Прогулянка по закинутих церквах

Автор Soulstorm, 07.02.2016 22:15:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

Soulstorm


Electri4king

День справді класно провели) Хороша і дружна компанія ;) Власне заллю того що назнімав в той день, хоч і не все)







Перший перекус на тих же зловісних сходах)









Йдемо до наступної церкви





Підібрались поближче щоб подивитись на ту церкву з вкраденою іконою



Фотограф Soulstorm ;D





Краєвид що біля костелу чудовий)



Йдемо далі вже до села Підтемного



На місці



Після другого перекусу продовжили маршрут і призупинились недалеко на зупинці щоб почекати на декого)



І одразу питаннячка від жителів про наявність сигареток :-X



По дорозі до наступної церкви звернули в сторону побачивши залишки фундаменту чи то підстанції чи то ще чогось, навколо якого було розкидана чимала кількість ізоляторів, які однією рукою втримати навряд вдасться) Біля неї сліди лісоповалу







Інтроверту захотілось полежати на одній з колод :D





Продовжили рух, а Stalker оцінює горизонт)







Гідротехнічний об'єкт про який писав Soulstorm) Нічого цікавого. Навколо велика груда мусору і пляшок, а також відкритих люків в які з необережності легко провалитись..







Через 20 хв дороги прибуваємо вже до Раковця і потрібного костелу



І тут же знахідка!



А от і той хто її знайшов)



Soulstorm дуже зайнятий створенням своєї чудо360-градусної панорами (фіг його знає як це написати :D), тому ми всі чемно виходимо



На стелі доречі видніються зірочки. Жаль що час і природа бере своє. Незворотній процес..



Трохи ззовні. Уви, мої 50 мм не дають мені широко розвернутись і приходиться відходити на пристойну відстань щоб щось зазняти



Готуємось додому)



По дорозі





Автобус довго чекати не прийшлось. Всі окрім Блондинки висадились біля ашану і звітам же роз'їхались по домам. На останок Інтроверт, Stalker і я поспішили помилуватись заходом сонця над горизонтом..

Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

vykh

дякую за гарний звіт! в кугаєві був, там точно можна піднятись на дзвіницю деревяної церкви, де можна взяти ГПС координати інших місць?

Bottlehunter

Сто тисяч років не писав ніц мудрого на коханий Експлорер, час то непотребство виправляти. Додам трохи інфи про ще два закинуті храми недалеко від Львіва.

Якось восени я, Manhattan та кілька моїх співробітників вирішили покрутити педалі до місця, де колись стояло польське село Гутисько. Я дуже хотів побачити закинутий костел та цвинтар, що позначені на Вікімапії.

Вийшли з Ходорівської електрички і відразу ж отримали приємний бонус - закинутий польський костел початку минулого століття в с. Великі Глібовичі.
Мапа: http://goo.gl/WFs2eb

Він стоїть на території діючого деревообробного заводику, але в недільний ранок там ніхто не був проти нашого перелазу через паркан.





Головний вхід дуже сильно заріс. Видно, що сюди не часто навідуються.





Всередині - типовий інтер'єр давно закинутого виробничого приміщення. Якби не ледве помітні деталі - круглі віконця, дерев'яні сходки - ніхто б і не впізнав, що тут колись був храм.



Нещасні трухляві плакати з техніки безпеки



Приміщення переділене, з метою оптимізації робочої площі прироблений ще один поверх.



Я часто роблю схожі фотки на закинутих об'єктах. Полюю тільки на повні фляшки, порожні ж фотографую і відпускаю на волю  ;D



Кіноафіші чи щось типу того, інтер'єро-прикрашальне.









Транспортні рейки і головний вхід зсередини





Двері закрили, як нас вже так гречно попросили. Їдемо далі, в Гутисько.





Придорожній хрест при в'їзді в колишнє село виявляється "з секретом". Розп'яття на ньому - з іншого від дороги боку. Напис знизу повністю розібрати не вдалося, на жаль. Зрозуміло лише, що йдеться про фундатора.





Дорога далі - спокійна і красива. Після нетривалих блукань знаходимо розвалини маленького костелика в лісі.







Фактично, добре збереглася лише фронтальна стіна





Напис на цеглині: "14 BOBRKA"

Схоже, сюди хтось зрідка навідується. щоб вшанувати пам'ять предків. Кажуть, в лісі поряд є ще цвинтар, але я його не знайшов.





Далі їхали практично навмання через ліс і часто без дороги. ДжіПіЕс прислуговувати відмовився. Але все-таки вдалося виїхати в Раковець, дозаправитися медівкою і далі по стрийській трасі тріумфально вкотитися в Львів.

Альбом повністю: https://goo.gl/RRIQki



Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

Ще один закинутий костел в тому напрямку - в селі Березина
http://wikimapia.org/m/#lat=49.5601938&lon=24.18605&z=15&l=0&m=b

Непоганий варіант для велопрогулянки: Ходорівською електричкою до Вибранівки, де теж є закинутий костелик, а далі ровером через Березину, Поляну і Красів до Львова.
Най жиє Гуцулія!

Drusja

Цитата: Bottlehunter від 04.04.2016 22:01:17
Ще один закинутий костел в тому напрямку - в селі Березина
http://wikimapia.org/m/#lat=49.5601938&lon=24.18605&z=15&l=0&m=b

Непоганий варіант для велопрогулянки: Ходорівською електричкою до Вибранівки, де теж є закинутий костелик, а далі ровером через Березину, Поляну і Красів до Львова.

Як на рахунок вихідних на велосипеді?
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Bottlehunter

Мені в суботу з обіду підходить. Якщо тобі ок, давай зробимо тему в планах.
Най жиє Гуцулія!

Drusja

>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

bodyabighit

Колишній римо-католицький костел в Зашкові. Знаходиться ось тут














Покинута капличка у селі Відники 1909 р.




















225 Гості, 0 Користувачів