Металошукачі

Автор goom, 04.08.2009 00:16:15

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

astrolon

US5WEO, або то лише відлуння мінералізованого грунту :'(
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

yar-79

2 astrolon, то коли апарат хреновий ;D тоді може і відлуння... 

astrolon

2 yar-79, апарат не хреновий, а простий без відстройки від грунту. Грунтові сигнали дошкуляли тільки на самому початку, коли йшло вивчення апарату.
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

US5WEO

Грунтових сигналів ще недоводилось знаходити, завжди ретельно перебираю грунт і щось інше знаходжу, і трава мокра не чув як дзвенить) Але за своїм МШ помітив такий ефект наче ціль втікає від тебе )) визначив місце, копнув а потім виявилось, що ціль змістилася незначно вбік ::) Відверто співчуваю всім в кого нема в МШ дискримінації, бо сміття в землі насправді набагато більше ніж ми собі уявляли перед тим як придбати прилад, хіба на слух якось з досвідом навчитися розрізняти та й завжди цікаво що насправді там під землеею.
Пропоную помірятись піськами :o -для чіткості картини з МШ, на що і за які гроші можна сподіватися, чи є відмінності між однотипними МШ і не тільки. Отже мій Garrett Ace 250 (який обійшовся мені в 300 у.о. а можна і за 275 знайти новий у Львові) зі стандартною катушкою, з чутливістю на максимумі і в режимі всі метали, побачить 5коп. радянських за 25см в повітрі :) В кого які результати з ерекцією в МШ ??  ;D

astrolon

US5WEO, повипробувати металошукачі, то цікава ідея, але то тре наживо. Вирити ямку заміряти глибину покласти монету, гільзу, підкову, тощо, потім засипати і те місце пробувати сканувати МШ і дивитись результати. Потім таж сама процедура на більшій глибині. Сканування предмету треба перевіряти через грунт, а не через повітря.

Про грунт.
Я не знаю як у Асі, а на своєму баунті час від часу зауважую такий феномен: проводеш катухою над певним місцем, - є сигнал, другий раз проводиш вже немає, третій - немає, а на четвертий знов піскнуло, тобто  немає стабільності, якщо копати, то там нічого не має, але теж замічано, що перекопаний грунт вже перестає фонити. Але це все відбувається в режимі "Всі метали", а в режимі "Діскріма" цього феномену не спостерігається. Чутливість стараюсь ставити на 50% від максимуму бо якщо більше, то частішають хибні спрацьовування. Тому копаю тільки стабільні сигнали.

Про ціль, яка переміщується.
Цей ефект я теж зауважив. Але він з"являється тому, що ми не можемо точно визначити де саме під катухою знаходиться предмет (пінпоїнта немає). Катуха за розмірами досить велика і не відомо якою стороную вона бачить предмет. Я приловчився потихеньку совати катухою над предметом і по частоті сигналів орінтуватись де саме предмет в грунті. Замахало дурно ями копати. ;D
 
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

yar-79

2 US5WEO, в мене F-75 LTD, 5 коп по повітрі 41 см, коштує в районі 1300 у.о. в комплекті 2 катушки і дві штанги.
На рахунок цілі, гарна ціль завжди чітка, якщо якесь у.г. то таке буває, або якщо ціль дуже глибоко.

goom

В мене теж баунті, працюю завжди на олметал, як є сигнал переключаюсь на діскрім і тоді вирішую копати чи ні. Найбільше дістають (збивають з толку) корки від горілки часів до незалежності (на закрутку) і фольга від кефіру (0,5 скляна тара).

US5WEO

Цитата: US5WEO від 17.10.2010 22:13:06
Про ціль, яка переміщується.
Цей ефект я теж зауважив. Але він з"являється тому, що ми не можемо точно визначити де саме під катухою знаходиться предмет (пінпоїнта немає). Катуха за розмірами досить велика і не відомо якою стороную вона бачить предмет. Я приловчився потихеньку совати катухою над предметом і по частоті сигналів орінтуватись де саме предмет в грунті. Замахало дурно ями копати. ;D
 
Я PINPOINT -ом локалізую місце, копаю, а потім виявляється, що ціль незначно в стороні. Таке буває рідко, напевно має значення форма катушки, вона в Ace 250 еліпсоподібна, або з якої сторони до неї знаходиться ціль та її форма, наявнсть поруч інших цілей, хоча зупинимось на формі цілі та її глибині.
Так на якій максимальній відстані в повітрі Баунті побачить радянських 5коп ?

