Вилазка по дотам на Київщині

Автор maxiWELL, 03.02.2016 11:34:05

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

maxiWELL

Агов! Є хто з Києва чи з передмістя столиці?!
Набридло сидіти вдома, з'явилось бажання хоча б десь полазити. Однак під час епідемії грипу далеко їхати не хочеться.
Тому пропоную дослідити доти Київського укріпрайону на цьому тижні або наступного.
Конкретна дата залежить від побажань.

Є два варіанти:
1. ДОТ №401 (402)* у Білогородці. Найбільший дот КиУРу з підземними ходами. Можливо бонусом — розвідка напівзакинутого санаторію. Також можна влаштувати огляд місцевих пам'яток (хоч село, але цікавинок там багато).
2. ДОТи вздовж залізниці між Тарасівкою і Петрівським.

Перший варіант діггерський, але другий цілком туристичний.
Срака байрака!

Electri4king

це львівський форум, а не київський)
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

maxiWELL

Ну і..? Я ж не зі Львова, а є на форумі.  ;D
Заодно перевірю чи є ще хто з Києва.
Срака байрака!

Electri4king

Цитата: maxiWELL від 03.02.2016 16:06:58
Ну і..? Я ж не зі Львова, а є на форумі.  ;D
Заодно перевірю чи є ще хто з Києва.

ну я маю на увазі що тут обговорювати київські повсякденні вилазки було б якось не традиційно, звісно якщо це не виїзд експлорівців)
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Dexter

Цитата: Electri4king від 03.02.2016 16:53:10
ну я маю на увазі що тут обговорювати київські повсякденні вилазки було б якось не традиційно, звісно якщо це не виїзд експлорівців)


Правилами форуму не заборонено, отже зауваження недоцільне.

Цитата з правил:

"Вступ

Інформаційний та некомерційний ресурс Експлорер створено з метою зміцнення українського сегменту мережі, для спілкування прихильників здорового способу життя і на благо нашої держави. Форум призначений для розвитку краєзнавства, туризму та для заохочення до пригод за межами власної домівки."

І ще, спеціально для Electri4king.

Цитата з правил:

"Зареєструвавшись на форумі не спішіть одразу писати. Перечитайте спочатку написане, чи хоча б елементи з бази даних."


А в загальному:
+ хтось з наших може бути в столиці;
+ хтось збирався поїхати;
+ форум читають не тільки львів'яни.

Nicholass

Цитата: maxiWELL від 03.02.2016 16:06:58
Заодно перевірю чи є ще хто з Києва.
Я з Києва, але на форум навідуюсь не часто. З приводу диггерок краще пиши на acis.org.ua ну й там інколи все ж люди збираються на вилазки і охочі можуть приєднатися
Немає правди на землі, вона уся під землею

maxiWELL

Дякую за пораду. Бо людина, яку розраховував, підвела.
Срака байрака!

Wolff


maxiWELL

Сходив сьогодні. Але до дотів не дійшов. Думав трохи помішу грязюку. Ага! Вимазався в дрисло:)
Треба чекати поки підсохне.

Зате знайшов абандончик.
Срака байрака!

Wolff


maxiWELL

Підніму тему. Є народ з Києва або передмістя столиці? А то частина друзів зайняті, частину взагалі не цікавлять ДОТи.

Зараз, правда, дощі — тому не дуже хочеться. Але як не вийшло дослідити по суху, то доведеться вплав. :o
Срака байрака!

230 Гості, 0 Користувачів