03.09.2010 21:09:09
Ті фото з сайту мабуть застаріли бо апарат який я придбав має катушку намотану на оргскло або полістирол і залиту якимось прозорим клейом можливо епоксидка, я навіть пробував шукати на річці у мілкій воді і нічого працює катушка геметична.
це добре тоді, бо я як пригадаю як мотав катушки, потім обгортав їх фторопластовою плівкою з алюмінієвою фольгою (з конденсатора взяв...), потім їх мій брат виставляв, суміщав, випробовував, і аж потім заливав гереметиком (різні пробувалсь)...
Кропітка робота... 8)

а щодо багато рити - гм, то хіба що для роботи з великою рамкою, - для трохи глибших пошуків, - о там накопатись можна доволі...

US5WEO

з Ace 250 важко уявити, що можуть металошукачі, які в рази дорожчі від нього.
Декілька сьогоднішніх знахідок з лісу в Брюховичах :)

astrolon

US5WEO, на гільзачі 7,62х54 (трьохи) який рік?
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

US5WEO

Цитата: astrolon від 10.10.2010 15:01:23
US5WEO, на гільзачі 7,62х54 (трьохи) який рік?
Я в них не розбираюсь, якщо "Трьоха" третя зліва -то 1916

astrolon

Цитата: US5WEO від 10.10.2010 22:32:51
Цитата: astrolon від 10.10.2010 15:01:23
US5WEO, на гільзачі 7,62х54 (трьохи) який рік?
Я в них не розбираюсь, якщо "Трьоха" третя зліва -то 1916
Ні, то австрійський манліхер, а трьохи вони у тебе справа в верхньому ряді 4шт.
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

US5WEO

Подивись сам. Мені важко сказати, наче 11; 15; 915

astrolon

US5WEO, дякую!
1911, 1915 роки, 915 можливо номер заводу, де виготовлений патрон. Л - Луганськ, Т-Тула.
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

yar-79

US5WEO, саме дороге там, то свинцева куля від 14 мм, Вензель, вроді, Австріяк. 915-то рік.

US5WEO

 Коли з цікавістю визначаєш місце, починаєш копати, і тут чуєш МШ дає знати, що річ, яку знайшов вже в руці! Жадібно, з якоюсь одержимістю помноженою на корисливість, починаєш перебирати землю ;D Відчуття лихоманки не передати ;D І тут зявляється він -корок від пляшки з горілкою))) або гільза , або цвях, або якась загугулька, або ...

241 Гості, 1 Користувач