20.09.09 - полазити по дільниці Електриків, Бомбік на Чорновола, ...

Автор Stinger, 18.09.2009 20:13:45

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Stinger

А не бажаєш завтра туди спуститися? я живу поруч, за 50 метрів, теж хочу туди злазити, ліхтарик є, мотузка також є

Кшися


Dexter

В суботу в мене день забитий.такшо Стінгер перекидуй на неділю=)

inkognito

Цитата: stinger від 18.09.2009 20:13:45
А не бажаєш завтра туди спуститися? я живу поруч, за 50 метрів, теж хочу туди злазити, ліхтарик є, мотузка також є

йой, а мені здалось шо ти зайнятий на вихідні і тому у New Розділ не їдеш...
Resistance is futile

Stinger

Я зайнятий в суботу з 21.00, в наварію нову їду на виступ, а в неділю я на дні народженні... так що як кажуть f@ck...

inkognito

кепсько чоловіче, усі дуже були б раді тебе бачити
Resistance is futile

Stinger

Та самому кепсько, але маю грош трохи заробити, ще з Golemом не розрахувався за футболку, та і своїх не можу підвести, їх можно замінити, а мене ні як, я один такий особливий...

Chuhaystur

У! Я б теж не проти до вас приєднатися. Правда я теж за те, шоб сходили туди ми в неділю.
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

Dexter

Цитата: stinger від 18.09.2009 22:48:31
Та самому кепсько, але маю грош трохи заробити, ще з Golemом не розрахувався за футболку, та і своїх не можу підвести, їх можно замінити, а мене ні як, я один такий особливий...
Хреновенько=(але нічого я завжди радий десь полазити якшо у Львові такшо за наявності хорошої погоди на наступному тижні,домовимся якось вилізти=)
Цитата: Chuhaystur від 18.09.2009 23:28:40
У! Я б теж не проти до вас приєднатися. Правда я теж за те, шоб сходили туди ми в неділю.
Я в суботу неможу=( тому дувай з нами в неділю.я шас створю тему в планах=))))Але я планую не тільки на Наливайка лізти=)

Dexter

   В цю неділю,тобто післязавтра плануєм зробити вилазку по таких обєктах як:
1)Бомбосховище на перехресті Чорновола-Липинського.
2)Дільниця електриків(в основному є бажання дослідити підвал(ну або те що там знизу є)
  По бажаню можна заскочити в Фак парк , Лощину,німецькі бомбосховище(здається верхнє закрите тому тільки в нижнє),бомбосховище на ВЗ і Винний погріб на ВЗ.але якшо чесно хочеться чогось нового..такщо якшо є бажання приєднуйтесь і додавайте місця куди можна заглянути.


Chuhaystur

Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

Dexter

Цитата: Chuhaystur від 19.09.2009 00:25:13
Я б теж приєднався, правда десь аж від 12 00 :D
емммм а ти по всьму хоч пройтися???=)))бо ми хотіли трошки раніше???
     

Коля


Кшися

о...народ помаленько підтягується=) тож коли і де ми зустрічаємся? ??? :)

Dexter

  Ну дувайте зробим так:
Я з Кольою зустрічаюсь о 8 на Сихові біля верхнього Швуру.
З Кшисею в 9 біля Шевченка.
А з Чугайстером о 12 біля Франка(якшо змож скорше то пиши або дзвони 80633342075)
Думаю спочатку потопати на ВЗ поки людей ще нема багато.а потім домовимся на місці коли всі зберуться=)

inkognito

Resistance is futile

Dexter

Сходили=)))Полазили гуд=)Вечером Кшиська звіт з фотками викладе=)))

Кшися

вибачайте хлопаки...вчора не вийшло...
сьогодні вечерком викладу))

241 Гості, 0 Користувачів