Металошукачі

Автор goom, 04.08.2009 00:16:15

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

redserg

А що наше законодавство каже стосовно розкопок з металошукачем. Сам прилад є легальний в Україні?

Stinger

Сам металошукач є побутовим приладом і не є заборонений, копання теж не є забороненим, крім випадків якщо ти риєш на забороненій тереторії, огородженій парканом, або на тереторії пам'ятників архітектури, культурної спадщіни, тощо... також заборонено рити зброю, патрони, холодну зброю, снаряди і таку інше, тобто рити можеш, але як знайшов шось, то маєш повідомити міліцію про знахідку. все інше (монети, медалі, атрибутика військова, побутові речі) є дозволені до викопування. в Україні немає закону забороняючого риття з металошукачєм.

redserg

Стаття 193. Привласнення особою знайденого або чужого майна,
                 що випадково опинилося у неї

     Привласнення  особою  знайденого  або  такого,  що  випадково
опинилося  у  неї,  чужого  майна,  яке  має  особливу  історичну,
наукову, художню чи культурну цінність, а також скарбу, -

     карається штрафом до п'ятдесяти  неоподатковуваних  мінімумів
доходів  громадян  або виправними роботами на строк до двох років,
або арештом на строк до шести місяців.


Хіба ця стаття не може стати приводом для затримання з будь-якою викопаною фігнею з землі.
А ви наших "право"-охоронців знаєте, дай їм тіко привід тебе закрити і будеш сидіти поки не занесеш їм останні труси.

yar-79

Скарб повинен віддати державі і отримати винагороду. За останні декілька років ті поодинокі ідіоти,що здали його державі не отримали жодної копійки. Наша держава на свої закони відерто забила,і грабує своїх громадян як може...Що стосується окремих мідних монет, то вони чеканились міліонними партіями і не несуть культурної цінності,і не вважаються кладом, тому що випадково загубленні. Якщо ти юридично підкований в тій справі і тебе не впіймали за руку, довести що ти знайшов клад чи монету, практично неможливо.

redserg

А як на рахунок вибухонебезпечних предметів, чи є якась гарантія, що наступний тик лопатою в землю не буде останній?
Кажуть такі випадки були.

inkognito

Цитата: redserg від 18.03.2010 22:05:01
А як на рахунок вибухонебезпечних предметів, чи є якась гарантія, що наступний тик лопатою в землю не буде останній?
Кажуть такі випадки були.

Капітан Очевидність каже: не вмієш, не знаєш - не копай! а перед цим ще надцять раз подумай
Resistance is futile

inkognito

буду оффтопти. Я кажу у городі бузина, а в Кийові дядько. Чи смів би я уклінно просити більш змістовних дописів?
Resistance is futile

explorer

Цитата: redserg від 18.03.2010 22:28:44
Обдумувати треба інформацію, а перед тим її треба зібрати.

Знайти її неважко нікого не питаючи: http://forum.violity.kiev.ua/viewforum.php?f=39
Сам з осіні вивчаю тему, і хочу весною спробувати поковирятись. А то ідеї є, а нема чим. Через то цікавився в основному приладами та цінами, а останнім часом і законодавством. МД нічим не заборонені. А от загалом викалупувати щось з землі в Україні (без якогось листочка, якого не отрмаєш) є заборонено, хоча відповідальності за то не передбачено :) така бага у законодавстві. Щось типу "не можна, але що з тобою поробиш".
Ну а на територіях археологічних пам"яток, пам"яток природи, заказниках і т.п. і заборонено і підпадає під певні статті => в такому випадку можуть і мають організувати неприємності.
В тому розділі, на який я кинув лінк, є досить розгорнуті відповіді юристів.

