Підземний туалет (обговорення)

Автор VIRUS, 11.01.2014 00:14:37

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Rasengan

Я розумію це)Мене не інтересує вміст обєкту зовсім,мені інтересно там походити з фанарьом,я був в припяті там круто дуже,люблю закинуті місця,получаю від цього задоволення,я написав ід в ВК в попередньому повідомленні якщо можете хтось звязатися по бажанню зімною і провести чи підсказати буду дуже вдячний,адекватність гарантую.дякую за розуміння)

:-)

Ета агонь таваріщі. Вітаємо в спільноті тих, хто драконить на абандон!!!111
Декольтем своїм мене манила.

onyx

Цитата: Rasengan від 27.11.2014 09:54:27
Не вірю що там  замурували ( А через вент не получиться пройти не заміченим,ти там бував особисто?На фотос зовсім інакша плитка ремонт планування кабінок з перепадом висоти в 25см,ти хочешсказати що вони зробили повністю новий євроремонт з заміною всієї плитки і на стінах і на підлозі і зрізали 30 сантиметрову висоту,та і на фото прохід за вужчий чим в реальності,і це все заради гермо форточки,і при тому за нецілий рік закинули там все куди нормально вклали фінанси і дозволили наркоманам і бомжам зробити там собі точку ?Тоді куди ми котимся  люди  :-\ id28761382
Не знаю чи замурували там чи ні, бо об'єкт в зв'язку з подіями в країні почав поступово оживати, але вхід без спеціальних знань ти знайдеш хіба випадково ;) Ну і зрозуміло що при проектуванні секретного командного пункту не могли допустити щоб хтось випадково помітив до нього вхід. Всі фотографії, зроблені вже в обєкті, "перехід" зі "спеціального" до цивільного туалетів на фотографії справа.


Ще додам що розміри дійсно вражають, і мав він сполучення багато з чим, в тому числі і з будинками навпроти драмтеатру, де жив дехто хто мав в разі чого туди безпечно дістатись...

Rasengan

Ти можеш зі мною звязатись?Я би хотів туди сходити один обо з 2 друзями брати нічого не будемо просто інтересно прожити в місті уже 25 років не знаючи що під ним така штука,буду дуже вдячний)

Cherpak

Цитата: Rasengan від 27.11.2014 09:54:27
Не вірю що там  замурували ( А через вент не получиться пройти не заміченим,ти там бував особисто?На фотос зовсім інакша плитка ремонт планування кабінок з перепадом висоти в 25см,ти хочешсказати що вони зробили повністю новий євроремонт з заміною всієї плитки і на стінах і на підлозі і зрізали 30 сантиметрову висоту,та і на фото прохід за вужчий чим в реальності,і це все заради гермо форточки,і при тому за нецілий рік закинули там все куди нормально вклали фінанси і дозволили наркоманам і бомжам зробити там собі точку ?Тоді куди ми котимся  люди  :-\ id28761382

Насправді нічого дивного в неспівпаданні фотознімків з реальністю немає - об'єкт знаходиться на 10 метрів глибше цього туалету. Замуровано там стало ще на початку 00-х років, тоді і туалет закинули. Скоріше всього автор теми скористався можливістю проникнути через спец.перехід між Облмуздрамтеатром і готелем Надія. Або через будинок навпроти, людина тут вище розумно писала, що вхід був ще й звідти. Я тимчасово немаю доступу до своєї картотеки, тому не можу закинути карти об'єкта. Доречі, нещодавна "реконструкція" драмтеатру напряму пов'язана з цим об'єктом - тому наскільки реально туда попасти невідомо. Якщо маєте особливе бажання - пробуйте шукати вхід через будівлі, або через вентиляційні шахти. Може повезе :)
Якщо шукаєш - завжди знайдеш ©

Mazafaka40801

Яку саме шахту? там є 3 штуки.

219 Гості, 0 Користувачів