Екстремальний туризм-двері у невідоме-зустріч-презентація. 8.12.2015

Автор STALKER, 09.12.2015 23:58:21

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

STALKER

Зустріч-презентація під назвою "Екстремальний туризм-двері у невідоме" відбулася 8.12.2015 у кафе Come in на вул. Крушельницької 3. Розказували і відповідали на запитання Bottlehunter і Лесик. Нижче 4 відео з зустрічі. Відео трохи неякісні-стара камера і дуже мало місця було-не зміг розкластися. Але загалом уявлення про зустріч дають.

Частина 1:


Частина 2:


Частина 3:


Частина 4:


P. S. Дякую Інтроверту за відеокамеру. Всі хто робив фото-закидуйте нижче.

deadmeat_junior


Roy

Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Но курча, я день вбив, щоб ту презентацію підготувати. Треба буде якось ще щось схоже влаштувати. Майстер-клас в німецькому бомбіку, наприклад)))
Най жиє Гуцулія!

Indigo

як результат цієї розповіді планую писати таку штуку як лонгрід. маю таке "партійне" завдання від начальства на роботі.
я про це казав Боді. якшо ніхто не проти, звісно
що таке лонгрід - ознайомлюйтесь тут і тут тут про к-тр Львів тут про Ляльку а це один з кращих вітчизняних лонгрідів
оскільки логнрід вимагає багато роботи, то приблизних термінів коли моя робота буде оприлюднена на сайті ше не знаю, але повідомлю про це за день-два до оприлюднення

Indigo

Bottlehunter трошки розповів дівчинці Єві про Полтву, підземелля, UE.12 хвилин розмови почути можна тут


на її фб про інтерв'ю вона мімішний допис зробила:
Одного разу однією із зупинок ?#?Львівський_трамвай? стала розповідь про лекцію "Екстремальний туризм - двері в невідоме".
Після цього аж самій закортіло полазити біля нашої Полтви, до речі, він розповів, що насправді наша річка не є джерелом частих запахів у Львові. Тоді що ж це?

Wolff

Цитата: Нелегал від 20.12.2015 20:23:35
Bottlehunter трошки розповів дівчинці Єві про Полтву, підземелля, UE.12 хвилин розмови почути можна тут


на її фб про інтерв'ю вона мімішний допис зробила:
Одного разу однією із зупинок ?#?Львівський_трамвай? стала розповідь про лекцію "Екстремальний туризм - двері в невідоме".
Після цього аж самій закортіло полазити біля нашої Полтви, до речі, він розповів, що насправді наша річка не є джерелом частих запахів у Львові. Тоді що ж це?
Те ,що у неї зливають  :-X

79 Гості, 0 Користувачів