Полтва 20-21 лютого

Автор Nicholass, 28.01.2016 03:51:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 3 Гості дивляться цю тему.

Nicholass

Доброго дня!

20-21 лютого діггери київської спільноти АКІС збираємось відвідати Львів та провести традиційний щорічний слпав Полтвою. Отож хотіли б запросити охочих приєднатися до нашої вилазки. Хотілося б поспілкуватися та прогулятися на спільну вилазку с вами
Немає правди на землі, вона уся під землею

ІНТРОВЕРТ 997

+1 допоможу чим зможу , мені  дуже подобається АКІС , крім того маю досвід пересування в Полтві ( хай і невеликий )
Тут могла бути ваша реклама...

Nicholass

Хотілося б просто зустрітися-поспілкуватися. Обговорити спільні теми. Можливо знайдуться ідеї, що буде продуктивніше розробляти разом.

Зазвичай ми робимо дві вилазки - перша це дослідження якоїсь попередньо невідомої частини коллектору, а вже вночі сам сплав на човнах.

Цього року ми, ймовірніше, будемо досліджувати відгалуження під водоспадом у напрямку залізничного вокзалу. Може є якась інформація чи здогадки щодо початків цього потоку, щоб можна було йти за течією?
Немає правди на землі, вона уся під землею

Roy

Цитата: Nicholass від 29.01.2016 01:50:02
Цього року ми, ймовірніше, будемо досліджувати відгалуження під водоспадом у напрямку залізничного вокзалу. Може є якась інформація чи здогадки щодо початків цього потоку, щоб можна було йти за течією?

Це витік з Городоцької. Можна далі ним пройти та повернути вліво до колектора Стефаника-Городоцька. Далі по Городоцькій сильна течія, і не володію інфою, що тим колектором після останнього капремонту вулиці. Можливо, якесь є цікаве відгалуження з Шевченка, хз.
Я б приєднався до вилазки, але поки 50/50.
Meine Ehre heißt Treue

Nicholass

Ну ми десь так і уявляли що воно у бік вокзалу йде

Минулого року відвідали Залзну воду, ще рік тому - Погулянку (чи Пасіку, можу плутати)

Вилазка буде проходити у два етапи. Ввечері та рано вночі буде проходження потоку. А ближче до ранку - попливемо човнами основним колектором
Немає правди на землі, вона уся під землею

Wolff

Цитата: Roy від 29.01.2016 09:54:59
Цитата: Nicholass від 29.01.2016 01:50:02
Цього року ми, ймовірніше, будемо досліджувати відгалуження під водоспадом у напрямку залізничного вокзалу. Може є якась інформація чи здогадки щодо початків цього потоку, щоб можна було йти за течією?

Це витік з Городоцької. Можна далі ним пройти та повернути вліво до колектора Стефаника-Городоцька. Далі по Городоцькій сильна течія, і не володію інфою, що тим колектором після останнього капремонту вулиці. Можливо, якесь є цікаве відгалуження з Шевченка, хз.
Я б приєднався до вилазки, але поки 50/50.
По вул. Городоцькій колектор після реконтркції не прохідний(. Сильна течія та відсутність будь яких ..тротуарів..

Nicholass

ЦитуватиПо вул. Городоцькій колектор після реконтркції не прохідний(. Сильна течія та відсутність будь яких ..тротуарів..
а наскільки непрохідний? Є з чим порівняти або може знайдуться світлини? Минулого року ми проходили Залізну воду, там теж були досить напружені моменти
Ось тут наприклад
Немає правди на землі, вона уся під землею

ІНТРОВЕРТ 997

На жаль бахіли мої запізнюються  >:( , тому ( яка різниця чому ) мене не буде ...
Тут могла бути ваша реклама...

283 Гості, 0 Користувачів