Пустомитівська водокачка, звіт

Автор masq, 15.09.2018 01:24:11

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

masq

Нещодавно випала нагода доповнити тему Пустомити, водокачка.
Гуляючи околицями мікрорайону Парцеляція, вирішив завітати на цей об'єкт.
Сусідство РЕМу одразу дається взнаки.

---

Головний вхід на територію виглядає не надто гостинним.

---

Коли я пробрався через першу браму, на мене вже чекав місцевий охоронець, який немилосердно загавкав. Тому я вирішив перейти до плану "Б", а саме накивати п'ятами.
Перевівши подих, почав шукати обхідний шлях і він таки знайшовся:

Пролізти між колючим дротом і вибратись на паркан не склало великої проблеми, звідти відкрився вид на досить симпатичний горбочок.

Спускатись на огороджену територію я не ризикнув, знаючи, що її сумлінно охороняє рядовий Сірко, та і боявся що з внутрішньої сторони викарабкатись буде складніше.
Повертаючись, зробив ще кілька фоток околиць.

---

---

---

Загалом, на території самої водокачки нічого цікавого нема, але як природній об'єкт цей пагорб досить цікавий. Думаю вартує ще полазити по тих чагарях навколо огородженої території.
Кому цікаво, координати входів можу скинути.
Ці та інші фотографії можна знайти тут.

masq

Одразу перепрошую STALKERа, що не покликав його з собою, хоч він виявляв бажання туди пробратись, коли я написав про це місце вперше. Цю вилазку я наперед не планував, все склалося експромтом.

STALKER

Цитата: masq від 15.09.2018 01:40:53
Одразу перепрошую STALKERа, що не покликав його з собою, хоч він виявляв бажання туди пробратись, коли я написав про це місце вперше. Цю вилазку я наперед не планував, все склалося експромтом.

Я до речі там був років 15 тому. Згадав ту вежу). За водокачку тоді ше не знав.) Якось виберусь туди. В майбутньому можна іншу вилазку організувати.

231 Гості, 0 Користувачів