Рейд на Lviv Forum

Автор lviv.geek, 13.01.2016 00:18:43

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

lviv.geek

На город спустилась тьма, было принято решение пойти посетить какую либо крышу. Выбор пал на ТЦ Lviv Forum. Проникнуть на крышу из нутри не вышло, ибо в инженерных  корридорах все двери на крышу были закрыты и под сигнализацией. Так что мы пошли искать пожарки, спустя немного времени мы их нашли ( отметил на карте ). Взобравшись наверх, у нас была цель: посетить самую высокую точку. По дороге к ней, мы преодолели довольно много лесниц и прошли где то 500 метров по крыше. ( рейда было 2, до снегопада и 07.01.2016 ).
Нема чего сказати...

ІНТРОВЕРТ 997

Бачив ту штуку , хтів лізти напряму з оглядової тераси , але там в кутку камера , а от про драбини не думав .
Ви хлопаки проїздом чи все ж місцеві ?
Тут могла бути ваша реклама...

lviv.geek

Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 13.01.2016 15:23:50
Бачив ту штуку , хтів лізти напряму з оглядової тераси , але там в кутку камера , а от про драбини не думав .
Ви хлопаки проїздом чи все ж місцеві ?

Я из Львова, также как и напарник. Уже давно исследую Львов, наконец поборов лень, решил начать общаться на форуме, хотя до этого уже давно читал его.
Нема чего сказати...

Soulstorm

Тільки я вас прошу, якщо публікуватимете щось іще, то не показуйте так відкрито всі залази, додайте загадковості, шолє. Ну і тут в правилах форума є ще дещо про українську мову, вроді. А так, то норм, цікава тєма, щоб руфнути.

lviv.geek

Цитата: Soulstorm від 13.01.2016 20:50:47
Тільки я вас прошу, якщо публікуватимете щось іще, то не показуйте так відкрито всі залази, додайте загадковості, шолє. Ну і тут в правилах форума є ще дещо про українську мову, вроді. А так, то норм, цікава тєма, щоб руфнути.

Про залазы понял, а вот с русским языком, честно говоря мне более комфортно общаться на нём, так что тут уж извиняйте. Конечно если админы прижмут меня за русский, то от безисходности буду писать на украинском языке.
Нема чего сказати...

mitncik

Цитата: Soulstorm від 13.01.2016 20:50:47
Ну і тут в правилах форума є ще дещо про українську мову, вроді.

Цитувати1.2 Спілкуватися на форумі дозволяється мовою будь-якої держави. Головне щоб Ваш допис був змістовним і зрозумілим іншим учасникам форуму.Мовою спілкування на форумі є українська (вживання сленґу та діялектизмів в розумних межах не забороняється).


на правах оффтопу

:-)

Цитата: Xaolas від 14.01.2016 01:57:08
на правах оффтопу

Зайвий лібералізм, як на мене.
Декольтем своїм мене манила.

Bottlehunter

Як на мене, правила є правила. Російською мовою, як і мадярською, англійською та польською, писати на форумі можна.
Набагато більше підтримаєш українську мову, якщо напишеш крутий звіт українською (тобто створиш конкурентоспроможний контент), а не заборониш писати російською  :)
Най жиє Гуцулія!

:-)

Цитата: Bottlehunter від 14.01.2016 12:59:38
Набагато більше підтримаєш українську мову, якщо напишеш крутий звіт українською (тобто створиш конкурентоспроможний контент), а не заборониш писати російською  :)
Набагато краще підтримаєш дослідництво, якщо не запалиш залаз, не похєриш інтер'єр і не винесеш хабар, а не будеш розказувати всіляким клоунам що і де є (тобто збережеш для нащадків).
Декольтем своїм мене манила.

Bottlehunter

Я хоч разу так робив?
Най жиє Гуцулія!

lviv.geek

Цитата: :-) від 14.01.2016 13:14:11
Цитата: Bottlehunter від 14.01.2016 12:59:38
Набагато більше підтримаєш українську мову, якщо напишеш крутий звіт українською (тобто створиш конкурентоспроможний контент), а не заборониш писати російською  :)
Набагато краще підтримаєш дослідництво, якщо не запалиш залаз, не похєриш інтер'єр і не винесеш хабар, а не будеш розказувати всіляким клоунам що і де є (тобто збережеш для нащадків).

Ну про палево залаза я уже понял и ошибки не повторю. А касательно хабара то я его тоже не беру, и оставляю объекты после залаза в полном порядке.
Нема чего сказати...

Soulstorm

Цитувати1.2 Спілкуватися на форумі дозволяється мовою будь-якої держави. Головне щоб Ваш допис був змістовним і зрозумілим іншим учасникам форуму.Мовою спілкування на форумі є українська (вживання сленґу та діялектизмів в розумних межах не забороняється).
Тут я спалився на тому, що давно не читав правила ::) Приношу вибачення, якщо що)

Indigo

Цитата: Soulstorm від 14.01.2016 17:49:57
Тут я спалився на тому, що давно не читав правила ::) Приношу вибачення, якщо що)
тю! так за шо вибачатись!? твій рейтинг красномовно свідчиить шо в тебе на форумі все ок

Indigo

тут можна побачити трохи даху Форуму

Indigo


lviv.geek

Цитата: Нелегал від 15.01.2016 14:03:18
тут можна побачити трохи даху Форуму

Да квадрокоптер крутая вещь в арсенале эксплорера, только вот цена его весьма велика, хотя если подумать, то это у меня так мало денег )))
Нема чего сказати...

Boytsun_Nazar

Коли наступний раз туди хотось піде? :)

lviv.geek

Цитата: Boytsun_Nazar від 21.01.2016 09:21:17
Коли наступний раз туди хотось піде? :)

Я сегодня планирую пройтись, где после заката ( после 17, ближе к 18 ). Но не знаю получиться ли, напиши в приват свяжемся.
Нема чего сказати...

Roy

ЦитуватиЯ сегодня планирую пройтись, где после заката ( после 17, ближе к 18 ). Но не знаю получиться ли, напиши в приват свяжемся.

lviv.geek, нагадую, мова на форумі є Українська. Прошу дотримуватись правил.
Meine Ehre heißt Treue

Electri4king

такі плани, на мою думку, не варто опубліковувати чи розголошувати. причину не так важко здогадатися
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

249 Гості, 0 Користувачів