Стара соляна шахта і ми (обговорення)

Автор Roy, 13.01.2016 13:00:02

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

По жирному плюсику!
Ви що там мали набір Васермана?

ІНТРОВЕРТ 997

Бігхіт трохи прибрехав бо 12кг то була вага торби під час спуску вниз, вверх він уже менше 10 кг важив, що там було не знаю, але якщо відмінусувати штатив (десь 2кг)  хвотоапарат, акумулятори, 4 літри води (якраз при деінсталі 1 літр на екслорівця залишався) то будемо мати хавчик і одяг для відкупу від шахтарів. А взагалі як хто згадає мою появу в Новому-Роздолі  ;D ( дякую за броцик Фляшкохантеру ) то справді був пакет з Васерманом .
П.С. Якщо хто піде в цю шахту знайте там +14-15 градусів Цельсія, тому одяг шарами рулить.
Тут могла бути ваша реклама...

mitncik

А як там з самим входом, чув я історію, що деякі хлопи не змогли дійти навіть до ствола. Ви як спускалися? Через вентиляційний оголовок і далі в той тонельчик?

ІНТРОВЕРТ 997

Цитата: Xaolas від 25.01.2017 13:59:46
А як там з самим входом, чув я історію, що деякі хлопи не змогли дійти навіть до ствола. Ви як спускалися? Через вентиляційний оголовок і далі в той тонельчик?
Угу, той самий інстал. Але після завалу, що є в звіті через 20-30метрів  є ще один завал закритий дошками через кожні 15-20см які сперті з боку шахти на дерев"яну частину стелі тунелю ( над нею шматки породи) і звідти ж на них насипана порода з обвалу, в звіті від себе опишу як то все проходилось і який був стан пройдених нами місць ( цікаво чи є зміни в порівнянні з попередньою вилазкою). В ствол є мінімум 4 точки входу, як можна не втрапити в ствол не знаю. Ми його знайшли як раз тому, що він вентиляційний.
Тут могла бути ваша реклама...

ІНТРОВЕРТ 997

В тисячне переглянув фото попереднього інсталу таки, другий завал ваша група проходила, на жаль ракурс не показує його в усіх деталях, але він таки дещо посипався за рік часу і шахтарі теж не били бомки.
Тут могла бути ваша реклама...

Golem

Як Ви дивитеся шоб троха почистити обговорення і обєднати це з основною темою? Я вважаю що це унікальний матеріал. Він точно вартує бути побаченим широким колом людей. Стільки праці і сил в це вкладено. Ну і за терміном давності, може написати де це було? Чи не варто
Дігери всіх країн єднайтеся!

ІНТРОВЕРТ 997

Цитата: Golem від 14.12.2018 16:05:01
Як Ви дивитеся шоб троха почистити обговорення і обєднати це з основною темою? Я вважаю що це унікальний матеріал. Він точно вартує бути побаченим широким колом людей. Стільки праці і сил в це вкладено. Ну і за терміном давності, може написати де це було? Чи не варто
Не варто вказувати місце, ще не добито.
Тут могла бути ваша реклама...

Indigo

Цитата: Golem від 14.12.2018 16:05:01
Ну і за терміном давності, може написати де це було? Чи не варто
Не варто, - з міркувань безпеки, шоб всяка школота не зайшла у місце інсталу. Нам невідомо чи від часу тої вилазки його зробили недоступним.

Bottlehunter

Цитата: Golem від 14.12.2018 16:05:01
Як Ви дивитеся шоб троха почистити обговорення і обєднати це з основною темою? Я вважаю що це унікальний матеріал. Він точно вартує бути побаченим широким колом людей. Стільки праці і сил в це вкладено. Ну і за терміном давності, може написати де це було? Чи не варто

Звіт просто супер, твої тексти стають все кращими.

Щодо написати де це - я думаю, що плюсів з того ніяких, самі потенційні мінуси)
Най жиє Гуцулія!

Golem

дуже дякую за похвалу. Майстерність шліфується і рано чи пізно але кількість пеерйде в якість і наші діти будуть читати в підручнику з літератури про урбан експлорейшин. :)

А як на рахунок просто обєднати обговорення і основну тему?
Дігери всіх країн єднайтеся!

298 Гості, 0 Користувачів