Автор Тема: Стара соляна шахта і ми (обговорення)  (Прочитано 8754 рази)

1 гість дивиться цю тему.

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 459
    • Перегляд профілю
Re: Стара соляна шахта і ми (обговорення)
« Відповідь #40 : 25.01.2017 10:13:00 »
По жирному плюсику!
Ви що там мали набір Васермана?
Розшарити F VK G+

ІНТРОВЕРТ 997

• Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 93
  • Стать: Чоловіча
  • Читайте чат ... І пишіть в ньому ...
    • Перегляд профілю
« Відповідь #41 : 25.01.2017 12:40:58 »
Бігхіт трохи прибрехав бо 12кг то була вага торби під час спуску вниз, вверх він уже менше 10 кг важив, що там було не знаю, але якщо відмінусувати штатив (десь 2кг)  хвотоапарат, акумулятори, 4 літри води (якраз при деінсталі 1 літр на екслорівця залишався) то будемо мати хавчик і одяг для відкупу від шахтарів. А взагалі як хто згадає мою появу в Новому-Роздолі  ;D ( дякую за броцик Фляшкохантеру ) то справді був пакет з Васерманом .
П.С. Якщо хто піде в цю шахту знайте там +14-15 градусів Цельсія, тому одяг шарами рулить.
Розшарити F VK G+
Порушник, рекомендовано уникати.

Xaolas

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 265
    • Перегляд профілю
« Відповідь #42 : 25.01.2017 13:59:46 »
А як там з самим входом, чув я історію, що деякі хлопи не змогли дійти навіть до ствола. Ви як спускалися? Через вентиляційний оголовок і далі в той тонельчик?
Розшарити F VK G+

ІНТРОВЕРТ 997

• Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 93
    • Перегляд профілю
« Відповідь #43 : 25.01.2017 14:20:34 »
А як там з самим входом, чув я історію, що деякі хлопи не змогли дійти навіть до ствола. Ви як спускалися? Через вентиляційний оголовок і далі в той тонельчик?
Угу, той самий інстал. Але після завалу, що є в звіті через 20-30метрів  є ще один завал закритий дошками через кожні 15-20см які сперті з боку шахти на дерев"яну частину стелі тунелю ( над нею шматки породи) і звідти ж на них насипана порода з обвалу, в звіті від себе опишу як то все проходилось і який був стан пройдених нами місць ( цікаво чи є зміни в порівнянні з попередньою вилазкою). В ствол є мінімум 4 точки входу, як можна не втрапити в ствол не знаю. Ми його знайшли як раз тому, що він вентиляційний.
Розшарити F VK G+

ІНТРОВЕРТ 997

• Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 93
    • Перегляд профілю
« Відповідь #44 : 25.01.2017 14:47:28 »
В тисячне переглянув фото попереднього інсталу таки, другий завал ваша група проходила, на жаль ракурс не показує його в усіх деталях, але він таки дещо посипався за рік часу і шахтарі теж не били бомки.
Розшарити F VK G+