Власна карта на Android

Автор nazarlamer, 24.09.2015 15:57:49

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

nazarlamer

Маю власну карту куска Львова. Можу перевести в любий векторний формат карти.
Хочу зробити щоб та карта була доступна на телефоні під Android.
Програми роблю в Android Studio. Досвіду ще не багато.
Як можна інтегрувати векторну карту в програму під android.
Якщо є програмісти в даному напрямку попрошу допомогти.

Bottlehunter

Маєш на увазі, написати свою програмку і в неї карту вставити?
Най жиє Гуцулія!

nazarlamer

Цитата: Bottlehunter від 24.09.2015 17:11:47
Маєш на увазі, написати свою програмку і в неї карту вставити?
Так написати програмку під android щоб там можна було передивлятись власнку карту без інтернету.
Бажано щоб карта була в векторному форматі.

Bottlehunter

Згрубшого, твоя мапа - це просто зображення (малюнок), який ти можеш переглядати частинами чи повністю в своїй програмці. Як це зробити, описано, наприклад, в цьому відео. Також почитай документацію, щоб зрозуміти, що додати, щоб ти міг збільшувати карту і, можливо, підвантажувати її частинами на екран.



Щоб прив'язати мапу до GPS, треба буде трохи погуглити) Але і тут нема нічого складного, головне терпіння і час.
Най жиє Гуцулія!

nazarlamer

Цитата: Bottlehunter від 24.09.2015 22:50:29
Згрубшого, твоя мапа - це просто зображення (малюнок), який ти можеш переглядати частинами чи повністю в своїй програмці. Як це зробити, описано, наприклад, в цьому відео. Також почитай документацію, щоб зрозуміти, що додати, щоб ти міг збільшувати карту і, можливо, підвантажувати її частинами на екран.



Щоб прив'язати мапу до GPS, треба буде трохи погуглити) Але і тут нема нічого складного, головне терпіння і час.
Я знаю про карти які згенеровані з тайлів (малюнків цілих або кусків). Для Android є бібліотеки для цієї мети.
Мене цікавить відображення векторних карт з всіма навігаційними функціями такими як масштабування дотиком та переміщення дотиком.
Створення растових карт займе багато часу, векторні карти створюються набагато швидше.
Карта буде постійно обновлюватись тому і потрібно векторний формат.

Bottlehunter

На жаль, не можу підказати чогось конкретного. Але з задоволенням подивився б на результат)
Най жиє Гуцулія!

YserL

А можна зразок карти у сорсі і в растрі?

nazarlamer

Цитата: Bottlehunter від 25.09.2015 00:21:27
На жаль, не можу підказати чогось конкретного. Але з задоволенням подивився б на результат)
Якщо результат буде то обов'язково поділюсь

nazarlamer

Цитата: YserL від 25.09.2015 07:08:58
А можна зразок карти у сорсі і в растрі?
карта представляє собою суміш данних з файлів та баз данних. Карту простіше експортувати в векторний формат.
Робити тайли займе багато часу.

Wolff

Цитата: nazarlamer від 25.09.2015 10:15:51
Цитата: YserL від 25.09.2015 07:08:58
А можна зразок карти у сорсі і в растрі?
карта представляє собою суміш данних з файлів та баз данних. Карту простіше експортувати в векторний формат.
Робити тайли займе багато часу.
То не карта Львова).

nazarlamer

Цитата: Wolff від 25.09.2015 11:45:34
Цитата: nazarlamer від 25.09.2015 10:15:51
Цитата: YserL від 25.09.2015 07:08:58
А можна зразок карти у сорсі і в растрі?
карта представляє собою суміш данних з файлів та баз данних. Карту простіше експортувати в векторний формат.
Робити тайли займе багато часу.
То не карта Львова).

Саме цей фрагмент то не карта Львова а показовий фрагмент, в такому виглялі виглядає і карта куска Львова.

YserL

Це щось похоже на суміш графів.
Яке призначення карти?

linuxoid

Цитата: nazarlamer від 25.09.2015 00:09:03
Я знаю про карти які згенеровані з тайлів (малюнків цілих або кусків). Для Android є бібліотеки для цієї мети.
Мене цікавить відображення векторних карт з всіма навігаційними функціями такими як масштабування дотиком та переміщення дотиком.
Створення растових карт займе багато часу, векторні карти створюються набагато швидше.
Карта буде постійно обновлюватись тому і потрібно векторний формат.

Я мало шарю в Андроїд розробці, але спробую порадити.
Наскільки мені відомо, в мобільних девайсах є можливість промальовувати HTML5.  З допомогою HTML5 можна показувати векторні зображення (тег SVG), а далі - діло техніки і гугління)
Але не все так просто з вектором. Растрові зображення займають багато місця і мають обмеження в маштабуванні (тут був кеп :-) ), але вимагають мало ресурсів системи. Вектор же потребує ресурсів процесора для обрахунку і утворення зображення. У випадку маленьких векторних зображень (шрифти і т.п.) - все ОК, але векторне зображення, наприклад, мапи Львова мобільний девайс може не потягнути. Проте, тема цікава і за тим майбутнє.

nazarlamer

Дякую всім хто долучився до дискусії.

Проблему вирішив, на андроїді розробив карту що відображає всі необхідні обєкти, присутній пошук, працує з GPS, результатом задоволений, воно вартувало 2-ох тижнів кожнодневного лазання інтернетом в пошуку необхідного рішення. Карта Львова займає всього 3 МБ.
Результат покажу як зконвертую карту з малюнку вище так як та що зара робоча містить деяку службову інформацію.
Кого цікавить результат, пишіть.

YserL

Чекатимемо на програму. Зробимо QC.

nazarlamer

Представляю результат моєї роботи з картами для Android. Власний додаток вот в такому вигляді відображає карту с спец.програми на winndows на планшеті. Так як карта зазнає кілька етапів конвертування а демо фрагмент не є великим то не всі елементи відображаються на фоні, но основні елементи через які все робиться відображаються добре. Я результатом задоволений. Додаток постійно покращується.

nazarlamer

Всі кого цікавить створення карт або нанесення будь-яких елементів на карти онлайн або оффланйн для різних гаджетів, чекаю листувань.

132 Гості, 0 Користувачів