US5WEO

Цитата: yar-79 від 17.10.2010 21:16:14
2 US5WEO, в мене F-75 LTD, 5 коп по повітрі 41 см, коштує в районі 1300 у.о. в комплекті 2 катушки і дві штанги.
На рахунок цілі, гарна ціль завжди чітка, якщо якесь у.г. то таке буває, або якщо ціль дуже глибоко.

Фантастично! 41см Але й ціна відповідна. Чесно кажучи я б пожмотився хоч ще 200 у.о. доплатити і помінятися на F-75 LTD. Співвідношення ціна- якість та практичність застосування Ace 250 цьому сприяють :) Сподіваюсь заміною катушки, а вони продаються окремо, при такій потребі можна буде збільшити відстань...

yar-79

Заміною катушки ти зможеш хіба покращити глибину на великі цілі, при чому позбудешся деяких плюсів меншої катушки(малу ціль знайти буде дуже важко, по мусорці працювати буде неможливо). До того ж МШ вибирається відповідно до цілей пошуку, пять копійок-то не показник. Сильна сторона мого МШ-це велика глибина на малі цілі. Якщо ходити по війні-нема великої різниці чим шукати Аською чи Фішером, а от якщо копати черняхів чи чешую, то небо і земля ;)

US5WEO

2 yar-79 Мушу з тобою погодитись, що стосується різних катушок. Щоб збільшити чутливість мабуть прийдеться лізти в схему і вже на платі її накручувати, тощо ... Щось мені підказує, що задатки в Ace 250 є. Але це вже інша історія.

yar-79

Для мене більш важливим показником є швидкодія процесора, швидкість з якою він дискримінує і вирізняє кольорові цілі серед чорного металу, так як я часто шукаю монети серед замусорених хуторів. До того, на відміну від дешевих МШ, на мій можна підібрати катушку, яка ще покращить глибину пошуку, питання тільки в суммі. Щодо до Аськи-то вважаю його досить серйозним приладом з досить гарними можливостями, при невисокій ціні.Але, якщо любиш усім серцем пошукову справу, завжди хочеться чогось кращого.

astrolon

Цитата: yar-79 від 18.10.2010 00:41:54
Але, якщо любиш усім серцем пошукову справу, завжди хочеться чогось кращого.
Погоджуюсь на всі 100%
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

Roy

Та, співвідношення ціна-якість в АСЕ-250 просто супер.
Моя аська старається тянути й глибший сигнал, порою проскочують слабенькі сигнали. Тоді я знімаю шар землі десь до 10 см, і отримую чіткий сигнал монетки. Так було на полях, де були динарії та соліди. Місця не засмічені були. От в таких умовах дійсно відчувалась різниця між моєю аською та 2 експлорером мого друга.
Тому спеціально для поліських полів подумую про апгрейд Аськи. Хочу поставити катушку фірми Nell 9х12 (Асе), орієнтовно ціна якої становить десь 125$
Тестували з різними апаратами, велику монетку в землі бачить краще ніж Garet-2500 з стандартною катушкою.
Meine Ehre heißt Treue

US5WEO

От тільки yar-79 дав вичерпну відповідь, що стосується його МШ та 5-ти радянських копійок в повітрі. А всі решта або приховують свої скромні результати, або обмежуються розмовами про почуті слабеньки сигнали, способи пошуку та якісь відносні порівняння. При нагоді потестуємо свої прилади і в реальних умовах.
Отже маємо наразі дані про 2 прилади Ace 250 та F-75 LTD які відчувають 5 радянських копійок в повітрі на відстані 25 та 41 см відповідно, й різниця в ціні між якими складає біля 1000 у.о. Панове викладіть свої результати :) самі ж напевно проводили такі досліди. Цікаво почути про МШ Баунті astrolon-а і goom-а та про Roy-їв Ace 250, їх ціну.

mykolya

Про НЕЛ. Ніякого підсилювача там в середині нема (на якомусь з форумів була рентгенвівська знимка), хіба він дуже пасивний :-)). То була реклама.

Roy

На Райберті є розгорнута тема про катушки Нел - http://reibert.info/forum/showthread.php?t=90388
Тут найдуться всі відповіді на питання. Походу читаючи міняю свою думку про них :)
Meine Ehre heißt Treue

astrolon

Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

goom


astrolon

Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

276 Гості, 0 Користувачів