yar-79

На рахунок вибухонебезпечних речовин, не чув щоб хтось в полі підірвався. Підриваються в селах, ті хто розпилюють болгарками ВОПи на метал, або ті хто вдома роблять з них ММГ, чув декілька випадків, що пальці повідривало взриваками. На рахунок наштрихнутись лопатою, то 99,9% що ніц не трапить. Хоча, якщо маєш хоч якусь практику, то зможеш по звуку МД визначити ВОП з досить великою вірогідністю і обережно копати такі сигнали. Снаряд дає на МД велику масу металу і має нестійкий сигнал, тому що окрім чорного, там присутні і кольорові метали, мідний поясок та алюмінієвий взривак...

redserg

Як не крути, а купив МД - готуйся до неприємностей. :(
Дуже шкода.
Після прочитаного, юнацький запал прикупити собі цяцьку як рукою зняло  :'(

Stinger

ну шановний, з такими настроями можна одразу труну замовляти ;D   а в принципі то правильно, не знаєш - не лізь, всяке буває ;)

yar-79

Подруга едет на Бентли, пентхауз себе покупать,
Думайте сами, решайте сами-
Сосать, или не сосать.
А якщо серйозно, МД можно купити офіційно, і ніхто не має права в тебе його відібрати
Якщо їздити по закинутим хуторкам і копати монетки, ніяких неприємностей чекати не варто-їх ні в коєму разі не виникне.

Roy

Взяв собі Garrett ACE 250, як для початківця апарат супер, задоволений. Сьогодні вперше вирішив спробувати трохи покопати, з Стінгером пішов на вул. Старовознесенську. В лісопарку, що одразу за Кайзервальдом помітили залишки окопів. Попались 2 гільзи та патрон. По фото, 1 патрон - по моєму австрійський манліхер, 1903 рік, завод Веллерсдорф. 2 гільза, схожа на французький Лєбель, але згідно клейма в-во Польщі, завод "Почиськ", Варшава. 3 патрон - теж Польща, завод в Скаржисько-Каменна.
Думаю, yar-79 поправить, якщо щось не так ;)
Meine Ehre heißt Treue

yar-79

Все вірно, третій, то польській маузер, а Лебель був розповсюдженим карабіном, і стріляли з нього не тіко французи...
З почином! Як для першого разу, то є дуже гуд! Бажаю швидше розібратисьз МД!

Misha_m86

Металошукач ИМП !!! На якій глибині реагує на монети та чи реагує на кольорові метали, зокрема золото !!!!

Порадьте новачку !!! Чи взагалі не варта затрачати навіть час з цим дивом техніки !!!

yar-79

Дай быльше ынфи, що за ИМП? Ныколе про таке не чув...

explorer

Поки моя аська ще не приїхала, на кілька "знахідок" натрапив без неї позавчора біля виходу на хребет Кукулу з Вороненка (колишній кордон - все перерито окопами початку століття). Валялось у вогнищі та поряд.
Друге фото - панорама з місця "знахідки". Взагалі на маршруті періодично траплялись сліди копання, як то вирита колючка, не присипані ямки, та навіть іржавий шматок рельси серед лісу.

YserL

Мається на увазі військовий ИМП (индукційний метолодетектор переносний). Міну знайде точно, також можливо танк.

Roy

Цитата: Misha_m86 від 06.04.2010 12:07:22
Металошукач ИМП !!! На якій глибині реагує на монети та чи реагує на кольорові метали, зокрема золото !!!!

Порадьте новачку !!! Чи взагалі не варта затрачати навіть час з цим дивом техніки !!!
Наскільки я чув, на цей апарат не варто витрачти час. В нього трошки інше призначення, та й взагалі, це вже історія.
Краще назбирати грошенят, та взяти щось путнє початкового рівня.
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

для початку можна взяти і КОЩЕЯ, він по характеристикам троха гірше аськи, є моделі з лсд-дисплеєм, а коштує дешевше. Звісно якби я брав би собі, то брав би аську, вона сама оптимальна для початку, а ИМП розроблений для пошуку мін на мінних полях, чутливість дуже слабенька...

237 Гості, 1 Користувач